2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

saol cnm yaa ınsallah allahın ıznıylede bısey olmaz dedıgın gıbı, sen nıye zor dayanıyorum dıyosun kıs bıtane yee yoksa gercekten bızler ıcın sakıncalımıki:uhm:

yok canımm..
faydalı olmadığını biliyorum... Hele bir de nasıl yapıldıklarını bilmeyince bir yanım yemek istemiyor ama bir yanımda zor dayanıyor...

Ben dün çarşıda gezerken midyeci gördüm.. Önce nerdeyse alacaktım ama sonra vazgeçtim..
Bir baktım turşucu var önümüzde.. Eşimi tuttum turşucuya soktum.. Adama da dedim midyeyi unutturacak turşu suyu verin bana dedim... adamlar gülmekten öldüler...
3 bardak turşu suyu içtim.. Ohh iii geldi dedim.. adam hamilelik çok zor tabi dedi... :dance: Para bile almadı içtiğim turşu sularından.. Ne zaman canın midye isterse gel turşu suyu verelim size dedi.. :teytey::teytey:

betülcüm çok sevindim saçlarını boyattınmı ben druma sordum bir sakınca yok dedi bundan sonra hep kendinizi iyi hissettirecek şeyler yapın dedi hamileyim ama hayattan kopmadım deyin herkese dedi VEEEEE KIZLAR 22. HAFTADAN İTİBAREN BEBİŞLERİMİZ BİZİ DUYACAKMIŞ eşime tüm tartışmalrınızı sorunlarını bitirin bir an önce dedi :)))ondan sonra yüksek ses bile yok :)))

öznur saçlarımı boyattım mı desem boyatmadım mı desem bende bılemıyorum senağlama ama elimde resimle gitmiştim kuaför o kadar farklı bırsey yaptıki direk röfle oldu senağlama alakasız bır sac rengı oldu ustune kendı rengıne boyadım aynı gun :kahve:.. kapattım röfleyı. ama kuaför de ki tüm boya urunleri organik ti benım sansıma ben adama hıc sormadan adam kendı bahsettı organık boyanın faydalarını fılan..tesekkur ederım doktoruna sordugun ıcın benımde dedıgım gıbı yanı herkes rahatına bakabılır bu konuda sonucta bakımlı da olmak gerek.. a.s.

yok canımm..
faydalı olmadığını biliyorum... Hele bir de nasıl yapıldıklarını bilmeyince bir yanım yemek istemiyor ama bir yanımda zor dayanıyor...

Ben dün çarşıda gezerken midyeci gördüm.. Önce nerdeyse alacaktım ama sonra vazgeçtim..
Bir baktım turşucu var önümüzde.. Eşimi tuttum turşucuya soktum.. Adama da dedim midyeyi unutturacak turşu suyu verin bana dedim... adamlar gülmekten öldüler...
3 bardak turşu suyu içtim.. Ohh iii geldi dedim.. adam hamilelik çok zor tabi dedi... :dance: Para bile almadı içtiğim turşu sularından.. Ne zaman canın midye isterse gel turşu suyu verelim size dedi.. :teytey::teytey:

ALLAH cc iyiliğini versin ... sırnaşık şey

ben hiç midye yemedim hiçte merak etmedim zaten görünce çok itici geliyor bana .
birde tam emin değilim bir araştırma yapmadım bu konuda ama dinen caiz değildi gibi hatırlıyorum ...

yok canımm..

ohh neguzel allahrazı olsun adamdanda bak bedava vermısa.s. bende artıkın tursuya saldırım unutturuyo bak:smiley-cool:

Arkadaşlar yaaa sol kasığımda çok ağrı var, sizdede oluyormu?
korkuyorum bebeğime bişey olmasından :KK43:((

:çok üzgünüm: galiba 1 porsiyondu ben 5 top yedimsenağlama

canımcımmm paniklemene gerek yok...
zaten yediklerini çıkarmışsın... Kana bile karışmamıştır onlar... Hem zehilenmenin belirtisi farklıdır.. Öyle panik yapıp içeride yeğenimi de strese sokma...:eek:klava:. Bugün bol bol yoğurt ye ayran iç....
Dr unla da konuşş... ama şimdi içini ferah tut.. iyi şeyler düşün...

gözünüz ayydın ayşecimmmmmmmmmmm
allah analı babalı büğütsün darısıs bizizm
başımıza inşallah cnmmmmm.
bende nerde kaldı ayşe diyodum valla aman güzel haberler
getirdin bize valla.

en iyisini yapmıssın cansucum yaa :roflol:
serencim sende üzme kendini Allahın izni ile hiç birsey olmaz cnm tamam :1hug:
arkadaslar özledim sizi yaa a.s.

midye, istiridye gibi deniz hayvanları Şâfiî, Mâlikî ve Hanbeli mezheplerine göre yenebilirken, Hanefî mezhebine göre yenilmemektedir. Hanefî mezhebinin haram saymasının sebebi, bu çeşit hayvanları gerek görünüş, gerekse yenen kısımları itibariyle hoş olmaması, çirkin ve pis sayılmasıdır...yazıyor bir sitede.. ama ne kadar doğru bilmiyorum... demekki kuranda bunun için kesin bişey yazmıyo...

allah allah harammıki :uhm: ay agrım yerine sımdı bumu cıktı kıs ben bılmıyordum haram oldugunu ay hepten tedırgın oalcam şimdiiiii:1no2: ınsallah basıt bır mıgde agrısıdır hala gecmedı ara ara kramp gırıyo agrım oluyo offfffffffffffffffffffffffffffffff:çok üzgünüm:

ohh neguzel allahrazı olsun adamdanda bak bedava vermısa.s. bende artıkın tursuya saldırım unutturuyo bak:smiley-cool:

valla Alalh razı olsun adamlardan.. unutturuyor.. içini bir güzell yakıyor. ne mideye kalıyor aklında ne başka bişi :teytey:
Artık fırına da gitsem hemen bişiler uzatıyorlar tattırmak için.. Anlıyorlar galiba artık göbeğimde bebeğmin olduğunu....

QUOTE=hilarya;2528193]canımcımmm paniklemene gerek yok...
zaten yediklerini çıkarmışsın... Kana bile karışmamıştır onlar... Hem zehilenmenin belirtisi farklıdır.. Öyle panik yapıp içeride yeğenimi de strese sokma...:eek:klava:. Bugün bol bol yoğurt ye ayran iç....
Dr unla da konuşş... ama şimdi içini ferah tut.. iyi şeyler düşün...[/QUOTE]

kıs valla hay aklınla bin yaşaa boşa bilmiş dememiştik sana :smiley-cool: agrıdan aklıma bısey gelmedıkı dogru ben ayran soylımde ıcım yaaa belkı ii gelir bugunde yaglı seyler yemim hafıf seyler yıyom salata kahvaltılık gıbı ,ınsllah sorun olmaz saolun kızlar iyiki varsınız valla doktordan once sizlere soruyorum napim içim rahatlasın dıye saolun canlarımma.s.:nazar::enbuyukkk:

bebişler nasıl arkadaslar yaa:emir_bebek:
inşallah hepiniz iyisinizdir a.s.
bu arada aysecigim tebrik ederim yegenin olmus darısı bize inşallah cnm a.s.

Ayy Kizlarrrrrr Canim Sikkinn Galiba Uyumak Istiyom Yaa
Su Günler Bi Geçsede Evde Uyusam Artikkkkk
çalişmak Istemiyom Benn Artikkkk
Ayy Bizim Bebeğimiz Nasil Olacak Aceba Yaaaaaaa Eltiminkii Sari Bişeyyyyyyydii Anneye Geçmiş Babaya çekseydii Azcik Saçli Olurdu Kaşlari Bile Yoktu Bebeğin Daha.
Bizim Kesinn çok Saçli Olurr Babaya çekerse...... Gerçi Ikimde Esmerizz Ama Ben Acik Tenliyim Eşim Bugday Tenli... Bakalim Artikk Kime Benzeyecek Bizim Bebek

17 Haftalik Oldukk Bizde 20 Temmuzda Işten çikacam Yani Dogum öncesi 8 Haftalik Izne Girecem..... Ayy Kaç Gün Var Ki Daha Nerden Baksam 3,5 Ay Var

X