2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

ayşenur yok canım msn i sedanın bende teli de yok anca böyle beklicez işte
serennnnnnnnnnnnnnnn hoşgeldinnnnnnn iki gözümün nuruuuuuuuuu :dance::dance:

hoşbulduk janummmmmmmmmmmmm
amanda aman beni iki güznünün nuru ilan ettisırnaşık şey en sevdiğim şeyy nazardan korursun kıs beniii:teytey::nazar:
valla kızlar etrafımda nazar degdırecek ınsanlar cok o yuzden hep boncuk tasıyorum sizlerde kollarınıza boynunuza nazar boncugu takın valla hem yazda geldi hem şık olacaksınız hemde korunacaksınızzz:teytey:

:nazar::nazar:

Serennn Kizzz Gelde Hafta Sonu çikak Aliş Verişeee :))))))))))))))
Ay Valla Aranizdan 1 Kişide Antalyada Olsaydiii Gezer Dolaşir Kendimize Bebeklerimize Ciciler Alirdik......................
Ama Uzaksinizzzzzzzz Uf Ufffffffffff

Uyusuklar Ne Zaman Buluşacaksinizz Sizzz Yaaaaaaaaaaaaa

Kiz Asli Tetenoz Aşisi Canim 18 Ile 20 Hafta Arasi Olunuyo Ben Yarin Yaptiracam Tabi Yaparlarsa........

ayşecimm daha ben yaptırmadımm bana bu 22-24 haftalarda gel dedileer saglık ocagında velim var hemşire o öylesöyledi ikincisini de bir ay sonra yaparız dedi.

öznur Korkma Canimm Bişeycik çikmaz Allahin Izniyle Bakalim Benim Yarin üçlü Test Pzartesiyede Ancak Sonuçlari Aliriz... Inşallah Sorun Cikmazz Bide Ben 4d Korkuyomm Bunlarida Bi Atlatsak Allahin Izniyle...
Benimde Ikili 10,000/1 çikti Ama Hayirlisi Artik.

öyle tabi canım allah hepimizin bebişlerine sağlık versin bende 4d ultrasonu nasıl bekliycez merak ediyorum gerçi zaman çabuk geçiyor.bu hafta gittiğimizde 17cm di meleğim. 0,8 mm den başlamıştık.allahın izniyle yakında ultrsonlarımız çekilecek sonra başka bir şey çıkacak bu sefer onu bekleyeceğiz ahh şuda geçse diyeceğiz.sonra bir bakmışız kucağımızdalar ayyy kaptırdım kendimi :dance:

Ay Evet Antalya Sicak Hafifi Bir Rüzgar Tamamliyo Güneşi........
Ben Taki Yapmayi çok Severim Kendi Takilarimi Kendim Yaparim(kolye - Küpe - Yüzük - Bileklik)) Falan Hep Kendim Yaparimm Yapinca Koyarim Burada :.......
Seren Kizzzzzz Iyi Söyledin Hafta Sonu Kocişlee Boncukk Misina Madalyon Falan Alayimda Azcik Ugrasayim Evde.........
:))))))))))))))))))))9

Asli Canimm Yaa Sürekli Izin Alamiyomm Ki Uffff Yaparlar Inşallahh.. Yapmazlarsada Artik 4d Ultrasondan Sonra Yaptiririzzzzzzz

ayyy biz istanbuldayız da ne oldu sankiiiiiiiiiii bu uyuşuk annişlerle bir buluşamadık kiii
ben de nazar bocuklu kolye takıyorum kızlar hamiş olduğumdan beri burada bir arkadaşım hediye etti hiç çıkarmadım

Ay Evet Antalya Sicak Hafifi Bir Rüzgar Tamamliyo Güneşi........
Ben Taki Yapmayi çok Severim Kendi Takilarimi Kendim Yaparim(kolye - Küpe - Yüzük - Bileklik)) Falan Hep Kendim Yaparimm Yapinca Koyarim Burada :.......
Seren Kizzzzzz Iyi Söyledin Hafta Sonu Kocişlee Boncukk Misina Madalyon Falan Alayimda Azcik Ugrasayim Evde.........
:))))))))))))))))))))9

tabi kıs yap sen bişeyler nazarboncugunu bol koyyysırnaşık şey birde sizin oralarda o tarz şeyler satan cok kız ozelliklede alanya kalesinin orda birsürü boncukcular olası gerek ben her geldıgımde oraya ugrardım manavgattada dükkanlar var bilirsin kesin ayyy şimdiden oralara yaz gelmiş bile negüzel yaa her sene gelirdim ama evlendikten sonra gelemedik hiç ama inşallah otarafa yolum düşerse kesin ve kesinnn seni görmeye gelecem sözzzzza.s.

Inşallah Canimmm Banada Kocişin Sözüüü Istanbula Getirecek Bizii Artik Bayram Tatilinde Falan Geliriz Inşallah Yada Artik Seneye Yaza.. Bende Gelince Sizleri Görmek Isterimmmmmmmm Tabi Kopmazsak......... Ama Numarasi Olanlari Kesin Ararimmm Haberdar Ederimmmmmmm.........

ayyy biz istanbuldayız da ne oldu sankiiiiiiiiiii bu uyuşuk annişlerle bir buluşamadık kiii
ben de nazar bocuklu kolye takıyorum kızlar hamiş olduğumdan beri burada bir arkadaşım hediye etti hiç çıkarmadım

eferin sana hiç çıkartma sakın doguma bıle onunla gir valla bende ole yapıcam:teytey:

buarada yakın biyerlerde bulusalım yaww anadoluyakasına gecmek bana zor geliyoosırnaşık şey

Kizz Seren O Kadar Kişi Sana Mi Gelcekk Anam Ohh Valla Al Bebeğini Geze Geze Dolaşinn Gidin Bulusunn çay Kahve Içinnn Sohbet Edinnnnnn
:::::::KK43:((((((((( Bende Burda Resimlere Bakarim Artikimmmmmm
Offfffffffff
Offffffffff

günaydın günaydın günaydın güzel eylül annişleri ve bebişleri

maşallah dün akşam epey halay çekmişsiniz.tüh kaçırdım.bi dahaki sefere artık.:smiley-cool:

bugün hava serin izmirde.bende yine incecik giyinmiştim.üşüdüm valla.ayaklarım buz gibi oldu.birde banyo yapıp çıktım dışarı.işe geldim açtım hemen sobayı.ayaklarımı ısıtıyorum.kızlar bilginiz olsun eğer ayaklarınızdan soğuk alırsanız doğum zorlaşırmış.

cansucum havalar değişmeye başladı izmirde ona göre kıyafetler al yanına.

iyi hatırlattınız kızlar ya sağolun bende erken çıkmışken sağlık ocağına kayıt yaptırayım druma tetenoz aşısını sorayım iyi varsınız ya :)))

offf bu mayoya bayıldım yaaa :çok üzgünüm:
ama normalde bu kız cok ınceydi ben bizim için hamiş yaptım onu bilginizee:roflol::roflol:

Son düzenleme:
Seren Kizzz Bikini Gönderrr Mayoo Sevmem Bennnnnnn
Gerçii çatlaklarimizlada Pek Güzell Gözükürüz Yaaaaaaaaa

kızlarrr ben kaçarr bugün bizim okulun real markette heykel sergisi var açılışa gidecegimm gelince görüşürüzz. öpüldünüzzz güzel anneler.

X