2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

benimde betül anlamıssındır, tanıştıgıma memnun oldum :1rolleyes: bende kendı evımın ıcınde yalnızım malesef, ama aslında yalnız degılız iki kişiyiz haksızlık olmasın.. :icecream:

evet cnm iyiki meleklerimiz var yalnız degiliz onların sayesinde:dance: inşallah saglıklı dünyaya getiririz cnm hayırlısı ile a.s.:nazar:

kızlarr eltim pazartesi günü oğlusuna kavusuyooooooo sezeryan olcakkkkk
ayydarısı başımıza sağlıcakla bebeklerimizi alalım kucagımıza.

Ayy valla ayşenurr yaa.. bizde yazacak mıyız bakalımm şu gün gidiyorum doğuma diye..
Allah hepimize sağ sağlim o günleri göstersin inşş

ya bende de aynı sorun var 15 gündür felan pazartesi doktora gidince sölicem bende ama benim mide yanması fazla rahatsız etmiyorda hergün bazı zamanlar sanki boğazımdan yukarı asit fışkıracak gibi yanıyor boğazım zehir gibi oluyor yaa doktoruma sorcam bende banada bişii veri belki

Reflü yaşıyorsun sen o da çok normal...Bunu az az ve sık sık yemek yiyerek azaltabilirsin...Bir öğünde çok yersen reflün daha çok olur...Geçmiş olsun canım..

merhaba eylül anneleria.s.uzuzn zamandır yazamadım ben de 16+5 haftalık hamileyim:dance:bugüne kadar çok fazla sorun yaşamadım çok şükür :nazar:ama son bikaç gündür ciddi şekilde midem yanıyor.ne yesem ne yapsam bilmiyorum?yarın kontrolümüz var doktoruma sorucam ama mide yanması şikayeti olanlar var mı aranızda?:uhm:nasıl geçiriyorsunuz?

HOŞGELDİN CANIMMM O MİDE YANMASI GENELDE ÇOĞUMUZDA VAR YEDİKLERİNE DİKKAT ET DOKTORUNA DA SOR MUTLAKA

VALLA CNM EVET DOGRUYDU HATTA GECENDE DEDIN YA ARAMIZDA 3 HAFTA VAR DIYE:teytey:
BI BAK BAKIM SANA ZAHMET HER İŞİ BECERIYORUMDA ŞU TAKFİM İŞİNE KAFAM BASMIYO:roflol:

evet cnm iyiki meleklerimiz var yalnız degiliz onların sayesinde:dance: inşallah saglıklı dünyaya getiririz cnm hayırlısı ile a.s.:nazar:

aminn hepimiz inşallah.. özledim de ya bazen doğdugunu kucagıma aldıgımı fılan dusunuyorum da cok ılgınc bırsey ya dusunnmesı bıle çok guzel.. cabucak gecse zaman... senağlama

13+5 sin canım... Bu bilmiş kişilk hata yapar mı???? :smiley-cool:sengözlerimebaksanab

EVET BIZIM BILMIS HATA YAPMAZDAA BEN SIMDI HAYAL KIRIKLIGI YSADIM AMA YAAAA:çok üzgünüm:senağlama
BENDE 14. HAFTAM BITIYOR DIYE SEVINIYORDUM senağlama OFFFFF OFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFsenağlama

kızlarr eltim pazartesi günü oğlusuna kavusuyooooooo sezeryan olcakkkkk
ayydarısı başımıza sağlıcakla bebeklerimizi alalım kucagımıza.
NE GÜZEL CNM İNŞALLAH BİZDE O GÜNLERİ GÖRÜRÜZ HAYIRLISI İLE DARISI BASIMIZA MELEKLERİMİZE BİZDE KAVUSURUZ İNŞALLAH:dance:a.s.

VALLA CNM EVET DOGRUYDU HATTA GECENDE DEDIN YA ARAMIZDA 3 HAFTA VAR DIYE:teytey:
BI BAK BAKIM SANA ZAHMET HER İŞİ BECERIYORUMDA ŞU TAKFİM İŞİNE KAFAM BASMIYO:roflol:

Yafuuu hemen kızmaya yer arama Delüüüüüüü tatlicadiarzu
ben ne biliyim senin haftanı..sen bana ne dersen ben ona göre takvim yapıyorum....
Alla allaaa

Bugün kasıklarımda gezen bir ağrı var arkadaşlar... Sabah sol taraftaydı şimdi sağ da...
Çok oturdum bilg. başında.. Biraz uzanayım az sonra bakalım geçecek mi???

EVET BIZIM BILMIS HATA YAPMAZDAA BEN SIMDI HAYAL KIRIKLIGI YSADIM AMA YAAAA:çok üzgünüm:senağlama
BENDE 14. HAFTAM BITIYOR DIYE SEVINIYORDUM senağlama OFFFFF OFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFsenağlama

Kusura bakma seni üzmek istememiştim :KK43: Olsun çabuk geçiyor zaman 15de olacak 30 da....

ben ne biliyim senin haftanı..sen bana ne dersen ben ona göre takvim yapıyorum....
Alla allaaa

Bugün kasıklarımda gezen bir ağrı var arkadaşlar... Sabah sol taraftaydı şimdi sağ da...

BEBIS SENIN GIBI GEZINTIYE CIKMASIN:roflol: ODA ANASI GIBI GEZENTI OLCEK VALLAAAAA:dance: TMM HADI YAT BAKALIM DINLEN BIZDE 6,30 A KADAR OTURALIM SANDALYE TEPESINDE:dilcikar:

Alla allaaa

banada çok oturunca oluyor bebişlerimiz de büyüyorya karnımıda sıkışınca yavrularımız tekmeliyorlar onlandır ağrıııı yat accıkkk yatttsırnaşık şey

aminn hepimiz inşallah.. özledim de ya bazen doğdugunu kucagıma aldıgımı fılan dusunuyorum da cok ılgınc bırsey ya dusunnmesı bıle çok guzel.. cabucak gecse zaman... senağlama

evet cnm ya bende cok sabırsızım inşallah o güzel anı bizde görecegiz :dance:cok güzel ve cok degisik bir duygu olması gerek :emir_bebek:çünkü anniş olacagız meleklerimize:1hug: cok güzel bir duygudur eminim a.s.:nazar:

X