2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

neymişşş suda doğum da kolay değilmişşş

kızlarr izlediğim bir belgeselde, hastanede kadına yarı ayakta doğum yaptırıyorlardı, bizdeki gibi yatarak değil
yerçekimide kolaylaştırıyordur dimi:))
ama insanın dizlerinin bağı çözülmezmi acep?:)))

ayyyy doğurma mevzusunu kapatalım
yok düzgün kesik falan gerildim vallahi

Tusem Biz 15+3 Iken 150 Grm Boyu 12 Cm Dii şimdi Kaç Olmiştur Kiii

hiç bilemeyeceğim ki canım tahminler çok yanıltıcı olabilir bence
bide bebekten bebeğe değişiyor bazısı çabuk gelişiyor bazısı sonradan büyüyor...
benim oğlum 8 haftalıkken ultrasonda 6 haftalık gibi görünüyordu
12.haftadan sonra arayı kapattı çok şükür
ama yaklaşık 20.hafta civarında 300gr.'ı geçiyorlar

Kizlar Kolumu Masaya Vurdumm çok Agridii Hatta Aniden Korktum Bilee Hemen Bebeğimde Kimildadii Meleğiminde Canimi Yandi Acepp...

uff ufff ufff
dirseğini vurduysan hele çok feci acır şimdi canımmm yaaa
yazıkk sana...

başağrın ne durumda peki hafifledimi biraz
bugün az su içmiş olabilirmisin canım, benim az su içtiğim yada tansiyonum oynadığında başım öyle gözüme vuracak kadar ağrır

benim 16+4 iken 165 gr dı canım...

EVET CANIM AYNEN DEDİĞİN GİBİ OLDUUU.:çok üzgünüm:

BAŞ AĞRIM DEVAM EDİYO EVE GİDİNCE MİNOSET İÇERİM ARTIK..
BİLMEM Kİİ SU İÇİOM AMA 1 - 1,5 LİTRE :1hug:

serennnnnnnnn yettim gülümmmmmmmmm işim vardı koşa koşa geldim şimdi yerimeea.s.
ee kızlar suda doğum falan baya kaynatmışsınızz aman ben karada doğurayım da şimdi sudakini sonra da denerim:icecream:

kızlarr birşey sorabilirmiyimm sizee?

siz temizlik işini nasıl yapıyorsunuz?
ben en son doktora gitmeden önce yapmıştım,ama şimdi zor görüyorum orayı:)))))))
başkasına da yaptıramam,tüy dökücü kremlerde zararlıymış
jilettede görmek lazım:)))yanlış biryeri kesme tehlikesi var:)))))
büyük bir aynamı alsam acaba?
amann beeee ne gıcık işlerimiz var bizimm

ARKADAŞIM İYİ KONUYA DEYİNDİNN AYNI DET BENDE VAR BENİM TANIDIGIM BİRİ EŞİNE TEMİZLETİYORMUŞŞŞ
HATTA SORDUMM KIZZ NASILL DİYE KARŞISINA OTURUYOM YAPIYO DEMİŞTİİ AY BEN YAPTIRMAM DEDİMM ALLAH KORUN ADAM BENDE İĞRENİR FALAN ACEBA KUAFÖRE Mİ GİTSEM DİYOMM OFFFFFFFF OFFFFFFFF:uhm:

bir de 10 hafta sonrayı düşün...valla ne yapı edip başkasına yaptırmaya alışmak lazım

valla kıuzlar ben hayatta kuaföre gidemem derken...geçen ay yüzümü kızarttım gittim...çok zor oldu utana sıkıla canım çıktı ...bu ay bir daha gittim...birza daha alışmıştım :) ama tabi yine utandım ama ne yapabilirim kızım için herşeyi yaparım...bir yerimi kesmektense..ya da eğilip karnımı sıkıştırmaktansa...

yok yok kızlarr ben hayatta başkasına aldıramam yaaaa
oramı gösterip yüzüne bakamamkine:)))
ben hala eşimin yanında bile soyunamıyorum,birde 4 yıl yurtta kaldım ama odadakileri dışarı çıkarıp giyinirdim:))))
ben önce ayna yöntemini deneyeceğim, 3 mayıstaki randevumdan önce
bakalım iyişallah becerebilirim yoksa kabus tam yanii

Yaa Arkadaşlar Bişey Soracam Bizim Evinn Yatak Odasi Ve çocuk Odasii Rutubetli Bu Bebk Için Zararli Olacak Mi
Hata Yata Odasii Bazanin Içinde Ki Yorgan Giyisi Vs.. Onlarda Küf Olmuşş ((((

Boyattik Ama Yine Kokuyo Mesela Ben Nefef Alamiyom Mutlaka Pencere Açik Olacakk Yatak Odasi Daha Yoğunn üffffffff

CANIM BEN ÖNCE ONU DENEDİM ..BEN BECEREMEDİM..KASIKLARIM AĞRIDI EĞİLMEKTEN...İNŞALLAH SEN BECEREBİLİRSİN..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…