2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

arkadaşlar biraz kaçtımm kahvaltıya gittim geldimki gene doldurmuşsunuzz. ilk öncee istanbulda oturan çok kişi var hatta bir ara bunun listesinide yapmıştık anadolu ve avrupa yakası diye öyle hatırlıyorumm. ikincisi mide yanması olan arkadaşlar bu bende biraz fazla oluyor bazı günler çözümü limon yemek yada sakız çignemek bire bir nane aromalı daha etkiliymiş bilmiyorum ama öyle duydum :sm_confused:
birde ben bebişimin hareketlerini hergün hissediyorumm dıştan bile görülüyor artıkk maşallahı verr bebişimin.sizinde darısı başınızaa yakın zamandaa hissedersiniz diye düşünüyorumm.

cok sevimli oluyorlar bebişler:emir_bebek: görümcemde 4 haftasonra dogum yapacak bizim üst katta oturuyor onunda oglusu olacak :teytey:eek:nunla benim aramda tam 4 ay var :dance:cnm inşallah darısı bize :1hug:

allah kolaylık versin görümcene negüzel bebişine kavuşmasına az kalmışşş :nazar:a.s.

arkadaşlar biraz kaçtımm kahvaltıya gittim geldimki gene doldurmuşsunuzz. ilk öncee istanbulda oturan çok kişi var hatta bir ara bunun listesinide yapmıştık anadolu ve avrupa yakası diye öyle hatırlıyorumm. ikincisi mide yanması olan arkadaşlar bu bende biraz fazla oluyor bazı günler çözümü limon yemek yada sakız çignemek bire bir nane aromalı daha etkiliymiş bilmiyorum ama öyle duydum :sm_confused:
birde ben bebişimin hareketlerini hergün hissediyorumm dıştan bile görülüyor artıkk maşallahı verr bebişimin.sizinde darısı başınızaa yakın zamandaa hissedersiniz diye düşünüyorumm.

Ne kadar zamandır hissediyorsun bebişini?

Büyüdü teyzesi annesini geceleri uyutmuyooo yerimseniben senin adına gercekten cok sevindim....:nazar:

Çokk saolll canım... Tabi ki ne günlerde neler paylaştık... Her ay yeni umutlarımız oluyordu.. Kırmızılar gelince biraz burukluk... Ama Allah a şükür geç de olsa geldi benim cennet kokulumda....

cok sevimli oluyorlar bebişler:emir_bebek: görümcemde 4 haftasonra dogum yapacak bizim üst katta oturuyor onunda oglusu olacak :teytey:eek:nunla benim aramda tam 4 ay var :dance:cnm inşallah darısı bize :1hug:

benim görümcem de bu hafta içinde doğum yapıcak,:teytey: bızımde aramızda 4 ay olucak.. onun kızı oluyor.. gunu doldu aslında ama dogmadı daha..bu hafta sonu dogurur artık heralde...:1rolleyes:
benimde kızım olucakmıs gıbı doguyor ıcıme bılmıyorum neden ama 18 gun sonra bellı olucak cınsıyetımız cok sabırsızımm ... :1no2:

doktorunuz doğum hakkında birşey söyledimi hiç?nasıl istiyorsunuz siz?ben normal doğmdan çok korkuyorum :KK43:

Ben doğum korkum ve kendimi hazır hissetmemem yüzünden 4 yıl çocuk istemedim,cesaret edemedim.Ama şimdi Allah bana bir güç verdi şu anda hiç korkmuyorum bütün dişiler doğuruyor Allahın verdiği doğal bir olay bu.Hem bunları düşünmek için henüz erken.doğum yaklaşınca ister istemez korkularımız olucak.Şimdi doğumdan bahsetmiyoruz kızlarla hamileliğimizin tadını çıkarıyoruz.Sende öyle yap canım.Ama sezeryanı aklından bile geçirme derim ben.Çook ürkütücü geliyor bana..

Canımmmm elbiseye bayıldım..... Bende bu yazı boyundan bağlamalı göğse oturan aşağı doğru açılan elbiselerle geçirmeyi planlıyorum...

AYNEN VALLA CNM BENDE ELBISEYLE GECIRMEYI DUSUNUYORUM COK RAHAT OOOOGG TİRİL TİRİL OLUCAZ :teytey: İYİKİ YAZIN HAMİŞİZ VALLA KISIN KAT KAT GİYİNMEK SIKARDI BENİ:dance: AMA SENINDE ELIN PRATIK BUNLARDAN YAPABILIRSIN KENDINEa.s.

canım bende tansiyon varrr-daha önce yaptığım düşüklerden dolayı rahimde sorunlar olsun istemiyor doktorum ayrıca 1 sene önce belfıtığından ameliyat oldum o nedenlede belimden riskim varr anlayacağın benimki değerli bebek doktorum öle diyorrr ve aşılama ile hamiş kaldığım için doktor riskede atmak istemediğini söledi aşılama ve tüp bebek ile yapılan bebeklere değerli bebek diyor doktorlar anne adayında en düşük risk oranı görürlerse sezeryan diyorlarmış .
normal doğum doğumdan sonra sanki daha kolay kendine geliyorsun bana öle geliyor bilmem benim bir kızım var normal doğumla yapmıştım tabii çok rahatsızlanmıştım doktor hatası nedeni ile sezeryandan daha beter bir doğum geçirdim malesef ama yinede korkuyorum işte

Geçmiş olsun canım..Allah sağlıkla bebeğini kucağına almaknasip etsin....umarım herşey güzel gider...

Ne kadar zamandır hissediyorsun bebişini?

tam anlamıyla 18 haftadan itibaren hissetmeye başladımmm. birde güzel annelerimm maden suyuda iyi geliyor ara sırada içmeninde zararlı olmadıııgını duydumm. bende normal dogum düşünüyorumm çok korksamdaa ve bir aksilik olmazsa tabi epidural normall.

benimde ailem ankarada cnm ya cok özledim onları :1hug:inşallah bu nisanın sonunda gidecegim görmek için arkadaslarım bana dua edin:teytey: otobüsle 12 saatlik yol araba ile 7 saatlik yol hayırlısı bakalım inşallah bişi olmadan gideriz esimle birlikte gidecegiz :1hug:a.s.

oyyy oyyy oyyy dışardanda belli oluyor ölemiii negüzel maşallah :nazar: allah tamamına erdirsin canım yaa bende sabırsızlıkla bekliyom bebişimin hareketlerini valla bazen bişiler oluyor karnımda pıt pıt diye hafiften ve içerden sanki böle anii gelip geçen sürtünmeye benzer şeyler oluyor ama gaz olabilir diye fazla dinlememeye çalışıyom kendimiii hayırlısıyla bebişim bir başlasın annesine kendisini hissettirmeye ay çok sevinecem valla

Ayşecim geçmiş olsun Allah annene ve tüm şifa bekleyenlere acil şifalar versin.Dularımız tüm sıkıntıda olanlarla.

günaydın güzel eylül anneleri; hepiniz işlerize gitmişsiniz erkenden ben bu saat oldu zor uyanıyorum bu hamilelik beni çok uyutuyor kahvaltı hazırlıyorum hadi buyrun gelin çay içelim tabi süt de olabilir önce süt içiyorum ben

GERCI OLSUN 13+5 TE 14. HAFTA OLUYOR SAYILIR:teytey: BU HAFTA BITINCEDE 14+1 OLACAK YANI 15. HAFTANIN ICINDE OLACAM:roflol: BOYLE AVUTIM BARI KENDIMI NAPIM:teytey:

SİZLERE ŞIK VE PRATIK HAMİŞ ELBISELERI YOLLUYORUM KISLAR BAKIN BI
EN BASTAKI DIKIMI COK BASIT ALIN GUZEL ŞIK SATEN BAŞÖRTÜSÜNÜ IKITANE OLSUN AMA UST USTE KOYUN VE BOYLE ORANILI KESIN İŞTE SIZE SIK BIR BLUZ:teytey:

Bayıldım valla ne kadar güzel görünüyor öyle....satan dışında farklı bir başörtü bulmak lazım bence yaza geliyoruz ya çok terleriz....çok şıklar ama...

sağolun kızlar cevaplarınız için.sanırım bu da hamilelikte alışmamız gereken şeylerden biri.yediklerime çok dikkat ediyorum ama sakınılan göze çöp batar misali geçen haftayı gıda zehirlenmesi nedeniyle hastanelerde geçirdik:çok üzgünüm:bebeğimin suyu azalmıştı serum takviyesiyle normale döndü çok şükür.Allah bi daha yaşatmasın inşallaha.sbu arada son günlerde iyice sabırsızlanmaya başladım ben.meleğimi o kadar çok merak eder oldum ki keşke bi fırsatım olsa da 1 kerecik görebilsem nasıl olacağını.giderek daha da fazla sabırsızlanıyorum.ama meleğim sağlıklı sıhhatli olsun vaktinde gelsin de varsın merak edeyim bena.s.:nazar:

Çokk saolll canım... Tabi ki ne günlerde neler paylaştık... Her ay yeni umutlarımız oluyordu.. Kırmızılar gelince biraz burukluk... Ama Allah a şükür geç de olsa geldi benim cennet kokulumda....

AYY CNMM BAK DUYGULANDIRDIN SIMDI BENİ KISS:çok üzgünüm: DEDIGIN GIBI KIRMIZILAR GELINCE BIZIM ICIN KABUS OLUYORDU BAK COK SUKUR SIMDI HAMİŞİZ :teytey: OFF CANSUU VALLA GECMISE GOTURDUN BENI KISS :çok üzgünüm:

birde annelerimm elbise resimleri bende açılması sayfa görüntülenemiyor dedii bir daha ekleyebilirmisiniz.

X