2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Teşekkür ederim canım öyle yapim dimi aslında hamile pantalonu aldım ama giyince beli bol geliyo bende giyemiyorum resmi bi yerde çalıştığım için eşofman tarzı şeylerde giyemiyorum en yakın zamanda alışverişe çıkmam lazım

aldığın pantalo tek taraftan daraltmalımı çift taraftan mı?Çİft taraftan olup bedenine göre alırsan bel daha rahat ayarklanıyor başlarda...ben çok erken almıştım da :)

Evet canım bende aynı dertten muzdaribim... Bende hamile olmadan önce de az az vardı.. Ama artık iyice arttı... Ben varis çorabı giyiyorum akşamları 2 saat... bir de soğuk su tutmak rahatlatıyormuş..
Bazı varisler gebelikten sonra kaybolurmuş...

cnm varis çorabını dr mu tavsiye etti hamileler için olan varmış onumu kullanıyorsun.soğuk su tutuyorum doğumdan sonra çaresine bakacağız ama inş ilerleyen aylarda çok ağrı yapmazlar

yahu kıslarrrr herkes buluşma buluşma diye başlıklar atıyorrrr biz niye eylül annelei diye buluşma yapmıyoruzz istanbulda orta bir yerde buluşalım istanbullular ne dersinizzz gelebilen olursa öteki illerden de bekleriz valla hadi bakalım oylama gelebilecek olanlar adını yazsın

1-PAPATYAM
2-

benim de var,şimdi belirginleşmesi normal aslında...hatta benim göğüslerimde damarlar bile bazen çok belirginleşiyor..üzme sakın kendini..

bende tam oraya geliyordum cnm :)) akşam ilk defa göğüslerimda belirgin damarlar gördüm sanırım herkesin vucünda farklı olarak görülen şeylerin hepsi bende var kafamçokkarıştı tek dileğim bebeğimin iyi olması katlanacağız artık meleklerden değerli değil ya:dance:

arkadaslar bende Allahdan evdeyim yoksa dısarda ne giyecegimi sasırıyorum elbiselerim olmuyor artık göbişim cıktı iyice benimde hamile pantolonu almam lazım etekle fazla rahat olmuyor cünkü

evet cnm soguk su ii gelıyor bırde ayaklarınızı musaıt oldugunuz zamanlarda duvara dayayın yanı yukarda tutun oda cok ii gelıyor cnma.s.
bende cok sukur oyle bır sorun yok ama babamda vardı annemdede hamısken varmıs sonradan kaybolmus onlarda sureklı havada tutuyormus babamda 2 sene once vardı sımdı az az var :nazar:

serencim çok merak ettim hamileliğin 16 haftalık ama sen siteye çok daha erken üye olmuşsun?

bende tam oraya geliyordum cnm :)) akşam ilk defa göğüslerimda belirgin damarlar gördüm sanırım herkesin vucünda farklı olarak görülen şeylerin hepsi bende var kafamçokkarıştı tek dileğim bebeğimin iyi olması katlanacağız artık meleklerden değerli değil ya:dance:

haklısın öznurcum bebişlerimiz için katlanacagız bende de aynı seyler oluyor su anda :teytey::1hug:

arkadaslar bende Allahdan evdeyim yoksa dısarda ne giyecegimi sasırıyorum elbiselerim olmuyor artık göbişim cıktı iyice benimde hamile pantolonu almam lazım etekle fazla rahat olmuyor cünkü

Bence de artık almalısın :) zayıf birisin galiba normalde...benim göbeğim zatn vardı o yüzden çok erken aldım hatta laf edenler oldu ama bebeğimi kıyafetlerimle sıkmak istemedim...

cnm varis çorabını dr mu tavsiye etti hamileler için olan varmış onumu kullanıyorsun.soğuk su tutuyorum doğumdan sonra çaresine bakacağız ama inş ilerleyen aylarda çok ağrı yapmazlar

Canım ben hamile kalmadan öncede kullanıyordum..Varis çorabı ksıklarıma kadar geliyor.. Üstü yok... Sadece bacaklarımı sarıyor... doktorumla da konuşmuştum.. O devam et dedi... Ama fazla giymememi söyledi.. Çünkü benim annemde de hamişken varis oluşmuş ama kaybolmamış.. Arada ağrı da yapıyor anneminki.. Bende o yüzden önceden önlemimi almak istedim.. Ve şimdi de her akşam olmasa da aklıma geldikçe önce bacaklarımı yüksek bir yere uzatarak dinlendiriyorum.sonrada çorabı giyiyorum...
İnşş ileriki günlerde ağrısı olmaz...

yahu kıslarrrr herkes buluşma buluşma diye başlıklar atıyorrrr biz niye eylül annelei diye buluşma yapmıyoruzz istanbulda orta bir yerde buluşalım istanbullular ne dersinizzz gelebilen olursa öteki illerden de bekleriz valla hadi bakalım oylama gelebilecek olanlar adını yazsın

1-PAPATYAM
2-

hicrancımmm benide yazabilirmisinn tatlımm.

Bacaklarında kasılmalar balayan varmı?benim geceleri oluyor bir süredir...doktordan magnezyum istedim bu dönemde vermiyorum erken ama istiyorsan kullan dedi..

1-PAPATYAM
2-WISKI

HİCRAAAAN KIZ BU NE GÜZELLİK MAŞALLAH CANIM BENİM TABİ YAAA BEN DÜN DE DEDİM UYUŞUK İSTANBUL ANNELERİ DİYEEEE HADİİİİİİİİ TOPLANIN BULUŞUYORYUZZZZZZZZZZZZZ :teytey:

arkadaslar sanki kızımın hareketlerini artık hissediyor gibiyim daha fazla kıdıklanma oluyor içerde:emir_bebek: inşallah meleklerimizi hayırlısı ile kucaklarımıza alırız :1hug:şimdiden cok özledim bebişimi ben :1hug:

Teşekkür ederim canım öyle yapim dimi aslında hamile pantalonu aldım ama giyince beli bol geliyo bende giyemiyorum resmi bi yerde çalıştığım için eşofman tarzı şeylerde giyemiyorum en yakın zamanda alışverişe çıkmam lazım

cnm ben uzun zamandır giyiyorum çabuk şiştiğim için birde kasıklarıma baskı yapmasını istemediğim için ilk aylarda 2 tane aldım. ikisininde hamile pantolunu olduğu anlaşılmıyor biri kumaş biri ince kadife.şimdi de çok şirin kapriler gördüm kumaş havaların biraz daha açmasını bekliyorum.artık hamilelik pantolonları çok şık umarım sende çıktığında iyi şeyler bulabilirsin a.s.

Bacaklarında kasılmalar balayan varmı?benim geceleri oluyor bir süredir...doktordan magnezyum istedim bu dönemde vermiyorum erken ama istiyorsan kullan dedi..

aaa olmazmı bende o da var canım liste yaptım haftasonu drum yandı :bbo: yalnız hamilelikte varisi okurken dikkatimi çekti ordada kramp ve kasılmalar yaptığı yazılı

serencim çok merak ettim hamileliğin 16 haftalık ama sen siteye çok daha erken üye olmuşsun?

evet cnm eski müdavenlerdenim yanii:teytey:
2007 eylül ayında uye olmustum ondan oncede hep takıp edıyordum bu sıteyı
neyı merak ettın anlayamadım cnm:uhm:

özdecan canım seren de bende daha hamile değilken bu siteye üyeydik... Seren bebiş istediği günden beri...
Ben ise 2006 dan beri.... Ben bu siteye ilk evlilik hazırlıkları aşamasında üye olmuştum... Sonra da bebiş isteyenler kısmındaydım. Şimdi de hamişlerr :teytey::teytey:

evet cnm eski müdavenlerdenim yanii:teytey:
2007 eylül ayında uye olmustum ondan oncede hep takıp edıyordum bu sıteyı
neyı merak ettın anlayamadım cnm:uhm:

hamilelik öncesinde ben böyle sitelere hiç bakmazdım da...ne zaman bu duyguyu tattım o zaman internette bu konuları kurcalamay bşladım...annelerin olduğu kısmımı diğer sayfaları mı takip ediyordun?

X