2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

herkese günaydın güzel anneler a.s.

dr gittik dün bebişimi hem renkli hemde kocaman ekranda gördük
ogluşum geliyor kızlar:sm_cool:
çok şükür ayrıntılı ultrasyonda bakıldı iyi saglıgı yerinde şükür 313 gr olmuş 20+0 olduk:dance:
Allahım herkesin bebeğini sağlıklıca kavuşmak nasip etsin

ayyyyy süpperr canımmmm
demek sende erkek annesi olacaksın:))))
ikinizinde iyi olmanıza çook sevindimmm
ayrıntılı ultrasonu nerde çektirdin canımm?ne kadar sürdü?1 saat sürüyo falan diyorlarda merak ettim
bir de her ayrıntılı ult.da 4boyutlu da bakıyorlarmı acaba?
çok sordum dimi:))

Gülencim Canim Tevrik Ederim Hayatimmmm
Ahanda Bi Oğlumuz Daha Oldu
Allah Sağlikli Sihatli Kucağina Almayi Nasip Etsin Canimmmmm
Hepimizi Ağrisisz Sizisiz Kolay Bir Doğum Nasip Edsin Yaradanimmmm

hepinize günaydın kızlarrrr umarım iyi bir gün geçiriyorsunuzdur bugün benim pek keyfim yok eşimin işlerinde bazı sorunlar var kafama takılıyor üzülüyorummm rabbim bebeğimin şansına işlerimizin düzene girmesine yardım etsin hepimizinkini tabii

Aaaaaaaaaa Kizlar Ne Tarifi Bu Böyle Yawwww
Aciktiniz Herhalde Benbide Aciktirdiniz Valla
şöyle Sicak Sicak Ohhh Mis Gibi
Ebru Ayşe Size Caza Vermemiz Lazim Bacim Hamişler Arasinda
Knuşulurmu Böyle şeylerrr
Ya Www
Canlarim Bendede Var Bi Poğaça Tarifi Isteyene Verebilirim
Ayşecikkk çok Yeme Ama Gülüm Yaaa Hamur Işi
Nede Olsaaa.
Ben Işyerine Dardanel Falan Aldim Havuç,meyve
Arada Onlari Atiştiriyorummm

GÜLDENM HAYIRLI OLSUN CANIMM OĞLUŞUNNNNN :teytey::teytey::teytey: OY ERKEKLERR BASTII EYLÜL AYINI................

hepinize günaydın kızlarrrr umarım iyi bir gün geçiriyorsunuzdur bugün benim pek keyfim yok eşimin işlerinde bazı sorunlar var kafama takılıyor üzülüyorummm rabbim bebeğimin şansına işlerimizin düzene girmesine yardım etsin hepimizinkini tabii

HOŞ GELDİN CANIMMMM
İNŞALLAH RABBİM BEBEKLERİMİZE BAHT VE TALİH AÇIKLIĞI
SAĞLIK VE SIHAT VERSİN BİR ÖMÜR İNŞ.
SENEDE KENDİNİ FAZLA ÜZMEEEE DİYCEM AMA ZOR
GENEDE BEBİŞİ DÜŞÜN HERŞEY GÖNLÜNÜZE GÖRE OLUR İNŞ
ARKADAŞIMMMMM

ayyyyy süpperr canımmmm
demek sende erkek annesi olacaksın:))))
ikinizinde iyi olmanıza çook sevindimmm
ayrıntılı ultrasonu nerde çektirdin canımm?ne kadar sürdü?1 saat sürüyo falan diyorlarda merak ettim
bir de her ayrıntılı ult.da 4boyutlu da bakıyorlarmı acaba?
çok sordum dimi:))

canım saol a.s.dr prof dr özeline gönderdi gazi osman paşada yarım saat kadar 4 boyutluydu sanırım renkli fotosu bile var :teytey: kocaman ekranda gördük herbişeyini :roflol:

amiiiiiiiiiiiiinn aman guzelım eşine destek ol sende morelını duzgun tutmaya calıs kolay dgl tabıkıde zordur ama hem kendını hem bebısını hemde kocanı dusun eşin zaten bunalmıs bır durumdadır bıde sen uzulup daha fazla canının sıkılmasına ıcın verme destek oluyorsundur kesın ınanıyorum ama yuzun hiç solmasın guler yuzlu karsılaki en azından evde huzur bulsun cnmmma.s. insallah bebişinin şansına işlerı duzene gırer cnm bol dua et bıtanemmmmma.s.:nazar:

üzülme canım bebişlerimiz kısmetiyle gelir düzelir merak etme sakın üzme kedini
kendine bakcanki bebişinde iyi olsun Allah yardımcınız olsun

canım saol a.s.dr prof dr özeline gönderdi gazi osman paşada yarım saat kadar 4 boyutluydu sanırım renkli fotosu bile var :teytey: kocaman ekranda gördük herbişeyini :roflol:

ayrıntılı ult. için ayrıca ücret ödedinizmi yoksa hep takibini yapan doktor diye ödemedinizmi canım?
acar diye bir doktor varmış ankadarda meşhur, bu ayrıntılı olayında çok iyiymiş,ama ücreti geçen sene 350 ytl falandı
o yüzden merak ediyorum
ben bayındır söğütözüne gidiyorum ve ayrıntılıyıda orda bir prof. çekecekmiş

inşallah en kısa zamanda düzelir hicrancım a.s.
Rabbim bebişlerimizi ; kısmetleriyle bereketleriyle gönderecek inşallah.. :nazar:

benim doktor ayrıntılı ultrasondan hiç bahsetmedi yaa kafamçokkarıştı[/QUOTE]

cnm belki yakınlarda randevun varsa söyler. erken diye bahsetmemiş olabilir

kendini üzme annesi bak karnındaki de hisseder sonra..
Allahım nasibiyle verirmişya meleklerini
işleri düzelir babasının iyişallahh
sen iyi düşünki herşey iyi olsun canımm

peki senin yaz isnin varmı dogum ıznınden once yanii:uhm:

var var kullanıcam inşallah zaten doğum iznimi komple doğumdan sonraya saklıyorum doğumdan önce yıllıık izinle idare edicem bakalım
hicrann h.g. neden üzülüp de bebişi de üzüyorsun her şey olacağına varır canmm a.s.

canım hiç üzülme allahın izniyle herşey yoluna girer merak etme.allah hepimizin yardımısı olsun valla zor zamanlardayız.bebeişlerimizde kısmetleriyle gelir inşallah..:nazar:

güzel annişler merhaba,
ben de pazatesi öğrendim bebişimizin cinsiyetini,
kızımız olcakmış :)
listeye bi prenses daha ekleyebilirmisiniz :KK66:

Hicran Canim H.g üzülmee Bizimde Durumlar Sakatt Valla Ama Herşeyin Hayirlisi .....
Kizz Esraaaaaa Cadiii Ebrucukk öğretiyoo Bana Azcikk Beceremem şu Mtfak Işlerinide :)))))))))))))))))))))

X