2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

evetttttttttttttttt günaydınn hanımlarrrrrrrrrrrrrrrrrrr.
ELTİMİN YNINDAN GELİYOMMMMMMM ÇOK TATLI Bİ OĞLUSU OLDUUUU MAŞALLAH.........
SEZERYAN OLDU AĞRISI VARDI AKŞAMA YİNE GİDECEZZZZZZZZZ......... HE AYIK OLURRRRRRRRR.......... 3100 KG 47 CM BOYU VARDII ALLAHIM DARISI BAŞIMIZA ARTIKKKKKK

bu arada serencim insan zehirlendiği zaman ağzından çok fazla su akıyo ve vücut ısısı çok düşüyo.. eğer şüphelerin varsa bi dra git canım... Allah korusun kötü bişey olmaz inşallah...

saol cnm bılgılerın ıcın , bende cok sukur öle belirti yok doktorum dogumdaymış, kızlara sordum ordaki onlarda biliyor cunku mıgdeye dokunmustur dedı mıgdenız hassas dedı dogru mıgdem hassastır benım korkulacak bısey yok ama doktor hnm aradıgında ben sorarım sızde 2 gıbı benı arayın ınsallah sorun olmaz dedı en kotu ıhtımal mıgde hapı onerırız dedı bakalım 2de arıcam tekrardan nedıcekler ınsallah sorun olmaz yaa aman kızlar sakın yemeyın ben cok korktum valla off :çok üzgünüm:

serencim korkma canım tabbiki drunla konuş ama çıkarmışsın sorun olacağını sanmam ama drunla konuş derim kasık ağrıların bebiştendir diye tahmin ediyorum cnm

serencim korkma canım tabbiki drunla konuş ama çıkarmışsın sorun olacağını sanmam ama drunla konuş derim kasık ağrıların bebiştendir diye tahmin ediyorum cnm

insallah cnm kasıgımda agrı yok karnımda sankı ıgne saplantısı gıbı bısey oluyor ara ara agrı vuruyor ufak sancı gıbı, bıde sanki cok ozur gaz doluda cıkartamıyormusum gıbı valla pişman oldum yaa gercı gorumcemlerde iilik yapmak sıtedi aldılar onlarda yazık onlara suc bulamamda keske ben yemeseydım :çok üzgünüm: 2de arıcam tekrardan bakım doktorum nedicek aklıma kotu seylerde getırmek sıtemıyorum valla:nazar:

SEZERYAN OLDU AĞRISI VARDI AKŞAMA YİNE GİDECEZZZZZZZZZ......... HE AYIK OLURRRRRRRRR.......... 3100 KG 47 CM BOYU VARDII ALLAHIM DARISI BAŞIMIZA ARTIKKKKKK

hayırlı olsun ALLAH cc analı babalı büyütsün :emir_bebek:
bişey sorcam tatlım özel hastane de mi doğum yaptı?

O GAZ sancısı bendede çok oluyor cnm onun şuanki durumunla ilgisi olduğunu sanmıyorum allah göstermesin kötü birşey olsaydı çoktan etkilenirdin. iyi düşün ama dediğim gibi druna da danış doğumdan çıkınca ara birdaha için rahatlar

herkese merhaba
serencim korkma zehirlenme olsa allah korusun bu kadar rahat olamazdın
karnındaki ağrı gazdır midene dokundu kesin bundan sonra dikkat edersin

kızlar bugün bende doktora gidicem bebişimi görücem gösterirse cinsiyetini öğrenicez ve üçlü testimiz var inşlh herşey normaldir.

insallah cnm kasıgımda agrı yok karnımda sankı ıgne saplantısı gıbı bısey oluyor ara ara agrı vuruyor ufak sancı gıbı, bıde sanki cok ozur gaz doluda cıkartamıyormusum gıbı valla pişman oldum yaa gercı gorumcemlerde iilik yapmak sıtedi aldılar onlarda yazık onlara suc bulamamda keske ben yemeseydım :çok üzgünüm: 2de arıcam tekrardan bakım doktorum nedicek aklıma kotu seylerde getırmek sıtemıyorum valla:nazar:

o dediklerin bende de oluyordu canım.. yediklerinle alakalı olduğunu sanmam... Zaten çıkarmışsın bak... Hiç bişi olmaz... Kötü düşünme...
Bundan sonra yemezsin... Bende zor dayanıyorum midye yememek için ama dayanıyorum mecbur...

O GAZ sancısı bendede çok oluyor cnm onun şuanki durumunla ilgisi olduğunu sanmıyorum allah göstermesin kötü birşey olsaydı çoktan etkilenirdin. iyi düşün ama dediğim gibi druna da danış doğumdan çıkınca ara birdaha için rahatlar

ınsallah cnm dedıgın gıbıdır nebılım korktum işte, 2yi beklıyorum cıksın hemen arıcam buarada bıdey dıkkatımı cektı sabah gırmıs doguma 2de cıkıcak dedı vay bee kac saat dogum beklenıyormus onuda ogrendık allah yardımcısı olsun doguranın :nazar:

Allah analı babalı büyütsün inşallahh
Darısı da bizlere olsunn

ne bileyim benim hep aynı ağrı olunca tuhaf geldi... aman inşallah öyledir... bazen dayanamıyorum... sanki düşüverecekmiş gibi oluyo...

Canım benimde sol kasığımda ve göbeğimde ağrı var kaç gündür senin gibi sanki düşecekmiş gibi oluyor çok korkuyorum cumartesi dr. gidecem inş. bişey yoktur

herkese merhaba

kızlar bugün bende doktora gidicem bebişimi görücem gösterirse cinsiyetini öğrenicez ve üçlü testimiz var inşlh herşey normaldir.

hoşgeldin canım...
Ne güzell bebişini görücen bugün... Allah ın izniyle herşey güzel çıkacak... içini ferah tut...
İnşallah açar da bacaklarını gösterir cinsiyetini de listeye bir renk daha katılırrr...

hayırlı olsun ALLAH cc analı babalı büyütsün :emir_bebek:
bişey sorcam tatlım özel hastane de mi doğum yaptı?

EVET CANIM ÖZEL HASTANE DE ANDEVADA YAPTIII..... BEN DEVLET HASTANESİNDE YAPMAYI DÜŞÜNÜYOMM ..... AMA BAZI KORKULARIM VAR GERÇİ HEPSİ KULAKTAN DOLMA LAFLAR AMA BAKALIMM BEN NORMAL DÜŞÜNÜYOM YAA HADİ HAYIRLISI.. SEERYAN YARI İNSAN DEMEK BENCE AHHHHHH İÇİMDE Bİ DURGUNLUK VAR NEDEN BİLMEM AMA SANIRIM BENDE BİRAN ÖNCE BEBEĞİMİ SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE KUCAGIMA ALMAK İSTİYOM SANIRIM....:çok üzgünüm:

o dediklerin bende de oluyordu canım.. yediklerinle alakalı olduğunu sanmam... Zaten çıkarmışsın bak... Hiç bişi olmaz... Kötü düşünme...
Bundan sonra yemezsin... Bende zor dayanıyorum midye yememek için ama dayanıyorum mecbur...

saol cnm yaa ınsallah allahın ıznıylede bısey olmaz dedıgın gıbı, sen nıye zor dayanıyorum dıyosun kıs bıtane yee yoksa gercekten bızler ıcın sakıncalımıki:uhm:

herkese merhaba

ALLAH cc yardımcınız olsun hayırlı sonuçlar inş. bakalım kızımız mı? oğlumuz mu ? olacak .
ya siz böyle yapınca bende çok merak ediyorum herşeyin hayırlısı .:1rolleyes:

ben hiç yemedim ömrümde... ama deniz ürünü ne gibi bi zararı olabilir anlamadım... bi de balığın bebeğin zekasını geliştirdiği doğru mu... drlarınız bişey söyledi mi bu konuda...ben balığı da yiyemiyorum ama öyle bişey varsa zorla yiyeyim bari...

Deniz ürünü ama canım.. midye balıktan çok farklı...
Benim dr um haftada iki kez taze balık tüketmemi istedi...
Bebeğin beyin gelişimi için omega3 içeriyor.. Aynı zamanda ceviz de de fazlasıyla omega3 var..

ben hiç yemedim ömrümde... ama deniz ürünü ne gibi bi zararı olabilir anlamadım... bi de balığın bebeğin zekasını geliştirdiği doğru mu... drlarınız bişey söyledi mi bu konuda...ben balığı da yiyemiyorum ama öyle bişey varsa zorla yiyeyim bari...

cnm benım doktorum ozellıkle beyaz et ye dedı yanı balık tavuk gıbı balık cok faydalıymıs haftada 1 mutlaka ye dedı bende yıyorum sende sevmesende azda olsa kucuk balık ye bencea.s.

X