2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

slm kızlar 2 gündür cok yoruluyorum.saat 8.30da başlayıp öğlen 11.45de biten bi semnerimiz başladı ordanda okula cocuklarla uğraş 23 nisan için ront çalışması için uğraşıyorum bu hafta geçer mi cok yoruluyorum allahım dua edin kızlar bana....
bu arada bugün arkasaıa canımın bakla istedigini ve yapmak istedigimi söyledim aman dikkat et dedi bazı anneleri bakla zehirlermiş çevresinde böyle bi olay yaşanmış aman dikkat edin olur mu.ben hamileliğimin ilk dönemlerinde yemiştim demek bana dokunmuyorsizinde aklınızda olsun

nese millet hadi yatıozz biz kızımlaa azcık uzanalımmmmm... maç bitince annemi eve bırakacagızzzz

Yaşasın OMO!!!

ben omo kullanıyorum, çok da memnunum...

ayrıca ariel hiç bir halta da yaramıyor

İstersen siteyi komple ele geçirsin genede ariele günahımı bile vermem

vallahi ben de öyle ama yarın görünmeyecekmiş bu reklam öyle demişler;

gülden sana bişey soracağım bir üniversiteden yurt arkadaşıma çok benziyorsun dokuz eylül de mi okudun sen de onunda adı gülden di.

Slm.seda bebişini görmüşsün ne güzel ben daha haftaya görücem,merak etme test sonucun iyi çıkar canım,benim 3 lüde haftaya yapılıcak inşallah hepimizinkiler iyi çıkar,cinsiyetide hayırlısı neyse o olsun güzelim sağlıklı olsunda bebişlerimiz,canım teyzene geçmiş olsun benim annemin rahmide öyle miyom doluymuş annemde şeker hastalığıda var,şimdide bacakları çok kötü dr.u hiç yürüyüş bile yapmayacaksın demiş,annemden kilometrelerce uzağım ve çok üzülüyorum aylardırda görmedim canım teyzene acil şifalar dilerim üzülmemeye çalış bak sen üzülürsen bebişinde üzülür ona göreeea.s.

merhaba kızlar bugün moralim çok bozuk sabah hafif lekelenmem ve akıntı şeklinde kanamam oldu acil dr.gittik çok şükür içerde kanama yokmuş bebişim iyi gözüküyormuş ama kan uyuşmazlığı iğnesi yazdı ve test yaptırdık çok şükür negatif çıktı bende iğneyi bugün vurulmadım.kızlar benim gibi problemleri olanlar varmı birde rahimim sol taraftaymış sürekli kalçam ağrıyor ve ayayip tutuluyorum.

günaydınnnnnnnnnnnnn EYLÜL ANNİŞLERİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ
hava kapalı antalyada...................................

günaydınnnnnnnnnnnnn EYLÜL ANNİŞLERİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ
hava kapalı antalyada...................................

günayyydınnnnn canımmmmmmm:teytey:

burdada hava kapalı tatlım bi yaz gelemedi yaa montlarla gezinmekten sıkıldım valla söyle tiril tiril şeyler giymek için canatıyorum vallaaaa:dance:

Buarada kanı dusuk olan arkadaslarımız varmıs benımde dusuk cıkmıstı o yuzden doktorum bol bol karauzum ve pekmez ye dedı sabahları ac karnınıza pekmez yıyın pekmez kan için cooook ideal
gercı ben pek sevmıyorum ama zorlada olsa 1 kasık ıcıyorum:icecream:

kızlar günaydınnnnnnnnnnnnn
serencim evt cnm zaten şiştik montlarda sıkıyo havada büleinsan dahad
fazla sıkılıyor dimi amaaa:)
ayşenur günaydın tatlımmmm bizim kız nasılllll bakemmmmmmm

birde güzel haber vereyim sizeeeeeeeeeeeeeeeee
müjdemi isterimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
:teytey:ebrunun kızı olacakkkkkkkkkkkkk yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:teytey:

günaydın serencimmmm............... valla ben yazlıkları çıkardım bile....................

ohh neguzel valla antalya sıcak memleket şimdi orda olmak vardı vallaaaa:dilcikar:
sen 1 ay sonra denizede girersin:roflol:

anaaaa ebrunun kızı oluyo hee valaa tebrıkler bi kız bi erkek gidiyoruz hadi bakalım:teytey:

esra canım günaydınn.... valla kızım iyi allah şükür.... dün babası yoktu bütün gece uyutmadı sürekli kasıklarım agrıdı ama bu gece hiç ses çıkmadı iyi uyudukk.......
yaa kızlar sabah uyandıgınızda göbeğinizin altında baya bi şişlik oluyo mu artık...... valla bende oluyoo.. ayyyyy günler geçsede dr gitsek 17 si gibi gideriz dr artıkk o zamana büyür kızım.......
yaww valla korkuyom yaa dr bu sefer erkek der diye ama hayırlısı olsunn

seren evet canım mayıs ortalarında başlıyozz biz denize girmey bakalım dr bişey demezse denize girmeye devammmmmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…