2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

özdecan canım seren de bende daha hamile değilken bu siteye üyeydik... Seren bebiş istediği günden beri...
Ben ise 2006 dan beri.... Ben bu siteye ilk evlilik hazırlıkları aşamasında üye olmuştum... Sonra da bebiş isteyenler kısmındaydım. Şimdi de hamişlerr :teytey::teytey:

Bu sitenin diğe rkısımlarında ne var bilmiyoum valla...incelesem iyi olacak sanırım :)

evet cnm eski müdavenlerdenim yanii:teytey:
2007 eylül ayında uye olmustum ondan oncede hep takıp edıyordum bu sıteyı
neyı merak ettın anlayamadım cnm:uhm:

Canımmm ben senin için de cevap verdim.... Kusura bakmaaa işlerin var yazamazsın sandım... a.s.Şeniz

hamilelik öncesinde ben böyle sitelere hiç bakmazdım da...ne zaman bu duyguyu tattım o zaman internette bu konuları kurcalamay bşladım...annelerin olduğu kısmımı diğer sayfaları mı takip ediyordun?

:)) yok cnm ben daha evlenmeden once gelınlık için işte ev aksesuarları ıcın , yemek tarıflerı ıcın falan bakınıyordum burdan ama uye degıldım aslında 2005ten berı bu sıteyı bılıyorum hep gezınırdım hep bakardım evlendım bebek bekleyenler bolumune uye oldum ordada boyle topic vardı hamıs olmak ısteyenler vardı neler yazılıyordu neler bı gormelıydın zaten hala ordakı arkadaslarlada yazısıyorum bazen , ınan halımıze sukretmemız gerek kac senedır ısteyıpde hamiş olamayan bırsuru kadın var bu sıtede onlara cok dua edın nolur, hamiş olduktan sonrada burda buldum kendımı dogurduktan sonrada 0-6 ay bolumune gecerım herhalde:roflol: sonrada erkek anaları bolumune :roflol: yanı her bolume atlayabılırım
cansuyuda(hılarya) burda tanıdım zaten oda hemen hemen benımle aynı donemde geldii a.s.

arkadaslar sanki kızımın hareketlerini artık hissediyor gibiyim daha fazla kıdıklanma oluyor içerde:emir_bebek: inşallah meleklerimizi hayırlısı ile kucaklarımıza alırız :1hug:şimdiden cok özledim bebişimi ben :1hug:

Ne güzelll bebişini hissediyor olman.... İnşş canım sağlıkla gelsinler inşş bebişlerrr

Sen yemek yiyeceksin diye kimse yazmamıştır...

:)) yok cnm ben daha evlenmeden once gelınlık için işte ev aksesuarları ıcın , yemek tarıflerı ıcın falan bakınıyordum burdan ama uye degıldım aslında 2005ten berı bu sıteyı bılıyorum hep gezınırdım hep bakardım evlendım bebek bekleyenler bolumune uye oldum ordada boyle topic vardı hamıs olmak ısteyenler vardı neler yazılıyordu neler bı gormelıydın zaten hala ordakı arkadaslarlada yazısıyorum bazen , ınan halımıze sukretmemız gerek kac senedır ısteyıpde hamiş olamayan bırsuru kadın var bu sıtede onlara cok dua edın nolur, hamiş olduktan sonrada burda buldum kendımı dogurduktan sonrada 0-6 ay bolumune gecerım herhalde:roflol: sonrada erkek anaları bolumune :roflol: yanı her bolume atlayabılırım
cansuyuda(hılarya) burda tanıdım zaten oda hemen hemen benımle aynı donemde geldii a.s.

ben de kendime kızıyorum şimdi 18 haftadır neredeymişim üye olmak için çünki hepiniz çok tatlısınız ...çok sıcaksınız...umarım hepimiz hamişliğimizin souna kadar sorunsuz hep güzel şeyler yazarız :)

buarada cnm mimar ve dekorasyon bolumunde konum var sımlı badana dıye yapmıs oldugum objeler ve duvar boyama teknıklerı ıcın konu acmıstım ordanda bakabılırsın bana:teytey: artııııı hobı bolumunde anam cok ısrar ettı dıye onada bolum actık:roflol: kendı yaptıklarını sergılemek ıstıyormus ondan:dance:
annemın eserlerı dıye bır konu onlarada bakmak sıtersen bakabılırsın bu sıtede yook yok anlıcan hersey var iice bı arastır bak neler bulacaksın:enbuyukkk:

merhaba eylül anneleria.s.uzuzn zamandır yazamadım ben de 16+5 haftalık hamileyim:dance:bugüne kadar çok fazla sorun yaşamadım çok şükür :nazar:ama son bikaç gündür ciddi şekilde midem yanıyor.ne yesem ne yapsam bilmiyorum?yarın kontrolümüz var doktoruma sorucam ama mide yanması şikayeti olanlar var mı aranızda?:uhm:nasıl geçiriyorsunuz?

Ne güzelll bebişini hissediyor olman.... İnşş canım sağlıkla gelsinler inşş bebişlerrr

Sen yemek yiyeceksin diye kimse yazmamıştır...

Ben 16 haftalıkken 2 sefer hissettim 18. haftaya kadar bir daha hissetmedim birşey...18.haftada yine henz bir kez hissettim..içimde seyirme gibi birşey...neden sürekli hissetmiyorumki acaba?benim gibi 18 haftalarda olup hissetmeyen var mı?

ben de kendime kızıyorum şimdi 18 haftadır neredeymişim üye olmak için çünki hepiniz çok tatlısınız ...çok sıcaksınız...umarım hepimiz hamişliğimizin souna kadar sorunsuz hep güzel şeyler yazarız :)

ayyyyyyyyyyyyy yerım seniiiiiiiiiii
saol bıtanem sende cok tatlısın valla istedıgın sekılde cekınmeden herseyı sorabılırsın burda utanma sıkılma cekınme yoookk okiş her konuda ılle hamıslık konusu olmaya bılır nebılım bır sıkıntını bır sevıncını kımseye anlatamadıgın bırseyı bızlerlede paylasabılırsın herseye acıgız yaniii:teytey: bak arkidişler bebişiçin aldıklarını ördüklerini bile burda sergılıyor sende bızlerle paylasabılırsın tatlımmmmmmmmma.s.

X