2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

günaydın kızlarr nasılsınız :))
bugün dört te bebişimi görmeye gideceğim yaşasııın çok mutluyum :))

Annesi : Günaydınn güzell annişlerrr

BORA : " Günaydın Arkidişlerrrr!!!! "
:teytey::teytey:

serennn tekstilciymiş yaaaaaaa nasıl da buluyor bakınnnnnn sırnaşık şey
seren senin işyerinde mi b.düzünde kızzzzzzzz???

herkese günaydınnlarrrrrrr kızlar bende bugün 5te gidicem hastaneye inşallah bebişimi görücem herşey yolundadır inşallah dün gece birsürü dualar edip yattım inşallah herşey yolundadır diye tam 1 ay oldu bebişimi görmeyeli doktorumuz inşallah cinsiyetini de söyler teyzeleri ama saat 5te

inşallah cnm neguzel benım 1 haftam daha varrrr:çok üzgünüm: çok özledim bebeğimi valla yaa:emir_bebek:

üzülme canım bir hafta da geçer hemen bebişini görürsün. :nazar:
üçlü tarama testimiz var bugün dua edin arkadaşlar a.s

test yaptıracak herkes iyi sonuçlar alsın inşAllah..

herkese günaydınnlarrrrrrr kızlar bende bugün 5te gidicem hastaneye inşallah bebişimi görücem herşey yolundadır inşallah dün gece birsürü dualar edip yattım inşallah herşey yolundadır diye tam 1 ay oldu bebişimi görmeyeli doktorumuz inşallah cinsiyetini de söyler teyzeleri ama saat 5te

günaydın canım ben de saat 4te gideceğim doktorumuza..
inşAllah cinsiyetlerini de öğrenebiliriz bugün :dance: merak ediyorumm :smiley-cool:

OF OFFFFFFFF EFKARLANDIMM VALLA NE GÜZEL HEPİNİZZ YAKINSINIZZ AMA İŞTE UYUSUKSUNUZ O AYRI....NE GÜZEL TOPLANIR GEZERSİNİZZ AMA BEN senağlama
InanirmisiniZ Hiç Arkadaşim Dostum Yokkkk:çok üzgünüm:
Sadece Kocişim Var.
çok özeniyom Bende Arkadaşlarimla Gezmek Aliş Veriş Yapmak Istiyom Fakat Hiç Yokk:çok üzgünüm:

Tek Arkadaşim Dostun Biricik Kocişimmmmmmmmmm
Ama Işte Kadin Olmasi Daha Iyi Olurdu
BİRTANECİK KANKİM KARDEŞİM ZEYNEPİMİ 2 YIL ÖNCE TRAFİK KAZASINDA KAYBETTİMsenağlama VE ONDAN SONRADA OLMADI HİÇ ARKADAŞIMM...... VALLA KİMSE TUTMUYOO DOSTUN YERİNİ SAĞOLSUN EŞİM YARDIMCI OLUYO İŞ ARKADAŞLARININ EŞLERİYLE TANIŞTIRYO OTURMAYA FALAN GİDİYOZ AMA 1 AKŞAMLIK OLUYOO...... ÜFFFFFFFF AMA ALLAHA HEP DUA EDERDİM BİR KIZIM OLSUNN HEM ARKADAŞIM HEM DOSTUM OLUR DEMİŞTİMM:çok üzgünüm: ŞÜKÜRLER OLSUN Kİİ VERDİ ALLAHIMM...... BU ZAMANDA BİLE İNASN HEVES EDİYOO YOLDA BİLE GÖRSEM İKİ ARKADAŞ İÇİM GİDİYOMM YADA YAN BİNADA KOMSULAR BİR ARADA OTURUR SOHBET EDERLER ONLARA BİLE HEVES EDER OLDUM......:çok üzgünüm: AYYYYYY VAY BE BAYA BİRR İÇİM DOLU ASLINDA AMA NE YAPAYIMM SİZİ SIKMAK İSTEMEM.........a.s.

OF OFFFFFFFF EFKARLANDIMM VALLA NE GÜZEL HEPİNİZZ YAKINSINIZZ AMA İŞTE UYUSUKSUNUZ O AYRI....NE GÜZEL TOPLANIR GEZERSİNİZZ AMA BEN senağlama
InanirmisiniZ Hiç Arkadaşim Dostum Yokkkk:çok üzgünüm:
Sadece Kocişim Var.
çok özeniyom Bende Arkadaşlarimla Gezmek Aliş Veriş Yapmak Istiyom Fakat Hiç Yokk:çok üzgünüm:

Tek Arkadaşim Dostun Biricik Kocişimmmmmmmmmm
Ama Işte Kadin Olmasi Daha Iyi Olurdu
BİRTANECİK KANKİM KARDEŞİM ZEYNEPİMİ 2 YIL ÖNCE TRAFİK KAZASINDA KAYBETTİMsenağlama VE ONDAN SONRADA OLMADI HİÇ ARKADAŞIMM...... VALLA KİMSE TUTMUYOO DOSTUN YERİNİ SAĞOLSUN EŞİM YARDIMCI OLUYO İŞ ARKADAŞLARININ EŞLERİYLE TANIŞTIRYO OTURMAYA FALAN GİDİYOZ AMA 1 AKŞAMLIK OLUYOO...... ÜFFFFFFFF AMA ALLAHA HEP DUA EDERDİM BİR KIZIM OLSUNN HEM ARKADAŞIM HEM DOSTUM OLUR DEMİŞTİMM:çok üzgünüm: ŞÜKÜRLER OLSUN Kİİ VERDİ ALLAHIMM...... BU ZAMANDA BİLE İNASN HEVES EDİYOO YOLDA BİLE GÖRSEM İKİ ARKADAŞ İÇİM GİDİYOMM YADA YAN BİNADA KOMSULAR BİR ARADA OTURUR SOHBET EDERLER ONLARA BİLE HEVES EDER OLDUM......:çok üzgünüm: AYYYYYY VAY BE BAYA BİRR İÇİM DOLU ASLINDA AMA NE YAPAYIMM SİZİ SIKMAK İSTEMEM.........a.s.

canım, arkadaşına Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşAllah :çok üzgünüm:
üzülme yaa bak biz varız burada, birbirimizi görmeden herşeyimizi paylaşıyoruz, inşAllah yüz yüze görüşmek de nasip olur a.s. a.s.

günaydın kıslarrrrr.uzak kaldım birkaç gün sizden ne kadar çok yazışmışsınız kıskandım valla..:1rolleyes:papatyacım inşallah herşey yolundadır... allah gönlüne göre verir..:nazar:gerçi kız olsun erkek olsun hepsi bizim dimi ama...sağlıklı hayırlı evlatlar olsun da allahın izniyle..bugün doktora gidecek.cinsiyetini öğrenecek,test yaptıracak bütün güzel annelere iyi sanşlar diliyorum.umarım herşey iyi geçer...benim daha var.mart 14 de gidicem oğluşumu görmeye.günler nasıl geçecek bilmiyorum valla....:sm_confused:

anlat ayşecim anlat biz burda herşeyimizi paylaşıyoruz sıkılmayız birbirimizi dinleyeceğiz ki birazcıkta olsa dertlerimiz hafiflesin. benimde pek arkadaşım yoktu ama şimdi siz varsınız çokk kalabalığız .belki gezmeye gidemiyoruz ama günümün çoğunu sizinle geçiriyorum daha ne olsun :)))

Inşallah Canimm Valla Iyi Varsinizz Derdimi Sevincimi Sizle Paylaşimm Ister Inan Ister Inanmayinn Ama Keşke Yakin Olsaydikk
Artik Buna şükürr.

inşallah canım bana da 3lü test yapılıcak o nasıl oluyo acaba bilgisi olan vr mı ikili test gibi mi

evet canım ikili test gibi , kan vereceğiz; doktorumuz da bebişin baş, vücut , bacak ölçümünü yapıp sonucu öyle değerlendirecekmiş..

Bende Bugün Dr Gidecem Ama Eşim Yokk Diye Gitmedim Yarin 11,30 Gidecemm Hayirlisiylaaaaaa Inşallah Tüm Test Yaptiran Arkadaşlarin Sonuçlari Iyi çikar Allahin Izniylee

Kızlarr ne güzell bugün bebişlerini görecek birçok kişi... Güzel haberlerle gelirsiniz inşallahh
Test yaptıracak olanlarda içlerini ferah tutsunlar..Allah ın izniyle herşey güzel çıkacaktır...

Ayşenur cum...Arkadaşına Allah rahmet eylesin.. Canım benim de 2 yıldır istanbul dayım ama dostum arkadaşım diyebileceğim kimsem yok... Sadece eşim vvar...Bir de onun arkadaşlarının eşleri.. Ama kendi arkadaşın gibi olmuyorlar malesef...
Ama Allah a şükürler olsun ki bizleri çok seven kocişlerimiz var... Ve bak mucizelerimiz de karnımızda az kaldı yanımızda olacaklar ve bizlere yanlızlığımızı unutturacaklar...

sağol canım bunu merak ediyodum neyse benim çıkmam lazım öğlen biyere davetliyiz anca hazırlanırım terziye de gitmem lazım pantolonlarımı vermiştim onları alayım size iyi sohbetler

X