2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

ayyy benimde canım çekti bende geliom halaya
:))

gel kıs gel geç halay başına sıra sende sırnaşık şey
oooohhhhh halay başı durma durma yar yar yar yar amannnnn:teytey: yavrusunu sşnek kapmış leyliiim leyyliimm amannnnn:dance::teytey: haydiiiiii:teytey:

serencimm msn adresini buldumm hemen ekledimmm a.s. canım ebrudann aldımm tatlımm. bu arada cansuu hiç görünmüyorsunn msnlerde falann.bu arada serencimm asıl benim bebişş uykucu olacak anada uykucu babada.

sizleri çok seviyor beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen
iyi akşamlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar
seren hamişsin yeter otur artıkınnnnnnnnnnn hehehehe

serencimm msn adresini buldumm hemen ekledimmm a.s. canım ebrudann aldımm tatlımm. bu arada cansuu hiç görünmüyorsunn msnlerde falann.bu arada serencimm asıl benim bebişş uykucu olacak anada uykucu babada.

tmm cnm sen ekle bende actıgımda eklerım sneiiii:teytey:a.s.

ben yoruldum kızlar :)))eve gidip dinleneyim hepinizi melekleriyle birlikte öpüyorum. allahın izniyle yarın görüşmek üzere :)))

ayy bende yoruldum oynaya oynaya:dance:

HADİ GÜZELLER ÖPTÜM SİZLERİ BEBİŞLERİ KENDİNİZE İİ BAK GÜZEL UYUYUN SABAH GÜZEL KALKIN HEPİNİZİ ÇOOOKKK SEVİYORUM İİKİ VARSINIZ YAWW

MUCUKS MUCUKSa.s.a.s.a.s.:nazar:
:enbuyukkk:

kızım ve ben de çıkıyoruz canlarım
babamız bizi almaya geldi
evimi ve yatağımı çok özledim
karnımda çok acıkmıştı ama bir elma yiyerek şimdilik idare ettk:)))
evimize gidince yemeklerimizi ısıtıp karnımızı doyururuz önce
sonra ütülerimiz vardı onları yaparız Allah kuvvet verirse
sonrada bir BANYOOO
yaprak dökümü falan derken gece olur ve o en sevdiğimiz an YATAKKKK VE UYKUUU

hadi hepinize iyi akşamlarr şekerler

GÜNAYDINN GÜZEL ANNİŞLER :teytey::teytey::teytey:
AY KIZLAR DAYAK YEMİŞ GİBİYİM:bbo: VALLA. SABAH ANNEMİ HASTANEYE GÖNDERDİM SAAT 6,00 DA SONRA ÇOK KORKTUM KOCİŞTE YOKK YAA YATAMADIM GÖZLERİMDEN UYKU AKIYOO :1shok: KAHVALTI YAPTIM ÇİZGİ FİLM İZLEDİM TAM GÖZLERİM GEÇTİ BU SEFERDE ALARM ÇALDI.. MECBUR İŞE GELDİM :sm_confused:

günaydın hamişleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer
akşam kimse yazmamış çok şaşırdım her sabah oku oku bitiremiyordum.......
ayşenur biraz uyyusaydın ya işe geliyosun bi de :KK43:(

Ebrucum Bende şaşirdimm Sanirim Herkess Dizi Izledii Bende Avrupa Yakasini Izledim Uyudum Zaten...
Canimm Nerdee Korkudan Yatamadim Ki.. Allahtan Zaman Akip Gidiyoo Bugün Sanki.
Bu Arada Yarin Dr Gidiyommmm Hayirlisiyla.. Sonrada Sağlik Ocagina Gidecem Aşi Için.

esraaaaaaaaam h.g.canımmm nasılsın,, kız kimse yok dün akşamdan beri ayşeyle şok olduk valla nerde eylül hamişleri nerdeeeeeeeeeeeeeeee Kötü KazenKötü Kazen

Günaydin Esracimmm.................

Bu Arada Kizlar Malum Ben Devlet Has. Yapacam Doğumu Ve Bi Ablamin önerisi Ile Doğumdan 2 Hafta önce özel Oda Hazirlatacam Normalde Bi Oda Da 3- 4 Kadin Yatiyor Ve Ayni Tuvaleti Kullaniyorsun Dedii Pis Dedii Eşimde Tamam özel Oda Hazirlatalim Dedi Oda Bize 500 Ytl Falan Patlar... özel Hastanede Soğumm 1,500 - 2,000 Ytl Arasii 500 Ytll Verecez Artikk.. Zaten Normal Doğum Olursa Ebeler Dogurtuyorr Sezeryan Olursa Dr Girecekk Hayirlisi Artikk Zaten çok Iyimişş Ebeler Allahtan..

Valla Saat 9,30 Oldu Kimseler Yokk Saşirdimmmmmmmmm
Esra Caim Moralin Mi Bozukk Arkadaşim Bişey Mi Olduuu ?????????

Ebrucum Bende şaşirdimm Sanirim Herkess Dizi Izledii Bende Avrupa Yakasini Izledim Uyudum Zaten...
Canimm Nerdee Korkudan Yatamadim Ki.. Allahtan Zaman Akip Gidiyoo Bugün Sanki.
Bu Arada Yarin Dr Gidiyommmm Hayirlisiyla.. Sonrada Sağlik Ocagina Gidecem Aşi Için.[/QUO
ayşe ebruuu günaydın kıslarrrrrrrrrrrŞeniz
ayşenurcum hadi hayırlı haberlerle gidip gel canım inşallah.
ne güzel bebişini görücen benimkine daha çok varrrrrrrrrrrrrrrrrr
3 mayısta yaaaaaaaaaaa.bende oğlumu özledimm

X