2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

yanii buluşmak isteyen 3 kişimiyiz demek istiyorumm arkadaşlarr niye kimsee birşey söylemiyorr güzell annelerimm.

Kocaman ekran çıkınca daha büyük bir göbiş bekledim :) Ne kadar zayıfsın göbişin kendini gösteriyor ...Benimki yağlarımla karıştığı için sadece göbek yok ortda :)

:))))))) Yakında ekranı da kaplayacak oğluşum inşşşş

Canımm bende bu haftadan itibaren kilo almaya başladım... Yakın da şişerim herhalde...
Ama dr umda eşim de fazla kiloya karşılar... O yüzden sağlıklı beslenip bebişime ve bana yarayacak şeyler yemeye özen gösteriyorum...
Ama bu aylardan sonra kimse beni tutamayacak kilo konusunda çünkü çok sık acıkıyorum...

Valla son bir haftada böyle oldu.... Bundan sonraaa iyice belli olacak oğluşum.....
dün alışveriş deyken mangoya gittim... ama üzerimde eşofman üstünde de body vardı... dikkatli bakanlar önce göbeğime sonra yüzüme bakıyorlardı.. Arkadaşın dediğine göre bir de popoya bakıyorlarmış... popom eskiye göre çokk küçüldü... Ordaki fazlalıklar göbeğe kaydı galiba.... :teytey::teytey:

Ama çok mutluyum oğluşum artık bende burdayım diyor dışarıdakilere.... :teytey::teytey:

Derler ya oğlan çocukta göbek sivrileşir diye...kız da yana doğru büyürmüş...benimki yayılmış gibi valla :)

yanii buluşmak isteyen 3 kişimiyiz demek istiyorumm arkadaşlarr niye kimsee birşey söylemiyorr güzell annelerimm.

Canımm bu konuda fikir birliğ iyapamamıştık... Çünkü çoğunluk çalışıyordu... Çok zor olacak buluşmak diye konu kapanmıştı bir süreliğine...
Ama nerde buluşulacaksa ben hazırrımmm Bana gezmek olsun... :teytey::teytey:

bi yemeğe gittim coşmul kızlar burasıııı tey tey:)
eeeeeeeee nerde nezaman buluşuyoruz eee hadi ama yokmu gelen
1-hicran
2-aslı
3-ebru
4-esra

Valla son bir haftada böyle oldu.... Bundan sonraaa iyice belli olacak oğluşum.....
dün alışveriş deyken mangoya gittim... ama üzerimde eşofman üstünde de body vardı... dikkatli bakanlar önce göbeğime sonra yüzüme bakıyorlardı.. Arkadaşın dediğine göre bir de popoya bakıyorlarmış... popom eskiye göre çokk küçüldü... Ordaki fazlalıklar göbeğe kaydı galiba.... :teytey::teytey:

Ama çok mutluyum oğluşum artık bende burdayım diyor dışarıdakilere.... :teytey::teytey:

NEGUZEL İŞTE AMA BENIM POPO BUYUDU KISS :uhm: ANLAYAMADIM ELBISE GIYINCE POPOMDA GÖBİŞİMDE CIKIYO:teytey: SIMDI BENDE CEKINIP KOYSAM BURAYA KAHKAHALARLA GULERSINIZ FINDIK KADAR GÖÖBEEMEE:roflol: COK BUYUMEDI CUNKU:icecream:

ASLICIM BENIDE YAZ BENDE İSTANBULDANIM BENIDE UNUTMAYINNNN :teytey:

ÖZDECAN EVET MAKINE DIKISI OLURSA DAHA İİ OLUR AMA ELDEDE DIKILEBILIR SIK SIK VE CIFT IPLIKLE YAPARSAN ELDEDE SAGLAM OLUR CNMa.s.

NEGUZEL İŞTE AMA BENIM POPO BUYUDU KISS :uhm: ANLAYAMADIM ELBISE GIYINCE POPOMDA GÖBİŞİMDE CIKIYO:teytey: SIMDI BENDE CEKINIP KOYSAM BURAYA KAHKAHALARLA GULERSINIZ FINDIK KADAR GÖÖBEEMEE:roflol: COK BUYUMEDI CUNKU:icecream:

ASLICIM BENIDE YAZ BENDE İSTANBULDANIM BENIDE UNUTMAYINNNN :teytey:

ÖZDECAN EVET MAKINE DIKISI OLURSA DAHA İİ OLUR AMA ELDEDE DIKILEBILIR SIK SIK VE CIFT IPLIKLE YAPARSAN ELDEDE SAGLAM OLUR CNMa.s.

Merak etme o fındık göbek bir gün bir uyanacaksınn almış başını gitmiş BEN BURDAYIMMMM diyor.... Bende öyle olduu :sm_cool::sm_cool:

Arkadaşlar benim karnım ağrımaya başladı sürekli oturmaktan...Biraz dinlenip,giyineceğim..Sonra da işe gideceğim...Müsait olursam orada da açarım...kendinize iyi bakın...

Merak etme o fındık göbek bir gün bir uyanacaksınn almış başını gitmiş BEN BURDAYIMMMM diyor.... Bende öyle olduu :sm_cool::sm_cool:

İNSALLAH CNM COK BILMIS ELTIM DALGA GECIYOR BENIMLE NEBICIM HAMILESIN SEN OLE NE GOBEK VAR NE BISEY DIYO ASLINDA VARDA O GOREMIYOR HERHALDE:roflol: NORMALDE BEN COK ZAYIFTIM 1,67 BOY 48 KILOYLA EVLENDIM HIC GOBEK YOKTU O YUZDEN BENI BILEN ANLIYOR HAMIS OLDUGUMU AMA NEDENSE BAZILARI SINIRIMI BOZUYOR İŞTE:dilcikar: AMAN OLSUN SONUCTA BEN BILIYORUM YA OĞLUŞUM ORDA :teytey:

kızlarrrr hadi yaaaaaa ya kadıköyde yada bakırköyde buluşma düzenleyelimmmm
sahil şeridi daha iii olur havalar güzel ya deniz kenarında oturur çay içerizzz
muhabbet muhabbet bakırköyün sahili pe hoş değil çay bahçelerini falan kaldırmışlar bence kadıköyyyy
varmı başka alternatifffff fikir verin lütfennnnnn

hoşbulduk tesekkurler.. evet aöf okuyorum işletme.. sen hangı bolumdesın, kacıncı sınıftasın.. sınavların ıyı gecmıstır umarım.. benim çok yorucuydu bu vize tam grip oldugum doneme denk geldı zor oldu ben ıcın senağlama...[/
Ben Muhasebe okuyorum canım ama AOF Okulöncesi Öğretmenliğinde çalışıyorum sınavlarım iyi geçti tabi hepsi değil ama genelde iyiydi bana bak mezuniyet törenine falan katılmak istersen ben sana yardımcı olurum aklında bulunsun. Törenlerde görevli oluyoruz böylece tanışmışta oluruz cnm

İNSALLAH CNM COK BILMIS ELTIM DALGA GECIYOR BENIMLE NEBICIM HAMILESIN SEN OLE NE GOBEK VAR NE BISEY DIYO ASLINDA VARDA O GOREMIYOR HERHALDE:roflol: NORMALDE BEN COK ZAYIFTIM 1,67 BOY 48 KILOYLA EVLENDIM HIC GOBEK YOKTU O YUZDEN BENI BILEN ANLIYOR HAMIS OLDUGUMU AMA NEDENSE BAZILARI SINIRIMI BOZUYOR İŞTE:dilcikar: AMAN OLSUN SONUCTA BEN BILIYORUM YA OĞLUŞUM ORDA :teytey:

Canım bende zaten ne kadar zayıf da olsam göbek hep vardı...
1.71 boyum normal kilom da 61 62 civarı oynardı hayatımın hiç bir döneminde çok zayıf olmadım zaten.. Ama hamileliğin ilk 3 ayı 59 a kadar indim.. Ama şimdi tartıda yine 61 62 yi görüyorum.. Gününe göre değişiyor kilommm... Bende aslında hiç kilo almadım şimdiye kadar... Ama bundan sonra alırım azar azar... eşim dün akşam hesap yapıyordu böyle gidersem her ay en fazla 2 kilo alsan bile 10 kilo ile hamileliği bititirsin ne güxel diyordu...

eee hadi ama yokmu gelen
1-hicran
2-aslı
3-ebru
4-esra
5-seren
6-cansu
çalışanlarr eger çoksa hafta sonu yaparızzz bizdee.

Son düzenleme:
benim bebişim 18 hafta+0 günken 253 gr çıktı...Sizinkiler ne kadar...Ben internetten bir de bir kitabım var ondan bakıyorum biraz şişko gibi çıkıypr da :)

muhabbet muhabbet bakırköyün sahili pe hoş değil çay bahçelerini falan kaldırmışlar bence kadıköyyyy

Kadıköy olursa yürüyerek gelirim sahile... İskeleye çok yakın oturuyorum... Kadıkoy deki balonun altında çok güzell bir çay bahçesi var orda otururuz...

tatlımmm çok güzel düşünmüşsünn bencede sahil kenarı çok güzel olurr havalardaa güzelleşiyorr.

Canım bende zaten ne kadar zayıf da olsam göbek hep vardı...
1.71 boyum normal kilom da 61 62 civarı oynardı hayatımın hiç bir döneminde çok zayıf olmadım zaten.. Ama hamileliğin ilk 3 ayı 59 a kadar indim.. Ama şimdi tartıda yine 61 62 yi görüyorum.. Gününe göre değişiyor kilommm... Bende aslında hiç kilo almadım şimdiye kadar... Ama bundan sonra alırım azar azar... eşim dün akşam hesap yapıyordu böyle gidersem her ay en fazla 2 kilo alsan bile 10 kilo ile hamileliği bititirsin ne güxel diyordu...

EVET CNM NEGUZEL İŞTE BENDE EVLENDIM 52 KILO OLDUM HAMİŞLİGE 53 LE BASLADIM SIMDI 55 KILOYUM:teytey: BENDE HAMISLIGIMI 10 KILOYA KADAR TAMAMLARIM HERHALDE:dance: ALLAH BIZLERE SAGLIK VERSINDE GERISI BOS ZATEN COCUGA KOSTURMAKTAN GECELERI UYANMAKTAN COK KILO VERICEZ COOKKKa.s.

BUARADA KADIKOY COK UZAK YAWWWWlaelaelaelaelae HAMİŞ HAMİŞ O YOLLAR BIRAZ ZOR CEKILIR GIBI GELIYOR AMA SIZ AYARLAYIN BELKIM SÜÜÜÜÜÜÜPPRİİİİSS YAPARIM:teytey:

Ben Muhasebe okuyorum canım ama AOF Okulöncesi Öğretmenliğinde çalışıyorum sınavlarım iyi geçti tabi hepsi değil ama genelde iyiydi bana bak mezuniyet törenine falan katılmak istersen ben sana yardımcı olurum aklında bulunsun. Törenlerde görevli oluyoruz böylece tanışmışta oluruz cnm

muhasebe okuyorum, aöf okul öncesi öğretmenliğinde çalışıyorum derken?? yanı çocuk gelişimi mi okudun liseden.. muhasebe dıye bır bolum yok dıye bılıyorum aöf de.. yoksa ticaret lisesinde muhasebe okudunda aöf de okul öncesi eğt öğretmenliğimi okuyorsun vallahı kafam karıstı anlayamadım kusura bkma fisfisfis :roflol:

X