2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

kızlaaaaaaaaar iyi akşamlaaaaaaaaaaaaaar
SEDACIM NASILSIN SENİ MERAK ETTİM GEÇEN GÜN AĞRIM VAR DEMİŞTİN
ASLIII VE MERVE SİZ NASILSINIZ KIZLAR Bİ DE BİŞEY SORUCAM AĞUSTOS ANNELERİNDE NEREYİ OKUMUŞTUN ASLI BEN BULAMADIM DA NEREDE YAZIYOR

ebrucumm okuma güzelimm gerçekten çok etkileyici yada oku ama etkilenme diyeyim güzelimm.sanırım gittin tatlımm.hayırdır sen bu saatte gelirmiydinn buralara.. a.s.

Güüüünaaaayyyyydııııınnnnnn, Güüüünnnayyyydııınnnnn...
Güüünayyydıınnnn sitemizin güzel anneleriii ve mucize bebekleriiii günayydıınnnn,
dünayydınnnn güüneeeşşş günayyydınnn bulutlarrrr, günaydınnnn kuşlaaarrrr,çiçeklerrrr,ağaçlaaarrrrr,günayydınnn hayaaaaattt
:teytey::teytey:

:nazar:GÜNAYYYDINNN BEBEĞİİİİMMMMMMMMM:dance::dance::emir_bebek::emir_bebek:

:enbuyukkk:

Ayyy Yaaa Sizin Gögüslerinizdende Süt Mü Artik Bilemeyeceğimde Bi Sivi Geliyo Mu.........?????????

CANUMMM ŞUAN NEKADAR ŞİŞERSE ŞİŞSİN HEMEN SÜT GELMEZ, O GELEN SIVI SADECE GÖĞÜSLER GERİLDİĞİ VE BÜYÜDÜĞÜ İÇİN İÇİNDEN SIVI GELİYOR ..
SÜT NEZAMAN GELİCEK BİLİYORMUSUNNNN,,,, DOĞUM YAPTIK YA 3 EZAN SONRA SÜT ALLAH TARAFINDAN GELİYOOOORRR:teytey::teytey:
BUNU ÇOĞU İNSAN BİLMEZ AMA BU DOGRU CANUMCUUMMa.s.

Serenn Kizz Kimsecikler Yokk Yaw Yatiyo Millet Tabii Herkes Bizim Gibi çalişmiyo

EVET YAA KİMSE YOK VALLA DEDIGIN DOGRU CANIM MILLET OH NEGUZEL YATIYO BİZSE CALISALIM VALLA AMA ALLAHTAN BANA YARIM GUN 1DE CIKICAM VE AZCIK KENDIM İÇİN BIRAZDA BEBİŞ İÇİN ALIŞVERİŞ YAPIM DİYORUMM:teytey:
BANA YAYIŞ PAZAR GÜNÜ VALLAA:dance:

Ayy Seren Ne Güzell Yap Bakalim Aliş Veriş Sonra Resimleri Beklerizz....
Ben Akşama Kadar Işteyim Canim. Erken çiksaydim Bende Söyle Bi Gezerdimm..
Artik Hafta Sonu Kocişimle Gezerizz..
üffff Ben Yürümek Istiyomm O Arabadan Inmiyoo Yawww Inşallah Bu Sefer Kandiririmm
:)))))))))))))

Ayy Seren Ne Güzell Yap Bakalim Aliş Veriş Sonra Resimleri Beklerizz....
Ben Akşama Kadar Işteyim Canim. Erken çiksaydim Bende Söyle Bi Gezerdimm..
Artik Hafta Sonu Kocişimle Gezerizz..
üffff Ben Yürümek Istiyomm O Arabadan Inmiyoo Yawww Inşallah Bu Sefer Kandiririmm
:)))))))))))))

KANDIR KANDIR SÖYLE YÜRÜMEM GEREK DE EMINIMKI SENİ KIRMICAKTIR KOCİŞİİNNNNyerimseniben

CNM KARNIN İİCENE ŞİŞTİĞİNDE KONUŞ PATRONUNLA C.TESILERI YA YARIM GUN YAPSIN YADA HİÇ GELME NOLUCAKKİ BEN BİRAZDAHA AGIRLASIRSAM SONLARA DOGRU YANİ İZİN ALICAM C.TESILERI GELMİCEM İNAN COK ZOR OLUYOR YAAAbenneyaptımki

Kizlar Biz Bu Ayy Biraz Sikiştikk Kredi Kartlarindan Dolayi........sağ Sola Yardim Etmekten Iyice Batişa Geçtik... Ayy Bi Sinir Oluyom Bazen Serkana Ama Laf Dinlemiyoo..
:KK43:(( Akşam Hesap Kitap Yaptikk Biraz Açigik Varr Bende Dedim Kii
''aşkimm Bak Canini Sikma Stres Yapma Dedim.. Bana Hediye Aldigi Bilezikler Var Onlari Bozdurr öde Dedimm Nede Olsa Yaz Geldi Takamam Korkuyom Yolda Falan Bişey Olur Diye.. Bozdur Hem Borcunu öde Dedim. Takmayacam Zaten Duracagina Borcumuz ödensin Dedimm Sen Yine Alirsin Bana Dedim.. Bakalim Biraz Düşünecekmiş..
Erkek Iste Kiyamiyoo ...... Düğünde Takilan Bileziklerimi Sadece 1 Hafta Takmiştimm Sanirim Kocişimin Içine Batti Bunlari Bozdurmak Istemiyo Ama Ben Zorluyacam........ Sizde Doğrumu Yapiyom.????????

ayyyyyyyyy şu cumartesi olayı benide yoruyooooooo yawww serencimmmm
hemde saat 4 kadar bacımmm
bugünde biraz geç geldim kociş tutturdu kahvaltı yapalım dışardaaaaa
kıramadım valla .naparsın ihmal etmemek lazımmm

Kizlar Biz Bu Ayy Biraz Sikiştikk Kredi Kartlarindan Dolayi........sağ Sola Yardim Etmekten Iyice Batişa Geçtik... Ayy Bi Sinir Oluyom Bazen Serkana Ama Laf Dinlemiyoo..
:KK43:(( Akşam Hesap Kitap Yaptikk Biraz Açigik Varr Bende Dedim Kii
''aşkimm Bak Canini Sikma Stres Yapma Dedim.. Bana Hediye Aldigi Bilezikler Var Onlari Bozdurr öde Dedimm Nede Olsa Yaz Geldi Takamam Korkuyom Yolda Falan Bişey Olur Diye.. Bozdur Hem Borcunu öde Dedim. Takmayacam Zaten Duracagina Borcumuz ödensin Dedimm Sen Yine Alirsin Bana Dedim.. Bakalim Biraz Düşünecekmiş..
Erkek Iste Kiyamiyoo ...... Düğünde Takilan Bileziklerimi Sadece 1 Hafta Takmiştimm Sanirim Kocişimin Içine Batti Bunlari Bozdurmak Istemiyo Ama Ben Zorluyacam........ Sizde Doğrumu Yapiyom.????????

ayşecikkkkkkk canımun içiiiiŞeniz
bence doğru bir karar vermişsin valla
bende düğünde takılan bütün takılarımı bileziklerimim
bizim evin peşinatına verdik.kociş istememeişti ama napalım
banka kredisiyle olucak iş değildiiii.ama en azında n bir ev sahibi olucaz tabiii öbiterse:1no2:
amannnnnnnn boşverrr yenilerii gelir inşallah yerine:teytey:

kızlar yaaaa hziranın başında benim göeümcenin düğünü varrrrr
ne giycem ben yawwwwwwwwww
dün biraz araşturma yaptım dünya pahası hamiş abiyeleri valla
diktirsemmi napsammmmm
hem olduk şişkooooo kumaşta yetmez tabi :)

ana kız ben k,ime yazıyommmmmmmmmmmmm
serennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
ayşeeeeeeeeeee burdaaaaaaaaaaa

Esraaaaaaaaaaaa
Benimde Temmuz 12 Görümcenin Düğünü Var
Ondan Sonrada Balikesirde Aile Dostumuzun Oğlunun Düğünü Varrr Bakalim Bende Arastiracam Yaaa
Ama Ben Gögüs Altindan Bolar Elbiseler Var Askili Fana Uzun Oluyo Onlardan Düşünüyomm
Hem Doğumdan Sonrada Giyilir Bol Ya O Açidan Dur Resim Koyam.

X