2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

benim bebişim 18 hafta+0 günken 253 gr çıktı...Sizinkiler ne kadar...Ben internetten bir de bir kitabım var ondan bakıyorum biraz şişko gibi çıkıypr da :)

Canım benimki 15+3 de 135gr dı..
ama dr um bunların önemli olmadığını söyledi... Sakın karşılsştırma yapma bebeğni diğer bebeklerle diyor... Hepimizin genleri o yüzden bebişlerin boyu da kilosu da birbirlerinden hep farklı olacak.... internettekiler de ortalama rakamlar veriyor... O yüzden tutmaması normall a.s.

muhasebe okuyorum, aöf okul öncesi öğretmenliğinde çalışıyorum derken?? yanı çocuk gelişimi mi okudun liseden.. muhasebe dıye bır bolum yok dıye bılıyorum aöf de.. yoksa ticaret lisesinde muhasebe okudunda aöf de okul öncesi eğt öğretmenliğimi okuyorsun vallahı kafam karıstı anlayamadım kusura bkma fisfisfis :roflol:

Canım ben AOF Muhasebede okuyorum muhasebe bölümü var önlisans ayrıca Okulöncesi Öğretmenliğinde de çalışıyorum Ticaret Meslek Lisesi mezunuyum cnm

herkeze merhaba bende herhalde eylül annesi olucam.28 ağustos ve 3 eylül arası doğum olur dedi doktorum.şu an 19+3 haftalığım.dün 4 boyutlu ultrason testine girdim.çok şükür sağlıklı bebişim....biraz geç kaldım galiba buluştunuz mu çok merak ediyorum.buluşmadınızsa ne zaman buluşacaksınız belki bende gelir daha aranıza yeni katılmışken hepinizi görmüş tanışmış olurum diye merak ettim.haberlerinizi bekliyorummmm.CADIARZU

Kızlar bir de bu emzirme yastıkları var ya ay şeklinde ben onlardan almayı düşünüyorum.. Geceleri çok sık uyanıyorum göbiş den.. siz ne düşünüyorsunuz bu konuda??
Ya da siz nasıl yatıyorsunuz???

herkeze merhaba bende herhalde eylül annesi olucam.28 ağustos ve 3 eylül arası doğum olur dedi doktorum.şu an 19+3 haftalığım.dün 4 boyutlu ultrason testine girdim.çok şükür sağlıklı bebişim....biraz geç kaldım galiba buluştunuz mu çok merak ediyorum.buluşmadınızsa ne zaman buluşacaksınız belki bende gelir daha aranıza yeni katılmışken hepinizi görmüş tanışmış olurum diye merak ettim.haberlerinizi bekliyorummmm.CADIARZU

Merhaba canımm hoşgeldinnn
Maşallah bebişine.... Daha buluşamadık canımm.. Gel tabii ne güzel bir arkadaşımız daha olsun...
:teytey:

kIZLAAAR BEN DE GELDİİİM,OHH OHHH NELER KAYNATMIŞSINIZ ÖYLEE...
ben ancak bu saatte evde olabiliyorum yemekti,biraz dinlenimdi derken,zaten akşam oluyor...
Olsun yine de şanslıyım allah tüm gün çalışanlara güç,sabır versin...
Kızlar canınız çekmesin ama ben bu aralar eriğe taktım çok fena,günde 1 kilo yiyorum nerdeyse...
bayadır kıştan beri aş eriyordum eriğe de kendimi frenliyordum,aklıma getirmemeye çalışıyordum sonunda bulunca saldırdım,burda kilosu 7 lira..
Tek kötü yanı Çok gaz yapıyor ve bağırsaklarımı da çok çalıştırıyor ama napiim,çok bekledim çıkmasını...

Canım ben AOF Muhasebede okuyorum muhasebe bölümü var önlisans ayrıca Okulöncesi Öğretmenliğinde de çalışıyorum Ticaret Meslek Lisesi mezunuyum cnm

Şimdi anladım tesekkurler,a.s bende çocuk gelişimi ve eğt. okudum lisede okul öncesi eğt. öğrt. açık öğretim okumak ıcın ıkı sene öss gırdım ama ıkıncısınde 10 puanla gerıde kaldım bır dahada denemedım işletme okuyorum şimdi.. bahsettiğin mezuniyeti daha önce hiç dusunmemıstım yınede tesekkur ederım ilgin için.. a.s.

Kızlar bir de bu emzirme yastıkları var ya ay şeklinde ben onlardan almayı düşünüyorum.. Geceleri çok sık uyanıyorum göbiş den.. siz ne düşünüyorsunuz bu konuda??

Ben uyuyamıyorum geceleri..sürekli dönüp duruyorum...bir de ellerimi koyacak yer bulamıyorum ya...çok ağrıyolar sabah uyuşuyorlar :KK43: o yastığı nasıl kullanmayı düşünüyorsun?

canım aramıza hoşgeldinn benim dogumda seninle aynı tarihlerde hem agustos hem eylül annesi olabilir tabi hayırlısı ilee inşllah. daha buluşmadıkk buluşma planı yapıyoruz kimler gelebilir diye yazıyoruz ilk önce bu arada isim nedirr. ve istlun hangi yakasındasınız.güzel paylaşımlar diliyorumm burayaalışınca bırakamıyorsun kendimdenn söylüyorummm. :dance:
bu arada 4 boyutluya nerde girdinizz.

Hoş geldin şekerciim....a.s.
bebeğinin cinsiyeti belli oldu mu???

kIZLAAAR BEN DE GELDİİİM,OHH OHHH NELER KAYNATMIŞSINIZ ÖYLEE...
ben ancak bu saatte evde olabiliyorum yemekti,biraz dinlenimdi derken,zaten akşam oluyor...
Olsun yine de şanslıyım allah tüm gün çalışanlara güç,sabır versin...
Kızlar canınız çekmesin ama ben bu aralar eriğe taktım çok fena,günde 1 kilo yiyorum nerdeyse...
bayadır kıştan beri aş eriyordum eriğe de kendimi frenliyordum,aklıma getirmemeye çalışıyordum sonunda bulunca saldırdım,burda kilosu 7 lira..
Tek kötü yanı Çok gaz yapıyor ve bağırsaklarımı da çok çalıştırıyor ama napiim,çok bekledim çıkmasını...

Afiyett olsunn canımmm sana ve bebişineee...
Ama erik e dikkat et... Bağırsakları kolay bozar... Karın ağrısı ile ishale sebep olabilir...
Fazla yeme istersen ne olur ne olmaz...
a.s.

betülll buluşmaya gelmeyi düşünmüyormusunnn istlun neresinde oturuyorsun canım.

bende gece cok rahatsız oluyorum artık karnım yuzunden :1no2: önceden en cok yüzüstü yatardım ama sımdı yatamıyorum ancak bı bacagımı yukarı cekersem oluyor ama yıende rahatsız edıyor gorunuste bı göbek te yok avucumun ıcıne bıle anca gelıyr karnıma.s ama cok rhatsız oluyorum.. pantolon yada etek te gıyemıyorum oturunca karnımı sıkıstırınca acayıp rahatsız oluyorum ıkı haftadır ya esofman ya elbıse gıyıyorum ancak oyle rahat edıyorum ama dısarıdan bakarsanız ne karın var ne bırsey nasıl oluyor anlamadım :teytey:

Afiyett olsunn canımmm sana ve bebişineee...
Ama erik e dikkat et... Bağırsakları kolay bozar... Karın ağrısı ile ishale sebep olabilir...
Fazla yeme istersen ne olur ne olmaz...
a.s.

Valla ne yaparsa yapsın ben de hergün yiyorum...tek aşerdiğim o olmuştu valla...bu aralar bir de çağla eklendi....kızım olacak ya belli ekşi yiyip duruyorum :)

cansucumm elbiselerinn çok güzellmişş tatlımm. güll hoşgeldinn canımm.
bu arada ayşe dogum tarihleri ile isim listemizi düzenlesekk. nerelerdesinnn kızzz bugün sesin solugun çıkmıyorrr.

X