2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

ben yapıyorum makyaj ayşenur eskisi kadar çok değil ama gene de biraz var şimdi yapmasam iyice salmış gibi oluyorum da ondannn
serennn halaya çağırırken bile tokadı basmışın gene valla :)))

ben yapıyorum makyaj ayşenur eskisi kadar çok değil ama gene de biraz var şimdi yapmasam iyice salmış gibi oluyorum da ondannn
serennn halaya çağırırken bile tokadı basmışın gene valla :)))

:roflol::roflol: KIS YERİM SENİİİİİİİİİ ANLADIM UYUKLADIGINI HEMEN KENDİNE GEL DİYE ŞAPLATTIM BİTANE:mymeka::roflol: BAK İŞE YARAMIŞ AMA NASILDA GELDİNNN:teytey:

BUARADA BEN HERZAMAN YAPMIYORUM MESELA BUGUN YAPTIM HEMDE DEMİN:dance: AKSAMA MİSAFIRLIGE GIDIYORUZ ONDAN AMA COK ABARTMIYORUM FONTOTEN ASLA SURMUYORUM Bİ ALLIK Bİ FAR Bİ RİMEL BİDE AZCIK KALEM CEKIYORUM İŞTE OKADARRR:teytey:
AMAN HERZAMAN YAPMAYIN KIZLAR AZCIK CILDIMIZ NEFES ALSIN ZATEN DOKTORUMDA BANA COK YAPMA DEDİ ARADA YAPMAK ZARARSIZMIS BİLGİNİZEE:dance:a.s.

ak19eu6.jpg

kızlarrr bu beşik nasıll?
ben çok sevdim, bebişler küçükken bizim yatağımızın yanında bunda yatabilirler değilmi?harekette edebiliyor,biz nerdeysek bebişde orda olur:))

ak19eu6.jpg

kızlarrr bu beşik nasıll?
ben çok sevdim, bebişler küçükken bizim yatağımızın yanında bunda yatabilirler değilmi?harekette edebiliyor,biz nerdeysek bebişde orda olur:))

çok güzel canım bende ilk aylar için böyle birşeyler aldım sonra bakacağım oda takımlarıına şimdi sizlerden fikir ediniyorum :dance:

seren geldimm canımm :teytey::teytey: benimde uyku geldi gelecekti ama neyse idare ediyorum artıkk. ayşecimm bende hiç makyaj yapmıyorumm sıfır makyajla bakımsız bakımsız geziyorumm. sırnaşık şey

Kızlarrrr biz geldik....
Evi temizledik.. Sonra çok yorulunca uyumuşuzz....

eklediğiniz bütün resimlere bayıldım....
:teytey::teytey: Hadi seren halay başı ben oldum... Uyudum enerji topladım nasılsa...Halay hiç bitmezz...:roflol:

...............kizlar Iyi Akşamlar...........................

Yarin Görüşürüzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
Kendinize Ve Bebeklerinize Iyi Bakinnnnnnnnn

seren geldimm canımm :teytey::teytey: benimde uyku geldi gelecekti ama neyse idare ediyorum artıkk. ayşecimm bende hiç makyaj yapmıyorumm sıfır makyajla bakımsız bakımsız geziyorumm. sırnaşık şey

UYUMAK YOOOKK UYUMAK YOK:eek:klava: HOŞGELDİN ÖĞRETMENİM SİZİ ŞÖYLE HALAYIN BAŞINA ALALIM EN İİSİ:roflol::teytey: OOOHHHHH :teytey::teytey::dance:

UYUMAK YOOOKK UYUMAK YOK:eek:klava: HOŞGELDİN ÖĞRETMENİM SİZİ ŞÖYLE HALAYIN BAŞINA ALALIM EN İİSİ:roflol::teytey: OOOHHHHH :teytey::teytey::dance:

serencim sen istersin geçmezmiyimm allah bozmasınn kızlarrr ohh maşallahh :teytey::teytey::teytey:

Kızlarrrr biz geldik....
Evi temizledik.. Sonra çok yorulunca uyumuşuzz....

eklediğiniz bütün resimlere bayıldım....
:teytey::teytey: Hadi seren halay başı ben oldum... Uyudum enerji topladım nasılsa...Halay hiç bitmezz...:roflol:

BAYY NASILDA HERKES GELİYOOO:roflol: HAYDİ CANSUU ENERJİNDE TAM OOHHHHH YANDAN YANDAN SAĞDAN SOLDAN OHHHH:dance: HADİ KIS HADİ KIVIR YANDAN OHHH:teytey: HAYDİ LİLİLİLİLİLİLİ YAR HAYDİ LİLİLİLİLİ YAARRRRRR :teytey::dance: OYNAYA OYANYA AKŞAMIDA ETTİK ANACIMM:roflol:a.s.

serencim sen istersin geçmezmiyimm allah bozmasınn kızlarrr ohh maşallahh :teytey::teytey::teytey:

OYYY CANIM BENİİİMMM AMİNNNNNN:nazar::nazar:a.s. HADI OZAMAN SENDE SAĞDAN SOLDAN HAYDİ LİLİLİLİLİLİLİ YAAARRRR:teytey::dance: OYNAYIN KISLAR HAYDİNNNN
ALLAH MUTLULUGUMUZUUUUU,
HUZURUMUZUUUUUUUUUUUUU,
AŞKLARIMIZIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII,
BİRİCİK EVLATLARIMIZIIIIIIIIIIIIIIII
BİZ GÜZEL ANNELERDEN EKSİK ETMESİN İNŞALAAAAAAAAAAAHHHHH:dance:
:icecream:

kız seren alemsin yahuuuuuuuuuu
cansununki gezenti olacak yaa seninki de muzip olacakkkkkkkk kesinnnnnnnnnnnnn
baksana çocuğun anasınaaaaaaa haydi lililililiiiii falan oooooooh sırnaşık şey

kız seren alemsin yahuuuuuuuuuu
cansununki gezenti olacak yaa seninki de muzip olacakkkkkkkk kesinnnnnnnnnnnnn
baksana çocuğun anasınaaaaaaa haydi lililililiiiii falan oooooooh sırnaşık şey