2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

aysecim bizde de ben kumsarım esim sarısın bakalım bende cok merak ediyorum cnm ama ikimizden de biraz alsın ben sarısınları cok severim Allahım inşallah saglıklı dünyaya getirmek nasp etsin hepimize :teytey::emir_bebek:

kız ben seni iyice telaşlandırmak istemedim... bak şimdi pişman oldum yazdığıma... ben burdan haram veya helal diye bişey söyleyemem... ama kuranda böyle birşey yazsaydı bütün mezheplerde aynı şey geçerli olurdu... mesela çok afedersiniz mideniz bulanacak belki ama domuz eti... bu kesinlikle bütün mezheplerde yasak... ama çok seviyosan eğer bi araştır bakalım kitaplardan... bilenlerden... ama hemen telaş yapma noılur... bak ben çok üzülüyorum burdan...

kıs uzulme cnm sen blgılendırmek ıstedın bılıyorum nebılım harammı dıye meraktta ettım domuzetı asla yenmez bence ama yıyenede karısmam sen ıcını ferah tut ben sımdı ayran ıcım cansum solemese kıvranıcam aksama kadar:smiley-cool: saol cnm bılgılerın ıcın ınsallah bısey olmaza.s.:nazar:

biz de eşimle ikimiz esmeriz... bakalım ben de çok merak ediyorum... bu arada konumuzla hiç alakası yok ama seni hiç şevval sama benzeten oldu mu... ben resimden ona benzeetim de biraz...

KIZ SEVVAL SAM Kİİ :uhm:
VALLA LİSEDEYKEN AYSE HATUN ÖNAL MI NE VARYA ONA BENZETİRLEDİ..

KIZ SEVVAL SAM Kİİ :uhm:
VALLA LİSEDEYKEN AYSE HATUN ÖNAL MI NE VARYA ONA BENZETİRLEDİ..

:roflol: deli kıss yaz googleye şevval sam dıye cıkar guzel kadındır, maviş gozlü
hani var ya "divane aşık gibii dolanırım yollarda, yar senin sebebuneee....." diye sarkısı var lazca leman samın kızıa.s.

sevval-sam_1_400x400.jpg

bak işte bu bayan.. leman samın kardeşi... sanki biraz ona benzettim

kıs kızı o kardeşi dgl:roflol:

Himmm Evet Yüz Tipimiz Azcik Burnumuzz Dudaklarda Animsatiyoo Ama Benkiler Azcik Daha Kalinn Hehehehe...... Gözleri Bana Benzemiyoooo Benşm Kahvedirr Hehehe

Oyyyyyyyyyy Sayili Günlerrrr Geç Geçte Gitttttt Artikkkkkkk
Allahim Hayirli Sağlikla Güzel Eli Ayagi Düzgün Bebekler Versinnnnnnnnnnnn
Isteyenlere Ve Bizde Kucagimiza Alalimm Allahin Izniyle

Nerde Buu Eyllül Annelerii Yationuz Mu
Ben Dün Akşam 18,30 Bi Yattim Sabahh 8,10 Uyandimmm Ama Hala Uyuyrumm Yani.

Ayy Benim Sağli Sollu Kasiklarim Agriyooo Arada Bi... Benim Kizim Sağda Durur Genelde Ne Varsa Kasiklarima Sokuluyooo....sevdi Sanirimm Bu Arada Göbeğimin Altinda Top Gibi Bi Büyüme Olmuşş......normal Mii Hissediliyooooooo Artik Kocişim Bile Buluyo Bebeğimizi.

kızlar balık hapı kullanan varmı bu hafta gittiğimde drum verdi bu haftadan sonra zeka gelişimi omurilik gelişimi için çok önemliymiş ben hiç balık yiyeniyorum yediğim gibi çıkarıyorum çok üzülüyorum :KK43:((

kızlar balık hapı kullanan varmı bu hafta gittiğimde drum verdi bu haftadan sonra zeka gelişimi omurilik gelişimi için çok önemliymiş ben hiç balık yiyeniyorum yediğim gibi çıkarıyorum çok üzülüyorum :KK43:((

canım benim dr um vitamin türü şeyleri vermiyor bana...
Balık da seviyorum zaten o yüzden gerek duymadı...

cnm doktorum banada ole cok hap kullandırtmak ıstemıyor, kendı vıtamınını gıdalardan al dıyor, bende balıgı sevıyorum zaten o yuzden bana balık hapı falan vermedı cnm, a.s.

Kızlarrrrrr cuma günü doktora gittim 16+6 haftalıktık.bebeğimi o kadar özlemişim ki anlatamam:teytey:Allah'ım bu nasıl bi duygudur hala anlamadım saatlerce kalabilirim usg dea.s Bu arada kocaman olmuş bebeğim.tam 200 gr ve 17 cm.:nazar:ama cinsiyetimizi tam olarak öğrenemedik %70 erkek dedi:nazar:sağlıklı olsun da hiç mühim değil.Rabbim hayırlısıyla kucağımıza almayı da nasip etsin inşallah.

Kızlarrrrrr cuma günü doktora gittim 16+6 haftalıktık.bebeğimi o kadar özlemişim ki anlatamam:teytey:Allah'ım bu nasıl bi duygudur hala anlamadım saatlerce kalabilirim usg dea.s Bu arada kocaman olmuş bebeğim.tam 200 gr ve 17 cm.:nazar:ama cinsiyetimizi tam olarak öğrenemedik %70 erkek dedi:nazar:sağlıklı olsun da hiç mühim değil.Rabbim hayırlısıyla kucağımıza almayı da nasip etsin inşallah.

:nazar: ayyy neguzel sen gordun ben 2 haftadır goremiyorum:çok üzgünüm: kısmetse26 nısanda gıdıcem amaaa:teytey: cnm cok guzel kılosu boyu maşallah anada %70 erkek demişti ozaman seninde oğluşun oluyorr:teytey::teytey:

amin cnm bende bu hafta sonu gittim 2 gündür ağzım kulaklarımda :teytey:amin cnm allah hepimize sağlıklı ve hayırlı bebişler versin :dance:

X