2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

selma canımm ellerine saglıkk çok güzel olmuşş ilk ben söyleyebilirimm allah nasip ederseee bizim bebişimizin ismi Ozan Ege olacakk inşllah.

Kizimlaarrr Cookütüm vardı Tatil Olunca Ben De Bitiriyim Dedim Onlardsabitti Bende Bittimmm
Hee Bu Arada Isim Listesini Görünce Aklima Geldi Bebişlerin Isimleri Için Eşlerinizle Ortak Bi Karara Varabildiniz Mi? Biz Bi Türlü Anlaşamiyoruzzz Ya Bu Konuda Isimsiz Kalacak Benim Oğluşuummm

Kizimlaarrr Cookütüm vardı Tatil Olunca Ben De Bitiriyim Dedim Onlardsabitti Bende Bittimmm
Hee Bu Arada Isim Listesini Görünce Aklima Geldi Bebişlerin Isimleri Için Eşlerinizle Ortak Bi Karara Varabildiniz Mi? Biz Bi Türlü Anlaşamiyoruzzz Ya Bu Konuda Isimsiz Kalacak Benim Oğluşuummm

canımm eşimm çok öncelerden beri oglum olursa Ozan ismini koymak istiyormuşş bende Ege ismini sevdigim ve Egeli oldugum için onu ekledikk. Kız olsaydııkk baya bir anlaşmazlık çıkacaktı. yerimseniben

selam kızlar...tatil nasıl gidiyor...benim eşim arabasıyla uğraşmak için gitti hala gelmedi...ben de evi topluyorum çok dağıtmışız :) kayıvalideme de ütü yaptırıyorum :)

selam kızlar...tatil nasıl gidiyor...benim eşim arabasıyla uğraşmak için gitti hala gelmedi...ben de evi topluyorum çok dağıtmışız :) kayıvalideme de ütü yaptırıyorum :)

ohh ne iyiymişş kayınvaliden canımm yaa. benim eşim gezmeye gitti bizde bebişimle evde dinleniyoruzz. bende bugün nevresimleri katlarken düşündümde hafta sonu kayınvalidemler gelecek eşimin bir abisi ilk defa gelecek ve yatılı geliyorlarr bir gece kalacaklar kayınvalidem kızım ne ütülemedinn hemen ütüle dermi acaba diye içimden geçirdimm. ben ütü yapamıyorum artıkk belim çok agrıyorr çamaşırlar var yazlıklar akşama kururlar eşim akşam yaparızz dedi o çok güzel ütülerr bende ütüden öylece kurtulmayı planlıyorum. jeyyar

ohh ne iyiymişş kayınvaliden canımm yaa. benim eşim gezmeye gitti bizde bebişimle evde dinleniyoruzz. bende bugün nevresimleri katlarken düşündümde hafta sonu kayınvalidemler gelecek eşimin bir abisi ilk defa gelecek ve yatılı geliyorlarr bir gece kalacaklar kayınvalidem kızım ne ütülemedinn hemen ütüle dermi acaba diye içimden geçirdimm. ben ütü yapamıyorum artıkk belim çok agrıyorr çamaşırlar var yazlıklar akşama kururlar eşim akşam yaparızz dedi o çok güzel ütülerr bende ütüden öylece kurtulmayı planlıyorum. jeyyar

Sen ütüleme zaten bence belin kopar...eşin yapıyorsa ne güzel ona yaptı valla..nevresimler içine bence yine eşine sor illa ,kayıvaliden ütüüyormu evinde acaba..bazılaı ütülemez..bazıları da haytatta ütüsüz yatamaz...

Selam bende burdayım...Aslıcım yatılı misafir zordur bilirim, kendini fazla yorma olur mu?Bu arada benim de oğlum olsaydı adını ozan koyardım, şiiri çok severim çünkü...Gündoğduş ne kadar uğraşmışsın çok güzel olmuş liste eline sağlık...Ben henüz isim kararlaştırmadım.

valla bilmiyorumm canımm ütülüyormuu evinde ama. akşam eşime söyleyecegimm eger ütülememiz gerekiyorsa da ben ütüleyemeyecegimm çok üzgünümm zatenn tansiyon problemim varr.

valla bilmiyorumm canımm ütülüyormuu evinde ama. akşam eşime söyleyecegimm eger ütülememiz gerekiyorsa da ben ütüleyemeyecegimm çok üzgünümm zatenn tansiyon problemim varr.

Selam bende burdayım...Aslıcım yatılı misafir zordur bilirim, kendini fazla yorma olur mu?Bu arada benim de oğlum olsaydı adını ozan koyardım, şiiri çok severim çünkü...Gündoğduş ne kadar uğraşmışsın çok güzel olmuş liste eline sağlık...Ben henüz isim kararlaştırmadım.

hoşgeldin...sen kızına isim düşündün mü?

1 SWEET CURSE....... HALİME ............1981.............1 Eylül ERKEK
2 TUSEMG...............................................................1 Eylül ERKEK
3 ASLİİİ ......................ASLI ..................1976 ............2 Eylül ERKEK-OZAN EGE
4 MAVİLİ_06 ...............EMEL................ 1981 ............2 Eylül ERKEK
5 GÜLDENM ..............GÜLDEN............. 1980 ............3 Eylül ERKEK
6 B.TUGAN ...............................................................3 Eylül ERKEK
7 EMELGÜZEL.......................................................... 3 Eylül ERKEK
8 GLSM32 .................GÜLSÜM............. 1987 ............4 Eylül ERKEK

9 ÖZDECAN ...............DERYA ...............1979 ............5 Eylül KIZ
10 EYLÜL_ANNESİ ..................................................10 Eylül KIZ

11 BEBEĞİM ...........................................................11 Eylül CİNSİYET
12 MÜJDES ................MÜJDE ..............1983 ...........11 Eylül KIZ
13 SARIKANARYA ...................................................11 Eylül KIZ

14 YENİYAŞAM......... ESRA ..................1981 ..........12 Eylül ERKEK
15 BİRES .................................................................13 Eylül KIZ
16 DELİKIZ............................................................... 14 Eylül ERKEK
17 KUMRALIM.......... ZELİHA................. 1983 ...........15 Eylül ERKEK
18 SEL-İNN.............. MEHTAP............... 1980........... 15 Eylül ERKEK
19 SAYRA ................................................................15 Eylül ERKEK

20 MOMMY ..............GÜL...................... 1981 ...........17 Eylül CİNSİYET
21 BRİDE ................SEDA ......................1980.......... 19 Eylül KIZ
22 6128.................. HATİCE.................... 1981.......... 19 Eylül CİNSİYET
23 ARİAZONİ............ ELİF......................................... 19 Eylül ERKEK
24 CÜVCÜV.............................................................. 20 Eylül ERKEK

25 ÖZNUR83 ..........ÖZNUR..................... 1983 ..........20 Eylül KIZ
26 HİLARYA........... CANSU..................... 1982.......... 21 Eylül ERKEK
27 MİNİKANNİŞ .......MERVE...................................... 21 Eylül CİNSİYET
28 WİSKİ.................. EBRU ......................1979......... 21 Eylül KIZ
29 İZMİRGÜZELİ22..................................................... 22 Eylül CİNSİYET
30 FREKANS............................................................. 23 Eylül KIZ
31 İLETİŞİM............. NAİME ......................1980......... 23 Eylül KIZ

32 GAMZELİ26 ........KÜBRA ......................................23 Eylül ERKEK
33 BETULYGT......... BETÜL...................... 1987......... 23 Eylül ERKEK

34 MDM34 .................................................................23 Eylül KIZ
35 AYŞE&SERKAN .....AYŞENUR............. 1985 .........23 Eylül KIZ

36 SİYAH-BEYAZ .......................................................24 Eylül CİNSİYET
37 GUNDOGDUS....... SELMA............... 1977............. 24 Eylül KIZ- ŞEVVAL
38 ALİN ....................EMEL.................... 1981............ 24 Eylül ERKEK39 HETCİK83 ..............................................................24 Eylül KIZ
40 RABİYASIN........ RABİA .........................................24 Eylül KIZ

41 PAPATYAM ......HİCRAN ..................1975 ..............25 Eylül CİNSİYET
42 ANESSA ...............................................................26 Eylül KIZ
43 DREAM81....... GÜLŞAH.................. 1981 ..............27 Eylül ERKEK
44 SELİN JÜLYEN ......................................................27 Eylül CİNSİYET
45 KIVILCIM ............NİLAY ...................1982 ..............27 Eylül CİNSİYET
46 ANGELAY .......ÖZLEM .....................1978 .............28 Eylül ERKEK
47 AMONRA....... KÜBRA .....................1982.............. 28 Eylül CİNSİYET
48 SEDA67................................................................ 28 Eylül CİNSİYET
49 ŞEBEK............ NEVRUZ ...................1978 ............29 Eylül KIZ
50 SEREN .............SEREN ........................................29 Eylül ERKEK
51 MEHTEPELİF.... ELİF......................... 1978 ...........30 Eylül ERKEK

52 KÜÇÜK BALIK... BERİL...................... 1982
53 AİŞE ..................AYŞE...................... 1988

hayırdır tansiyonn nasıl?yüksek mi düşük mü? hamilelikte mi çıktı?

canımm benim hamilelikle düşük tansiyon başladı. geçen hafta cumadan beri sürekli düşük pazartesi-salı dr izin verdi evde yattım yarın dr kontrolüm varr.bugünde evde tansiyon aletiyle ölçüyorumm yine düşük çıktı tuzlu ayran yaptımm bolcaa onu içtim şimdii. başka düşük tansiyonda ne yapılabilirr.

Bu Gün Canim Sikiliyo Biraz Aslinda Cansu Yapiyodu Bu Listeyi Kendime Bugünlük Bunu Uğraş Edindim Ben Kizim Için 2 Isim Istiyorum Ama Eşim Beğenmiyo

Bu Arada 23 Erkek
17 Kiz Var Listemizde

Yok canım benim aklımda bir iki isim var ama ben henüz karar veremedim.Düşünmek için çooook var...

1 SWEET CURSE....... HALİME ............1981.............1 Eylül ERKEK
2 TUSEMG...............................................................1 Eylül ERKEK
3 ASLİİİ ......................ASLI ..................1976 ............2 Eylül ERKEK-OZAN EGE
4 MAVİLİ_06 ...............EMEL................ 1981 ............2 Eylül ERKEK
5 GÜLDENM ..............GÜLDEN............. 1980 ............3 Eylül ERKEK
6 B.TUGAN ...............................................................3 Eylül ERKEK
7 EMELGÜZEL.......................................................... 3 Eylül ERKEK
8 GLSM32 .................GÜLSÜM............. 1987 ............4 Eylül ERKEK

9 ÖZDECAN ...............DERYA ...............1979 ............5 Eylül KIZ - DURU
10 EYLÜL_ANNESİ ..................................................10 Eylül KIZ

11 BEBEĞİM ...........................................................11 Eylül CİNSİYET
12 MÜJDES ................MÜJDE ..............1983 ...........11 Eylül KIZ
13 SARIKANARYA ...................................................11 Eylül KIZ

14 YENİYAŞAM......... ESRA ..................1981 ..........12 Eylül ERKEK
15 BİRES .................................................................13 Eylül KIZ
16 DELİKIZ............................................................... 14 Eylül ERKEK
17 KUMRALIM.......... ZELİHA................. 1983 ...........15 Eylül ERKEK
18 SEL-İNN.............. MEHTAP............... 1980........... 15 Eylül ERKEK
19 SAYRA ................................................................15 Eylül ERKEK

20 MOMMY ..............GÜL...................... 1981 ...........17 Eylül CİNSİYET
21 BRİDE ................SEDA ......................1980.......... 19 Eylül KIZ
22 6128.................. HATİCE.................... 1981.......... 19 Eylül CİNSİYET
23 ARİAZONİ............ ELİF......................................... 19 Eylül ERKEK
24 CÜVCÜV.............................................................. 20 Eylül ERKEK

25 ÖZNUR83 ..........ÖZNUR..................... 1983 ..........20 Eylül KIZ
26 HİLARYA........... CANSU..................... 1982.......... 21 Eylül ERKEK
27 MİNİKANNİŞ .......MERVE...................................... 21 Eylül CİNSİYET
28 WİSKİ.................. EBRU ......................1979......... 21 Eylül KIZ
29 İZMİRGÜZELİ22..................................................... 22 Eylül CİNSİYET
30 FREKANS............................................................. 23 Eylül KIZ
31 İLETİŞİM............. NAİME ......................1980......... 23 Eylül KIZ

32 GAMZELİ26 ........KÜBRA ......................................23 Eylül ERKEK
33 BETULYGT......... BETÜL...................... 1987......... 23 Eylül ERKEK

34 MDM34 .................................................................23 Eylül KIZ
35 AYŞE&SERKAN .....AYŞENUR............. 1985 .........23 Eylül KIZ

36 SİYAH-BEYAZ .......................................................24 Eylül CİNSİYET
37 GUNDOGDUS....... SELMA............... 1977............. 24 Eylül KIZ- ŞEVVAL
38 ALİN ....................EMEL.................... 1981............ 24 Eylül ERKEK39 HETCİK83 ..............................................................24 Eylül KIZ
40 RABİYASIN........ RABİA .........................................24 Eylül KIZ

41 PAPATYAM ......HİCRAN ..................1975 ..............25 Eylül CİNSİYET
42 ANESSA ...............................................................26 Eylül KIZ
43 DREAM81....... GÜLŞAH.................. 1981 ..............27 Eylül ERKEK
44 SELİN JÜLYEN ......................................................27 Eylül CİNSİYET
45 KIVILCIM ............NİLAY ...................1982 ..............27 Eylül CİNSİYET
46 ANGELAY .......ÖZLEM .....................1978 .............28 Eylül ERKEK
47 AMONRA....... KÜBRA .....................1982.............. 28 Eylül CİNSİYET
48 SEDA67................................................................ 28 Eylül CİNSİYET
49 ŞEBEK............ NEVRUZ ...................1978 ............29 Eylül KIZ
50 SEREN .............SEREN ........................................29 Eylül ERKEK
51 MEHTEPELİF.... ELİF......................... 1978 ...........30 Eylül ERKEK

52 KÜÇÜK BALIK... BERİL...................... 1982
53 AİŞE ..................AYŞE...................... 1988

BECEREBİLDİM Mİ BİLMİYORUM :)

Son düzenleme:
canımm benim hamilelikle düşük tansiyon başladı. geçen hafta cumadan beri sürekli düşük pazartesi-salı dr izin verdi evde yattım yarın dr kontrolüm varr.bugünde evde tansiyon aletiyle ölçüyorumm yine düşük çıktı tuzlu ayran yaptımm bolcaa onu içtim şimdii. başka düşük tansiyonda ne yapılabilirr.
iyi yapmışsın canım...ayaklarının altına yastık koyup yükseltebilirsin...tuz ödem yapmıyorsa tuzlu ayran da doğru bir karar..

ohhhh özdecan süperr yaa ne kayınvalideymş öylee maşallah allah nazardan saklasın Aslıcım eşin yapabiliyosa bence yaptır bi kerelik malum agır misafirler annem olsa içim rahat olurdu beni anlardı zaten annecmm ama kayınvalide olunca o kadar rahat olunmuyo yanlış anlaşılırmıyım acaba bi eksiğim olur mu diye diken üstünde oluyo insan bu arada eşim egemen istiyo oğlumuzun ismini soyadımızda kısa değil blimiyorum kızımız olsaydı Elif kesin olacaktı birde yanına inci istiyordum benn

X