2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

kıslar şimdi telefon geldi annemin tanıdığı bi dr varmış... yarın gelsin bakalım demiş... yarın 1,5 da gideceğiz... ay çok mutlu oldum.... sonunda bende göreceğim bebişimi

hadi gözün aydın canım çok sevindim inan inşallah güzel sonuçlar alırsın

Seren Ben Bunu Telefona Yükledim Anacimm Yapar Artikim Hehhe........................
Kizlarr Kolay Doğum Için Bol Bol Hurma Yiyinn Okiş.... Internette Din Bölümğnde Okudumm Ve Sebiha Teyzemde Ye Dedi Ben Akşama Alacam Artikk

Yine saç boyası faciası!

Seçtiğiniz boya yüzünüzü şişirebilir, derinizde yaralar açabilir. Lois Queen'in başına gelenler, sadece bir kutu boyayla oldu

13 yaşındaki Lois Queen sadece saçını boyamak istemiÅŸti.Dünyaca ünlü bir markanın boyasını alan Lois, saçını boyamakla kalmadı, yüzünü mahvetti.

Daily Mail gazetesinin haberine göre, Londra'da yaÅŸayan çocuk yaÅŸtaki kız, saçlarının rengini deÄŸiÅŸtirmek istiyordu. GirdiÄŸi bir marketten L'oreal marka 'çikolata kahve' rengi boyayı alan Queen, 14'üncü yaÅŸ günü ÅŸerefine saçını boyamak çin eve gitti.

Ancak değişiklik neredeyse hayatına mal oluyordu.

Kutudaki boya talimatlarını bir bir yerine getiren ve saçını boyayan küçük kız, 48 saatlik alerji testini de dikkate alarak iÅŸlemi gerçekleÅŸtirdi.

Üç gün sonra yüzü gözü ÅŸiÅŸmeye baÅŸladı. Durumdan korkan annesi kızını hastaneye götürdü ve doktorlar Lois'e çeÅŸitli alerji testleri uyguladı.

Lois yüzündeki acıyı ÅŸöyle tanımlıyor "Önce gözlerim kızardı ve yanmaya baÅŸladı. Ardından ÅŸiÅŸti. Ertesi gün gözlerimi zar zor açabiliyordum. Çok acı vericiydi. Kör olacağımı sandım. Babam bir uzaylıya benzediÄŸimi söyledi"

Sadece güzel görünmek isterken yaratığa dönüÅŸtüÄŸünü belirten Lois, bütün bir hafta okula gidememiÅŸ, yemek bile yiyememiÅŸ. Lois Queen'in annesi kızının bir daha saçını boyamak istemediÄŸini ve gerçekten de çok korktuÄŸunu söylüyor.

L'oreal firmasının daha önce de karşılaÅŸtığı bu durum, yetkilileri ayaÄŸa kaldıracak gibi görünüyor.

ANAM OKUYUNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

her çağırdığında yanına gelmez mutluluk
sessiz sessiz sindireceksin
yada gecip hayatın önüne
yüzüne yüzüne indireceksin
yoktan varetmeli bazen mutluluğu
aynaya bak çok güzel bulduğunu
sen sana her zaman iyi gelensin
koyver gitsin bırak gururu off
off offf koyver gİTSİNN

AHANDA SİZE ŞARKI BİLEM SÖYLEDİK KIZIMLAAAAAAA

Seren Ben Bunu Telefona Yükledim Anacimm Yapar Artikim Hehhe........................
Kizlarr Kolay Doğum Için Bol Bol Hurma Yiyinn Okiş.... Internette Din Bölümğnde Okudumm Ve Sebiha Teyzemde Ye Dedi Ben Akşama Alacam Artikk

tmm aysecım sızın ıcın yolladım zaten cok şık ıkınsıcı kız olursa bende yaparım:teytey:
buarada ben hurma sevmem yawww:1no2:

her çağırdığında yanına gelmez mutluluk
sessiz sessiz sindireceksin
yada gecip hayatın önüne
yüzüne yüzüne indireceksin
yoktan varetmeli bazen mutluluğu
aynaya bak çok güzel bulduğunu
sen sana her zaman iyi gelensin
koyver gitsin bırak gururu off
off offf koyver gİTSİNN

AHANDA SİZE ŞARKI BİLEM SÖYLEDİK KIZIMLAAAAAAA
bu şarkıyı kim söylüyordu ayşe :1no2: hiç duymamışımm

boya facıası okunmuyo cnm harfler karısmıs:uhm:

allah suna bakın orguden sac bandı bıle yapmıslar:roflol:

ben bayılıyorum kızlardaki saç bantlarınaaa, erkeklerde de şapka takıyorlar ya küçükken böyle spor şapkalar ona bayılıyorumm

geldimmm kızlarr valla döktürmüşsünüzzz maşallahh :nazar: degmesinnn kızlarrr allahh sohbetinizi bozmasınnn.

offfffffff super
kesın yapıcam kesiiinnnnn:teytey:

daha devamı var kıslarrrr:teytey:

Merhabalar...Bugün üye olabildim fakat yazılarınızı bir süredir okuyorum :) Ben de Eylül annesi olacağım...

hoşgeldın aramıza cnmmm
allah hayırlı dogumlar nasıp etsın sanadaaa.s.

evet kıslar orgulere devammm
eee dene olsa bebısler eylul de gelecek kucaklarımıza havalar serınlıcek sımdıden ormeye baslayalımm:teytey:

offfffffff super
kesın yapıcam kesiiinnnnn:teytey:

daha devamı var kıslarrrr:teytey:

serennncimm bunlar nerdee satılıyormu yoksaa örülecekmii çok güzell yaa örüleceksede ben örememki bunları anlamam yanii.

X