2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

ayy çok iyi olur ama napıcaz ben cumartesiye ayarlamıstım kuaföre gitme işini arkadasla oyle anlastık gıdecegım kuaför avrp yakasında da.. ama yınede sorarsan cok memnun olurum.. bahsettıgım boya seklını anlamıssındır sanırım sac dıplerine nufüz etmeyen bir şekil.. resmi görmüşsündr tesekkur ederım sımdıden.. a.s.

:roflol: BAK BAK ARKADASLARIYLA AYARLAMIS BILEEE:roflol:
AY KIS SEN BENI GULDURDUN YA ALLAHTA SENI GULDURSUN EMİİ:roflol:sırnaşık şey

ayy çok iyi olur ama napıcaz ben cumartesiye ayarlamıstım kuaföre gitme işini arkadasla oyle anlastık gıdecegım kuaför avrp yakasında da.. ama yınede sorarsan cok memnun olurum.. bahsettıgım boya seklını anlamıssındır sanırım sac dıplerine nufüz etmeyen bir şekil.. resmi görmüşsündr tesekkur ederım sımdıden.. a.s.

randevun kaçta peki canım

ayy canımcım olurmu öyle şey, her bebek kendine özelmiş, verilen değerler sadece ortalama değerler canım
sen merak etme senin bebeğinde gayet iyidir:))

teşekkür ederim canım ben baya takıntılıyım bu konularda sanırım

ankarada hava güzel bende şimdi çıkcam bebişimle yürüyüşe arkadaşlar kendinize de bebişinizede iyi bakın geliriz yürüyüşden sonra a.s.

:roflol: BEN DEMISTIM BAK YINEDE YAPTIRICAM DIYO:roflol: ALEMSIN KIS
İİ YAPTIR BAKALIM NASIL OLACAK KOYARSIN ARTIKIN RESMINI KESIN YAKISIR AMA TAHMINIM GOZLER RENKLI GIBI :uhm: BEYAZ TENLISINDIRDE OZAMAN FISTIK FISTIKKa.s.
EVET CNM YUKSELENIM AKREP GERCEKTEN BAK DEMISTIM SANA İLLE BI ORTAK BISEY BULDUK:teytey:

tesekkur ederim iltifatlar için :eek::icecream: gözler yeşile çalan ela..beyaz tenliyim. saç kumral ama avatardakı resımde hint kınası vardı sacımda daha koyu yanı orda..bakalım yaptırayım nasıl olcak fisfisfis..bu arada resim koyma kampanyası vardı sen neden koymuyorsun :dance:

istlularrr kimseden ses çıkmıyorrr 3 kişi degilizzz.istluları yazıyorumm eksik olanlar varsaa söylesinlerr.
1-aslı
2-wiski
3-papatyam
4-esra
5-seren
6-betül
7-hilarya
8-iletişim
bunlarr sadece bu sayfadaa gördüklerim.

kendimi ekledim ama umarım gelebilirim.

BİRDE KIZLAR şimdi havalar açıyor ya yüzümüze güneşe çıkarken güneşten koruyucu krem sürmemizi öneriyolar bazı sitelerde.hamilelikte güneş daha fazla cilt lekelerine sebep oluyormuş bu konuda drundan öneri alan varmı sorulacaklar listeme bunuda ekledim :)) ay zavallı drum :))

Ana Saç Boyata Biliyormuyuzzzzzzzzzzzzz

Ay Ben Korkarimm Boyatamam Kiiiiiiii

Ohh Bulusun Bakalimm
şöyle şişko şişko Fotlar Koyunnn Milletin Gözü Açilsinnnnnn Demiiiiiiiiiii

tesekkur ederim iltifatlar için :eek::icecream: gözler yeşile çalan ela..beyaz tenliyim. saç kumral ama avatardakı resımde hint kınası vardı sacımda daha koyu yanı orda..bakalım yaptırayım nasıl olcak fisfisfis..bu arada resim koyma kampanyası vardı sen neden koymuyorsun :dance:

BEN KOYMUSTUM CNM BUGUN OGLENDE KALDIRDIM SENIN ICIN YINE KOYARIMa.s. TENIN BEYAZ GOZLER YESILE CALAN ELA OZAMAN SUPER OLUR SANA BOYAAAA:roflol: BAK NEGUZELDE UYDURDUM GORDUNMÜÜÜ:teytey:

öznurr Kiz Bende Sorayimm Bi
Ay Valla şunu Soryayim Bunu Sorayim Diyom Ama Yokk Oraya Gidip Bebeğimi Görünce Beynim Donuyooooooo Aklima Bişeycik Gelmiyoooooooo
:))))))))))))))

öznur Sende Mi Eylül Koyacan Kizzzzzzzz
Hadi Bakalim Adaş Olurlar Artik.........

evet bizde sizin gibi eylülde tanıştık 7 eylül. normal doğum istiyorum ama pek elverişli değilim eğer ozamana kadar değişiklik olmazsa 7 eylülde de sezeryanla doğum yapmak istiyorum ama önce normal doğumu deneyeceğiz :teytey:

herkeze merhaba bende herhalde eylül annesi olucam.28 ağustos ve 3 eylül arası doğum olur dedi doktorum.şu an 19+3 haftalığım.dün 4 boyutlu ultrason testine girdim.çok şükür sağlıklı bebişim....biraz geç kaldım galiba buluştunuz mu çok merak ediyorum.buluşmadınızsa ne zaman buluşacaksınız belki bende gelir daha aranıza yeni katılmışken hepinizi görmüş tanışmış olurum diye merak ettim.haberlerinizi bekliyorummmm.CADIARZU

aramıza HOŞGELDİN canım gözün aydın bebişini görmüşsün içinde rahatlamışşş darısı hepimizin başına sağlıcakla kucağına alırsın inşallah:nazar:

BEN KOYMUSTUM CNM BUGUN OGLENDE KALDIRDIM SENIN ICIN YINE KOYARIMa.s. TENIN BEYAZ GOZLER YESILE CALAN ELA OZAMAN SUPER OLUR SANA BOYAAAA:roflol: BAK NEGUZELDE UYDURDUM GORDUNMÜÜÜ:teytey:

evet baya kafiyeli oldu, herkes birbirini görüyor boyle daha ıyı oluyor gercekten.. a.s.

kızlar dr'dan geldim şimdi oğluşum olacakmış... maşallah çok iyiymiş... dr amcası haftasına göre çok iyi dedi... çok tatlıydı ya... kıpır kıpır çok hareketli ya...

OYYYYYYYYY Bİ PRENS DAHA GELDİİİİİİİ ARAMIZAAAAAAA HADİ GÖZÜN AYDIN CANIMMMMMMM:nazar:

kızlar dr'dan geldim şimdi oğluşum olacakmış... maşallah çok iyiymiş... dr amcası haftasına göre çok iyi dedi... çok tatlıydı ya... kıpır kıpır çok hareketli ya...

tebrik ederim bir oğluş daha, Allah saglıkla kucagına almanı nasip etsin inşallah..a.s.

aramıza HOŞGELDİN canım gözün aydın bebişini görmüşsün içinde rahatlamışşş darısı hepimizin başına sağlıcakla kucağına alırsın inşallah:nazar:

hoşbulduk teşekkür ederim canım.evet her gün gidip bakabilirim bebişime çok güzel bir duygu.fetus tanıda bebeğimin sağlığına bakıldıktan sonra bize bir cd ve bir renkli resmini verdiler bebişin çokkkk güzell.allah herkeze nasip eder inşallah.a.s.

X