2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

bizim cinsiyet daha belli diil ama erkek olursa ben hp yiğit olsun derdim eşiminde ailesinde hep eşim büyük erkek olursa mehmeht konulacak denilirmiş evlenmeden önce eşimde hep isterdi benimde rahmetli dedemin adı zaten karşıda çıkmam mehmet ismini seviyorum yani kısmet bakalım erkek olursa mehmet yiğit olacak herhalde ama kız olursa henüz düşünmediğimiz için bilmiyom ama KAYRA olabilir kızımın adı da TUBA bakalım kızımın kardeşi istediği gibi kızmı yoksa erkekmi sırnaşık şey

papatyam içimimi okuyorsun yiğit yağız kayra üç ismi buldum üçünüde beğenmedi bizimkisi egeydi ikimizin istediği önceden sonra patronunun oğlu oldu ege koymuş onlarda olmaz diyor ege için egemen istiyor şimdide erkek olursa eşim kız olursa ben koyacaktım hep öyle konusurduk ama oğlum olaccagını öğrenince anlaşmayı bozdum bakalım napcazz

canımm benim hamilelikle düşük tansiyon başladı. geçen hafta cumadan beri sürekli düşük pazartesi-salı dr izin verdi evde yattım yarın dr kontrolüm varr.bugünde evde tansiyon aletiyle ölçüyorumm yine düşük çıktı tuzlu ayran yaptımm bolcaa onu içtim şimdii. başka düşük tansiyonda ne yapılabilirr.

aslıcım bendede düşük taansiyon var bende muzdaribim güzelim yaaa uzanıp ayaklarımın altına 2 yastık koyuyorum öle gerekiyor bide tuzlu yicen işte bende hastanelik oldum hayatımm zor valla zorr allah bebişlerimizi korusun bizim çekmemiz önemli diil yanii

Kızlar yüksek tansiyon çıkması daha riskli..
Tansiyonu düşürmek daha zordur..
Ama siz yine de dikkat edin,allah korusun bayılır düşersiniz filan

aslıcım bendede düşük taansiyon var bende muzdaribim güzelim yaaa uzanıp ayaklarımın altına 2 yastık koyuyorum öle gerekiyor bide tuzlu yicen işte bende hastanelik oldum hayatımm zor valla zorr allah bebişlerimizi korusun bizim çekmemiz önemli diil yanii
hicranımmm yaa bende tuzlu ayran içiyorum allahıma çok şükür bende şişlik yokk eşim söylemesi ayıptır canınız çekmesin erigi ara ara tuzlayıp yiyorum kızıyor sen tuz yemege devam et diye. ama tansiyon yine düşük yine düşükk allahım bebişlerimizi korusunn.

Kızlar ben çıkıyorum
yarın kociş geliyor benim bacaklar,kaşlar orman gibiii

adam pişman olmasın sonra geldiğinee:roflol::roflol:

Kızlar ben çıkıyorum

ilahii güll güldürdün benii :roflol::roflol: hadi kolay gelsin sana canımm.

Kızlar ben çıkıyorum

aldıklarını güle güle giy canım
gözün aydın eşin geliyormuş yarın ne güzel :teytey:
kolay gelsin yerimseniben iyi akşamlar..
a.s.

hicranımmm yaa bende tuzlu ayran içiyorum allahıma çok şükür bende şişlik yokk eşim söylemesi ayıptır canınız çekmesin erigi ara ara tuzlayıp yiyorum kızıyor sen tuz yemege devam et diye. ama tansiyon yine düşük yine düşükk allahım bebişlerimizi korusunn.

ayy ben de tuza banıp yiyorum ama korkuyorum bi yandan da inşAllah yüzüm gözüm şişmez diye :sm_confused: tansiyonum düşük Allah tan şişlik de yok şimdilik..

ayy ben de tuza banıp yiyorum ama korkuyorum bi yandan da inşAllah yüzüm gözüm şişmez diye :sm_confused: tansiyonum düşük Allah tan şişlik de yok şimdilik..

sorma canımm bende şişlik olacak diye korkuyorum ama Allahtan şişlik yokk.

kızlar annem kızkardeşim geliyor diğeride eşi ile geliyormuş bu akşam bana yemekte getiriyorlar akşam yemeği telaşıda kalktı ohhh ohhh bende gelsinler istiyordum yeğenimde geliyor çok tatlı yaa özledim onu valla e bu akşam giremeyebilirim affedin beni okişşş

1 SWEET CURSE....... HALİME ............1981.............1 Eylül ERKEK
2 TUSEMG...............................................................1 Eylül ERKEK
3 ASLİİİ ......................ASLI ..................1976 ............2 Eylül ERKEK-OZAN EGE
4 MAVİLİ_06 ...............EMEL................ 1981 ............2 Eylül ERKEK
5 GÜLDENM ..............GÜLDEN............. 1980 ............3 Eylül ERKEK
6 B.TUGAN ...............................................................3 Eylül ERKEK
7 EMELGÜZEL.......................................................... 3 Eylül ERKEK
8 GLSM32 .................GÜLSÜM............. 1987 ............4 Eylül ERKEK

9 ÖZDECAN ...............DERYA ...............1979 ............5 Eylül KIZ
10 EYLÜL_ANNESİ ..................................................10 Eylül KIZ

11 BEBEĞİM ...........................................................11 Eylül CİNSİYET
12 MÜJDES ................MÜJDE ..............1983 ...........11 Eylül KIZ
13 SARIKANARYA ...................................................11 Eylül KIZ

14 YENİYAŞAM......... ESRA ..................1981 ..........12 Eylül ERKEK
15 BİRES .................................................................13 Eylül KIZ
16 DELİKIZ............................................................... 14 Eylül ERKEK
17 KUMRALIM.......... ZELİHA................. 1983 ...........15 Eylül ERKEK
18 SEL-İNN.............. MEHTAP............... 1980........... 15 Eylül ERKEK
19 SAYRA ................................................................15 Eylül ERKEK

20 MOMMY ..............GÜL...................... 1981 ...........17 Eylül CİNSİYET
21 BRİDE ................SEDA ......................1980.......... 19 Eylül KIZ
22 6128.................. HATİCE.................... 1981.......... 19 Eylül CİNSİYET
23 ARİAZONİ............ ELİF......................................... 19 Eylül ERKEK
24 CÜVCÜV.............................................................. 20 Eylül ERKEK

25 ÖZNUR83 ..........ÖZNUR..................... 1983 ..........20 Eylül KIZ
26 HİLARYA........... CANSU..................... 1982.......... 21 Eylül ERKEK
27 MİNİKANNİŞ .......MERVE...................................... 21 Eylül CİNSİYET
28 WİSKİ.................. EBRU ......................1979......... 21 Eylül KIZ
29 İZMİRGÜZELİ22..................................................... 22 Eylül CİNSİYET
30 FREKANS............................................................. 23 Eylül KIZ
31 İLETİŞİM............. NAİME ......................1980......... 23 Eylül KIZ

32 GAMZELİ26 ........KÜBRA ......................................23 Eylül ERKEK
33 BETULYGT......... BETÜL...................... 1987......... 23 Eylül ERKEK

34 MDM34 .................................................................23 Eylül KIZ
35 AYŞE&SERKAN .....AYŞENUR............. 1985 .........23 Eylül KIZ

36 SİYAH-BEYAZ .......................................................24 Eylül CİNSİYET
37 GUNDOGDUS....... SELMA............... 1977............. 24 Eylül KIZ- ŞEVVAL
38 ALİN ....................EMEL.................... 1981............ 24 Eylül ERKEK 39 HETCİK83...............................................................24 Eylül KIZ
40 RABİYASIN........ RABİA .........................................24 Eylül KIZ

41 PAPATYAM ......HİCRAN ..................1975 ..............25 Eylül CİNSİYET
42 ANESSA ...............................................................26 Eylül KIZ
43 DREAM81....... GÜLŞAH.................. 1981 ..............27 Eylül ERKEK
44 SELİN JÜLYEN ......................................................27 Eylül CİNSİYET
45 KIVILCIM ............NİLAY ...................1982 ..............27 Eylül CİNSİYET
46 ANGELAY .......ÖZLEM .....................1978 .............28 Eylül ERKEK
47 AMONRA....... KÜBRA .....................1982.............. 28 Eylül CİNSİYET
48 SEDA67................................................................ 28 Eylül CİNSİYET
49 ŞEBEK............ NEVRUZ ...................1978 ............29 Eylül KIZ
50 SEREN .............SEREN ........................................29 Eylül ERKEK
51 MEHTEPELİF.... ELİF......................... 1978 ...........30 Eylül ERKEK

52 KÜÇÜK BALIK... BERİL...................... 1982
53 AİŞE ..................AYŞE...................... 1988

çok güzel olmuş canım ellerine sağlıka.s.a.s.

Ayy gerçekten liste harikaa
Kaybetmeyelim bundan sonra..
Kim düzenlediyse eline,bebeğine sağlıkk...

Bu arada bir ben kalmışım cinsiyeti belli olmayan
cumartesi öğrenicez biiz.

kızlar annem kızkardeşim geliyor diğeride eşi ile geliyormuş bu akşam bana yemekte getiriyorlar akşam yemeği telaşıda kalktı ohhh ohhh bende gelsinler istiyordum yeğenimde geliyor çok tatlı yaa özledim onu valla e bu akşam giremeyebilirim affedin beni okişşş

ohh keyfine bak canımcım..
ben en büyüğüm o yüzden teyze olmadan anne olacağım ama yeğen
sevgisi de bambaşka oluyormuş dimi??yerimseniben

kızlar ben yeni üyeyim... 18 haftalık hamileyim 5 senedir uğraştım sonunda oldu ..ÇOK ŞÜKÜÜÜRRRR....

sabırlı melo arkadaşımıız aramıza hoşgeldinn. hicranımmm bakıyorumm ohh ne rahatttsınn keyfini çıkar tatlımm. güll sende kendine ve bebişine yeni ciciler almışsın güle gülee giyin tatlımm. eşinin gelmesine saatler kaldı geri sayım başlamıştır herhalde degilmi.

merhaba kızlar bende geldim nasılsınz bakalım;
isimler düşünülmeye başlanmış ne güzel, ben bir türlü karar veremiyorum ya erkek ismi konusunda kız olsaydı çok güzel isimler var ama erkek ismi bulamıyorum bebişime hiç bir ismi layık göremiyorum ben :)

X