2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

öznurr Kiz Bende Sorayimm Bi
Ay Valla şunu Soryayim Bunu Sorayim Diyom Ama Yokk Oraya Gidip Bebeğimi Görünce Beynim Donuyooooooo Aklima Bişeycik Gelmiyoooooooo
:))))))))))))))

ahh ayşecim ah ben her seferinde neler sorcam ama bebişi görünce gözlerim doluyor herşeyi unutuyorum kendimden geçiyorum ama bu sefer tedbirliyim bir kağıda varisten başlamak üzere 5 soru yazdım tam odaya girerken okuyacağım unutmamak için inş işe yarar :dance:

aynen valla bende b.cekmecedeyım bılıyorsun olsun bız ıkımıs bulusurus artıkın:roflol:

ayol bende büyükçekmecedeyim buluşuruz bizde valla ama yan çizmeyin bakırköy falan olsun olmadı buluşma yeri beraber gideriz benim eşim bırakır bizi benim arabam var ama kullanmam yasak maleseff şöfförüm(kocişim)saolsun götürür bizi kk buluşmalarına hep o götürüyor beniii:roflol:

kızlar dr'dan geldim şimdi oğluşum olacakmış... maşallah çok iyiymiş... dr amcası haftasına göre çok iyi dedi... çok tatlıydı ya... kıpır kıpır çok hareketli ya...

ohh hh maşallah cnm hadı gozun aydın:nazar: bitanedaha asker anası :teytey:
hadı hayırlı olsun cnm senınkıde hemen yaymıs bacakları gosterdımı:roflol:

ayol bende büyükçekmecedeyim buluşuruz bizde valla ama yan çizmeyin bakırköy falan olsun olmadı buluşma yeri beraber gideriz benim eşim bırakır bizi benim arabam var ama kullanmam yasak maleseff şöfförüm(kocişim)saolsun götürür bizi kk buluşmalarına hep o götürüyor beniii:roflol:

eveett beykentte degılmıydın sen benmı yanlıs hatırlıyorum:uhm:
ben fox ctiy var ya cnm beykent yokusunun basında ordan yokustan teeeeeee iniyorsun ılk sola yol var odan gırıyorsun hılal 86dayım yani bılırmısın:uhm:

teşekkür ederim canım ben baya takıntılıyım bu konularda sanırım

ankarada hava güzel bende şimdi çıkcam bebişimle yürüyüşe arkadaşlar kendinize de bebişinizede iyi bakın geliriz yürüyüşden sonra a.s.

evet canımm hava çok güzel görünüyor ama işyerinde olunca maalesef camdan görebiliyorum sadece:KK43:
keşke bende arada sırada yürüyeblsem,süpper olurdu, bebişinle sana iyi yürüyüşler,görüşürüz canımcım

kızlar dr'dan geldim şimdi oğluşum olacakmış... maşallah çok iyiymiş... dr amcası haftasına göre çok iyi dedi... çok tatlıydı ya... kıpır kıpır çok hareketli ya...

aman aman aman bir erkek daha ha :nazar:allah sağlıkla kucağına da almayı nasip etsin cnm birde erkek çok hareketli olmaz diyorlar maşallah maşallah

AYSENUR....16+3.....150 Gr.......11,7 cm
SEREN_ ......13+5.....110 GR.....5,9 CM
ÖZNUR ....15+0.....118 gr....... ---------

X