2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

arkadaşlar hepinize iyi günler diliyorum kendinize iyi bakın ben bebişimle yürüyüşe çıkıyorum. bide rahat dursa kıpır kıpır:dance: ama o hareketlendikçe ben mutlu oluyorum çok duygulandım şimdi neyse hepiniz iyi ki varsınız a.s. kendinize ve beişlerinize iyi bakn

güle güle güldenm, sende kendine ve bebişine iyi bak.. masallah bende hıssedecegım ıns az kaldı..iyi yürüyüşler sizee..a.s.

50buyuk1ni7.jpg

Özellikleri :

Cildi nemlendirici ve yumuşatıcı etkisi vardır.
Hassas temizlik sağlarken cildi besleyici özelliğide kendini gösterir.
Cildi , kuruma ve dış etkilerden dolayı oluşan tahrişlere karşı korur.
Bebeğin tüm vücudunu bu ürün ile temizleyerek, cildini, kuruma, kaşıntı ve tahrişlere karşı korumak, hafif bir masajlada rahat ve huzurlu uyumasını sağlamak olanaklıdır.
Herhangi bir yan etkisi yoktur.

Miktar / gr / kilo : 150 ml

Kullanım Durumları :
Bebeğin bez bölgesinin ve krem , pudra gibi artıkların temizlenmesinde kullanılır.
Aşırı hassas ve kuru ciltlerde , egzemada, dermatitde önerilmektedir.
Bebeğin altı temizlendikten sonra , kalabilecek idrar , dışkı, pudra, krem gibi artıklar, bebek yağına batırılmış bir pamukla temizlenir.

arkadaşlar hepinize iyi günler diliyorum kendinize iyi bakın ben bebişimle yürüyüşe çıkıyorum. bide rahat dursa kıpır kıpır:dance: ama o hareketlendikçe ben mutlu oluyorum çok duygulandım şimdi neyse hepiniz iyi ki varsınız a.s. kendinize ve beişlerinize iyi bakn

güle güle cnm kib sana iyi yürüyüsler arkadasım a.s.

canım belki 2.sism olarak Duru olabilir.sen bilirisin bana birden uyumlu gibi geldi.sırnaşık şey

canım duru da güzel isim hiç aklıma gelmemişti
aslında aklımda hep kübra veya eylül var aslında
daha cinsiyetini öğrenmedim hele bir öğreneyim karar vericem

Naz Ebru Değilde
Ebru Naz Olur Canimmm

evet cnm haklısın ben de ebru naz düsünüyorum ama karar veremedim işte
:1no2:
ebru kayın validemin adı naz da benim annemin isminden alıntı olarak ikisi birlikte düsünüyorum ama tam olarak belli degil hayırlısı inşallahfisfisfisa.s.

kızlarrrrrr ben geldim çok yoğunum
gelemiyom gene
çok özlüyorum sizle sohbet etmeyii yaaaa
offfffffff sıkıldım valla .

cnm hosgeldin :teytey:
kızlar bende cıkıyorum biraz yüsüyüs yapmayı düsünüyorum kib bebişlere de öpüyorum sizi arkadaslar yine görüsürüz inşallah a.s.:1hug:

merhaba kızlar
dr dan geldim yeni, bebeğim erkekmiş kesinleşti artık cinsiyeti yavrumun, sağlıklı dedi doktor ellerine ayaklarına baktık br problem yok uzun zamandır görmüyordum bebişimi görünce içim çok rahatladı çok şükür

merhaba kızlar
dr dan geldim yeni, bebeğim erkekmiş kesinleşti artık cinsiyeti yavrumun, sağlıklı dedi doktor ellerine ayaklarına baktık br problem yok uzun zamandır görmüyordum bebişimi görünce içim çok rahatladı çok şükür

cnm arkadasım cok sevindim hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin öpüyorum cnm ben cıkıyorum simdilik kib :teytey:a.s.

merhaba kızlar

gözünaydınnn güzelimmmmmmmmmmmmm
hadi hayırlı olsun allah uzun ömürler versinnnnnnnnnnnn

Esracimm Bebeği Banyodan Sonra Cildi Kurumasin Diye Sürüyozz Kizzzzzzz
Bu Arada Gfazetecilik Kişiliği Siz Yarattinizzzzz Arkidişler.
Işttttt Yürüşçülerr Hayirdirrr Toplumuu çikiyonuzzzzz Hih Bizde Iş Yerinde Yürürüzz Kizimlaaaaaaaaa :dilcikar:

merhaba kızlar

tebrik ederim, darısı bizim basımıza inşallah.. Allah oğlunu sana bagıslasın..a.s.

teşekkür ederim kızlar bebişime yelek örmüştüm onu göstermek istiyorum size buraya koyabilirsem eğer

merhaba kızlar

canım benimkine arkadaş geldi desene hayırlı olsun sağlıklı dünyaya gelsin inşallah

Ayyy Bugünn çok Neşeliyim Allah Bozmasin Bebeğim Bi Sağ Bi Sola Seyriyoo Azcikk Agritiyo Ama Gezinsinn Yavrucum Yatmaktan Sikildi Sanirim Oda.........

X