2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

ya bence park yatak çok yapma duruyooo ben sevmiyomm ben büyüyen beşiklerden alacam yatak oadası içinde varya hani arkadaşlar koymuş resim falan o tür sepet mi derne ondan alacam

pp3086a.jpg

ÇOOOOOOOOOOK TATLIIIIIIIII

arkadaşlar ben simdi size neler almak istediklerimin fotolarını koyacam allah izin edersede temmuz gibi almaya başlarım inşallah

Slm Hanimlar Ayşe Sen Hep 2,5 Ay Diyosun Ya
Nisanin16 Sindayiz Temmuz 18-20 Gibi çikariz Izne Dolu Dolu 3 Ay Var.

fpk2565.JPG

bu da ana kucaklı salıncakmış
serennnnnnnnnnnnnnn orada yazan kadar haftalığım işte bugün geçtı 5.ayaaa :icecream:

1035_buyuk.jpg

bebetto marka kapşonlu havlu oyyyyyyy yerim ben onun ıslak göbişini
amma çok resim koydum yahuuu pazarlamacı gibi oldummm :)))

1035_buyuk.jpg

bebetto marka kapşonlu havlu oyyyyyyy yerim ben onun ıslak göbişini
amma çok resim koydum yahuuu pazarlamacı gibi oldummm :)))

:roflol: ableee pazarlamacı ableee kaça bu sattığın kapişonlu örtüler:roflol: yuuuk cok pahalı dedın bacım azcuk indirim yapseneeeee:roflol::mymeka::roflol:

oh oh ohhh amma kaynatmışsınız güzellerrr
neyse yetiştim sonuna herhalde:)))

bugün tepe home da bebek odası takımlarına baktım, kahverengi yada beyaz düşünüyorum ben, orta-lise zamanına kadar kullanır böylece,çok cicili bicili almıcam o yüzden, güzel bir takım gördüm,büyüyen yataklıydı, kocaman gardrobu kocaman şifonyeri,ayrıca yatak ayak ucunda da çekmeceleri vardı %50 indirim varmış peşin fiyatına 12 taksitle ve kasım 2008 de ödemeye başlıyorsu, fiyatıda 2160 ytl ydi.
bakıyım internetten bulursam resmini ekliyim sizede:)

bende uzun süre kullanbileceği oda istiyorumm...
bu arada ist.daki arkadaşlar doğumu nerde yapacaklarınızı belirlediniz mi? ben jfk da düşünüyorumm

Nerdesiniz Yaaaaaa Ufffff Canim Sikiliyo Zatiiiiiiiiiiiiii

ayşeeem burdayım

bak ne buldum buda gerekliymiş herhalde bebişler için:uhm: bizdemi alsak kız

Gördüğünüz bu cihazla"soğuk nem" odaya üfleniyor. "Ultra-sessiz" çalışma teknolojisisayesinde bebek odaları nemlendirilerek solunum yolu rahatsızlıklarını,nezle ve öksürüğü önleniyor

ayy buarada demınden berı gobişimde seyrelme gıbı arada tık tık oluyor yoksam hissediyormuyum yaaa:teytey: ama 15. haftadayım olurmuki kızlarrr:asigim:

X