2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

gül canımm hadi hayırlı olsunn tatlımmm. bende yeni geldimm sayılırr güzel annelerimm bizim 2.düzey ultrasonumuzda çok iyi geçti herşey yolundaymışş. yarında dr amcamıza sonuçları göstermeye gidecegiz bugün bebişi göremedimm inşllah yarın görürümm. herkesii çokk öpüyorumm.

Gül hayırlı olsun hayatım çok sevindim,ne güzel eşinle beraber gördünüz prensesinizi,banada hep kızın olacak kesin diyolardı bende kendimi kız diye çok kaptırmıştım erkek olduğunu duyunca biraz bozulmuştum ama yavrumuz sonuçta şimdi iyice alıştım oğluşumun olacağına konuşuyorum onunla,yavrularımız sağlıklı olsunda kız erkek farketmez,tekrar hayırlı olsun güzelim,hepimiz inşallah hayırlısıyla bebişlerimize kavuşuruza.s.

Merhaba kızlar;

Bende Eylül annesiyim.Eylül 19 dedi doktor.. 5. ayımın son haftasındayım. Benimde karnım çıkmaya başladı.Yataktan kalkarken falan belimi kaldıramıyom eşimin desteği ile kalkıyom.İçimde kıpırtılarını da hissediyom.Eşiminde elini koyuyorumkarnıma ama o kalp atışlarını hissedebiliyo anca, içimdekini ben hissediyom.Ama içimden gülmek geliyo, onu hissetmek çok güzel.Kızı hareketli olacak heralde daha 4.ayımıza yeni girdiğimizde de ben pıt pıt bişeyler hissediyodum.daha hissetmzsin diyolardı ama hala aynı hareketler daha belirgin bi şekilde devam ediyo İki pantolon 2 tişört aldım. Bu arada kıyafet olarak İstanbulda hesaplı bildiğiniz yerler var mı?

Benide listeye eklermisiniz.

İyigünler

Günaydın herkese bu arada siteye ne olmuş böyle görünce şaşırdım valla.Sende hoşgeldin canım,hareketlerini hissedersin seyirme şeklindede olsa,Allah hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin bebişlerimizi,gerçektende Allah ın kadınlara verdiği en güzel duygu bu işte o minicik bebeği hissetmek hayatımdaki en güzel şey,sevgiler...

gunaydınn annişlerr, siteye bir şeyler olmus değişik geldi ama fenada olmamısşakkıdı nasılsınız keyifler yerındedir umarımm...a.s.

Herkese günaydın eylül anneleri şimdi hastaneden geldim üçlü tarama testi için kan verdim.Dün akşam bebişimi gördük bizimde bi OĞLUMUZ olacakmış çok mutluyuz herkes kız diyodu erkek çıktı ama şok olduk ya bu yıl gerçekten erkek yılıymış doktoruma gelen hastalarının yüzde sekseni erkekmiş.Çok sağlıklı bir bebek dedi 250 gr 20 cm boyundaymış iri bi bebek olcak dedi doktorum bende anasına çekicek o zaman dedim bende kiloluyum çünkü içim içime sığmıyo ya çok mutluyum parmağını emiyodu bebişim bide bacak bacak üstüne atmıştı. Babamız ilk kez gördü bebişimizi çok şaşırdı ve sevindi akşam 3 ten beri ayaktayım heyecandan uyuyamadım.Umarım testlerimizde temiz çıkar.Herkesi öptüm

günaydın kızlarr
nasılsınız bugün
ben dün kendime 10 ytl hamile kot pantalonu aldım.
bizim orda bir mağaza var ufak defosu olan malları ucuza satıyorlar
hamile pantalonuda denk geldi şansıma. defosu falanda hiç belli değil. :)

bende Deniz koyacağım oğlumun adını
erkeğe çok yakışan bir isim bence .

KIZLAR TÜNAYDINNNNN
NAPTILAR GENE BÖLE YAAAWWWWWlülülülülülü

CNM TEBRİK EDERİMMMM ALAH SAĞLIKLI SIHATLİ KUCAĞINA
ALMAYI NASİP ETSİN GÜZELİMMMM
Bİ ASKER ANNESİ DAHA KATILDI ARAMIZAAŞeniz

Ah canım ya babamız nasıl sevindi anlatamam sana doktorumuz ultrason görüntülerini cd'ye aktarıp verdi bize sabahtan beri izliyorum ya müthiş bişey allah isteyen herkese versin

günaydın güzel anneler

güll Allah analı babalı büyütsün canım gözün aydın erkek tahmin etmiştik evet ama önemli olan sağlıklı olması a.s.

amonra seninde gözün aydın canım

kızlar bu sitede bişeyler oluyor yaaaaaaaa

niye canım müsayitmi olmamdı bencede görmesini sagla süper oluyor benim eşim bi kere gördü şimdi bütün kontrollerde izin alıp geliyor :sm_cool:
naime güle güle giyin canım çok uygun fiyata almışsın valla

günaydın kızlar sabah rahatsızlandım işyerinden dra gittim 20 lik dişimde aşırı iltihap çıktı.akşam hiç uyuyamadım ağzımı açamıyorum boğazım kulağım resmen beynim ağrıyor kulakta fln sorun yok çok şükür.ağrı kesicagumentin verdi dr.druma sordum ama yinede kullanmaya korkuyorum bilgisi olan varmı

çok geçmiş olsun canım ben kullandım agumentin günde 2 tane alıyordum dr vermişti soguk algınlıgımda ama eşimde aynı zamanda eczaneden alırken sormuş oda bişey olmaz demiş il 3 aydan sonra antibiyotik bebegi etkilemiyormuş dr öle demişti tekrar geçmiş olsun beslenmene dikkat et a.s.

benimde burnum kanıyor arkadaşlar gebelikte burnu devamlı kanayan varmı:uhm:

Çok geçmiş olsun canım, inşallah en kısa zamanda düzelirsin

ben sürekli dr a gitmiyorum biliyosun... sağlık karnem yok... bir kere girmek nasip oldu o günde kocişin işi vardı gelemedi...işte 25. haftamda tekrar gideceğim... ozaman görür artık Alahın izniyle.. .

ii decanım çıktı saglık karnen değilmi 20 haftada ayrıntılıyada mı girmedin ama dr özellikle 20 haftada ayrıntılıya girilmesini söylüyor

inşallah canım iyidir kontrollerini ihmal etme dr ayrıntılıda gebeliğin 20. haftasında bakılıyor bebegin organlarının gelişimine

bak bu siteyi daha öncede göndermiştim yine gönderiyim sende izle olurmua.s.

http://www.uzmantv.com/ayrintili-ultrason-ile-bebekte-hangi-sorunlara-bakilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…