2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

:çok üzgünüm:saolun kızlar yaa ama ınan ıcım sınırle dolu mıgdeme agrı gırdı sınırden sımdı msj cekmıs gıtmıyorum ıptal ettım dedı surat yapmasak gıdecektı ama alma benı dedım valla anneme gıdıcektım dedıgın gıbı soz konusu kadın olunca şarteller fırlıyo hele bıde o kadınları tanıyıp ne olduklarını bılıyorsan aman allah kocalarımızı sasırtmasın neyse bırazdan gelıyo almaya bende cıkıyorum ama hala aglıyorum sınırlerım iice bozuldu iiki varsınız sizi sevıyorum guzel annelersenağlamasenağlamasenağlama

:a015:

bak biraz önce showmax kanalında dr kağan kocatepeyi izliyordum program konuğuydu hamile bayanlar hyamilelik süresince ne kadar sakin lurlarsa bebeğin psikolojisi ve beyin gelişimi o kadar iyi olur diyordu hepiniz biliyorsunuzdur herhalde bizler üzülünce meleklerimizde üzülüyor sevinince seviniyor ağlayınca ağlıyor korkunca korkup heyecanlanınca onlarda heyecanlanıyor hareketlerinden anlaşılıyormuşşş ve 24.üncü haftadan itibaren eğer belliyse bebeklerinize karnınızı okşayarak isimleri ile hitap edinki alışabilsinler ve sevgiyi alabilsinler diyorrr .anacım üzme kendiniiii okşa karnınııı gül sen hep emiii hep beraber yüzümüz hiiiç solmasın inşallah

Ayşenurcum hayırlısıı olsun cok sevindim hayırlısıyla kucağınada alırsın bebişini iinşallah.ben de dün gittim dr a benim de OĞLUŞUM geliyo inşallah :dance: bu arada benide listeye ekler misiniz ?

gözün aydınnn canım yaaa hayırlısı olsunnn hadi bakalımmm kızlar mı erkeklermi fazla olacak eylül nüfus patlamasındaasırnaşık şeysırnaşık şey

sel-inn hayırlı olsun Allah Analı babalı büyütsün.

selin seninde yaptığın şeye bak ağlanırmı böle bişey için canım aşk olsun kendine iyi bakman ve morelini yüksek tutman lazım canım eşinede güven olurmu

gözün aydınnn canım yaaa hayırlısı olsunnn hadi bakalımmm kızlar mı erkeklermi fazla olacak eylül nüfus patlamasındaasırnaşık şeysırnaşık şey

:roflol: sanırım erkek patlaması olcak canım liste öle gösteriyor bende öğrenemedim hemde 18+2 günlük ama göstermiyor inatçı çıktı napalım önemli olan sağlıklı sıhatli olması demi hadi bakalım seninde hayırlı haberini bekliyoruza.s.

ya kızlarr ben bugün biraz yürüdümmm 45 dk kadar sabahtan kendime birkaç parça giysi almak için mağzalara baktımmm ondanmıdır nedir acayip belim ağrıyor ve bacağıma kadar iniyor ağrısı ara ara bacağa iniyor ama oturup kalkarken kalçama ağrı saplanıor sizede oluyormuuu .benim bel fıtığım vardı 4 yerde 1 i patlamıştı geçen sene tam da bu gün ameliyat olmuştumm alındı diğerleri sorun yaratacak kadar büyük olmadığı için riskli değil amelyat gerekmez demişti dr bide kilo alma demişti ameliyat olduğumda 65 idim şimdi 84 oldummm kilo sorun yaratır demişti korkuyom valla ozamanda bazağıma iniyordu ağrııı ayyy ben gene kara bulutlar altındamıyımmmmm ay naparım bennn :tomato:tatlicadiarzu:1shok:

:roflol: sanırım erkek patlaması olcak canım liste öle gösteriyor bende öğrenemedim hemde 18+2 günlük ama göstermiyor inatçı çıktı napalım önemli olan sağlıklı sıhatli olması demi hadi bakalım seninde hayırlı haberini bekliyoruza.s.

ay seninki kızmı yoksada utanıyor göstermiyorrrr .:roflol:hayırlısı bakalımmm benim hep içime erkek doğuyor ama kız olurmuşşş süpriz olur kızım var bir tane zaten oda kız olsun diye dua ediyor bakalımm nolcek ay valla sabredemiyorum 14 nisan kontrolünde belli olcak inşallah benimkide inat edip göstermezse kafayı meraktan ölürüm artıkkkk

merhaba kızlarrr
yazdıklarınızı okuyana kadar hepiniz çıktınız sanırım:KK43:
biz yarın doktorumuza gidiyoruz
meleğimi çok özledimmmm
kıza benziyor demişti en son doktorumuz iyişallah yarın sabah net birşey söylerde ben de ona göre pembeleri almaya başlarımmm.
çook heyecanlıyım,3 gündür eşimde yoktu,iş için şehir dışındaydı,bu gece dönüyor iyişallahh
yarın sabah 10 da meleğimle randevumuz var
kızlarrrr bu gece ben nasıl uyuyacağım bilmiyorummm

ya kızlarr ben bugün biraz yürüdümmm 45 dk kadar sabahtan kendime birkaç parça giysi almak için mağzalara baktımmm ondanmıdır nedir acayip belim ağrıyor ve bacağıma kadar iniyor ağrısı ara ara bacağa iniyor ama oturup kalkarken kalçama ağrı saplanıor sizede oluyormuuu .benim bel fıtığım vardı 4 yerde 1 i patlamıştı geçen sene tam da bu gün ameliyat olmuştumm alındı diğerleri sorun yaratacak kadar büyük olmadığı için riskli değil amelyat gerekmez demişti dr bide kilo alma demişti ameliyat olduğumda 65 idim şimdi 84 oldummm kilo sorun yaratır demişti korkuyom valla ozamanda bazağıma iniyordu ağrııı ayyy ben gene kara bulutlar altındamıyımmmmm ay naparım bennn :tomato:tatlicadiarzu:1shok:

Canım sende epeyce yürümüşsün valla,ama senin önceden fıtığın varmış bak fazla zorlama kendini canım,bazen benimde yürüyünce belim ağrıyor hatta kuyruk sokumuma falan ağrılar giriyo ama sen yinede dikkatli ol,yat dinlen yorma kendini,zaten insana ne geliyosa bu kilolardan geliyo bende şimdi hamilelikte kilo aldım tansiyonum ondan fırladı heralde,eşime söyledim tansiyon aleti bakıcam yarın sonuçta benim için çok önemli,kendine dikkat et güzelim sen herkese moral veriyorsun umarım sen ve bebişinde hep iyi olursunuza.s.

evet papatyam dream81 çok haklı, kendini çok yormaman lazım, yoruluncada ayaklarını uzatıp dinlenmen lazım canımmm
ee artık yavaş yavaş ağırlaşmaya başlıyoruz kızlar kolay değil

dreamm81 canımm hiç kendini üzüntüye sokma bebegini düşün canımm kendini dinledikçe daha da hasta olma güzel anneemm. bu arada rabia ve sel-inn canımm bebişlerinizin cinsiyeti belli olmuş hayırlı olsunn. allah hayırlısı ile kucagınıza almak nasip etsin.

tüm bebeklerinin cinsiyetini öğrenen arkadaşları tebrik ederim...
Allahımm hepimizin meleklerine sağlık versin iyişallahhh

merhaba kızlarrr
yazdıklarınızı okuyana kadar hepiniz çıktınız sanırım:KK43:
biz yarın doktorumuza gidiyoruz
meleğimi çok özledimmmm
kıza benziyor demişti en son doktorumuz iyişallah yarın sabah net birşey söylerde ben de ona göre pembeleri almaya başlarımmm.
çook heyecanlıyım,3 gündür eşimde yoktu,iş için şehir dışındaydı,bu gece dönüyor iyişallahh
yarın sabah 10 da meleğimle randevumuz var
kızlarrrr bu gece ben nasıl uyuyacağım bilmiyorummm

Ben çıkmadım canım,Allah kavuştursun eşine canım,ya ne güzel bebişini göreceksin yarın bense ayın 16 sına kadar beklemek zorundayım zaten bugün tansiyondu tiroitti canım sıkıldı bebişimi çok merak ediyorum,dr.amcası cinsiyetinede bakarız demişti bakalım inşallah öğrenirim,şimdiden hayırlı olsun canım yarın güzel haberlerini alırız inşallaha.s.

Ben çıkmadım canım,Allah kavuştursun eşine canım,ya ne güzel bebişini göreceksin yarın bense ayın 16 sına kadar beklemek zorundayım zaten bugün tansiyondu tiroitti canım sıkıldı bebişimi çok merak ediyorum,dr.amcası cinsiyetinede bakarız demişti bakalım inşallah öğrenirim,şimdiden hayırlı olsun canım yarın güzel haberlerini alırız inşallaha.s.

bende tam 5 haftadır bekliyorum canımm, bekleyerek aylar geçecek,sonra hayırlısıyla kavuşucaz yavrularımıza iyişallahhh
sen de üzme kendini, biliyorsun içimizde bunu hisseden misafirlerimiz var canım:))
stres üzüntü iyi değil,iyi düşünmeye çalış olurmu?Allah korusun Allahım çaresiz dertler vermesin kimselere..

iyişallah yarın sizlere iyi haberler verebilirim
bu gece bir bitse
bir sabah olsa
ahhh ahhhh

bende tam 5 haftadır bekliyorum canımm, bekleyerek aylar geçecek,sonra hayırlısıyla kavuşucaz yavrularımıza iyişallahhh
sen de üzme kendini, biliyorsun içimizde bunu hisseden misafirlerimiz var canım:))
stres üzüntü iyi değil,iyi düşünmeye çalış olurmu?Allah korusun Allahım çaresiz dertler vermesin kimselere..

bu gece bir bitse
bir sabah olsa
ahhh ahhhh

Bak 5 haftadır bekliyomuşsun bi gece daha sabret üstelik eşinede kavuşacaksın bence mışıl mışıl uyuki bebişinde iyi dinlensin canım,iyi dileklerin için saol bazen insan umutsuzluğa düşebiliyor ama kendimi düşündüğüm için değil sadece bebişim için endişelendim,sende iyi haberler vereceksin eminim, onun biraz daha büyüdüğünü görüp çok mutlu olucaksın sende güzel şeyler düşün ve güzelce uyu canım

bu gece bir bitse
bir sabah olsa
ahhh ahhhh

allah kavuştursun canımm allah uzun ayrılık vermesin böyle kısa ayrılıklar özlem girince araya evliliğede iyi geliyor benim eşimde arada gidiyo böyle ve evliliğe iyi geliyor bence iki tarafta kafa dinleyip bekarlığında özlemini gideriyor belkide ama hamileyken yalnız kalmak zor olsa gerek ben henüz yalnız kalmadım ama kalıcam doğuma kadar sanırım bir ara benimkide iş için gidecek şehir dışına .ama geliyormuş bak seninkide allah sabır versin umarım bebişinde iyidir

İyi akşamlar kızlar ben geldim tekrar, yaklaşık 1 saattir karnımda garip bir ağrı var sızı gibi,rahim bölgemde...Korkuttu beni akşam akşam...

Kızlaar kaynatmışsınız bugün yineee...
Cinsiyeti belli olan arkadaşlar,Rabia canım tebrik ederim allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin inşallah..Ben ancak girebildim inanılmaz yoğun bir gün yaşadım bugün benim bücürleri, sinemaya götürdüm,e onların sorumluluğu falan zapdetmek için baya yorulmuşum farkında olmadan...

Sereeen üzülme canıım,sen eşinle neden aranı bozuyorsunb ki ufak tefek kıskançlıklar ilişkinin tuzu biberi,ne güzel valla imrendim bak sana şimdi keşke benim eşim de yanımda olsa da kıskansam...Canını sıkma tatlım sen,biraz nazlan sen bak eşin nasılgönlünü almaya çalışacak..

Bu arada bel ve kuyruk sokumu ağrısı ben de oluyor özelliklede yorulduğum zmanlar,rahim genişliyormuş bu ağrıların sebebi ondanmış e tabii vücudumuzun ağırlık merkezi de değişiyor normaldir yani,yürüyüş ve işlerini abartmayın sakın...
Öpüldünüüüz...

İyi akşamlar kızlar ben geldim tekrar, yaklaşık 1 saattir karnımda garip bir ağrı var sızı gibi,rahim bölgemde...Korkuttu beni akşam akşam...

Canım korkma normaldir rahmin genişlyor benim doktorum zaman zaman ağrı sızı olması,hatta kramplar normaldir dedi...Yat,dinlen sen..a.s.

mommy e katılıyorum canım normaldir ama şiddetli kasılma ve ağrı olursa doktorunu ara hemen ihmal etme çoğu şeye normal diyoruz ama tedbiri elden bırakmamak lazım tabiii ama dediğine bakılırsa şiddetli değil herhalde korkack bişii yokkkturrrr

Kızlar siz günlük tutuyormusunuz? Ben yıllardır tutarım, Ama hergün yazmam önemli günleri yazarım, terapi olur bana. Birde arada sırada yatak odasındayken kendimi cep kameramdan videoya çekiyorum ve derdimi anlatıyorum.Böyle 5 video olmuş hamile kaldığımdan beri...Az evvel izledim de ne çok midem bulanıyormuş ondan dert yanıp durmuşum 2 kerede bebeğimi düşürüyorum sanmışım karnım ağrıyor falan diye kaydetmişim....Bu gecede kaydederim belki...

X