2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

arkadaslar herkese hayırlı cumalar ben cıkıyorum simdi inşallah yarın görüsürüz canlarım kib iyi ve güzel vakit gecirmeler size hamişler a.s.:1hug:

Gülşahcım üzülme hamilelikte yüksek tansyonla dolaşan çok var, ilacını alırsın düşer.Seninkide erken başlamış napalım....

Bu arada arkadaşlar 16. hafta ciltte güneş lekeleri oluyormuş, güneşe çıkmayın diye okudum ya da çıkılacaksan güneş kremi sürülmesini tavsiye diyorlar.Naapsak ki?

serennnnn bunun için üzülünür mü hiiiiiç kıyamam ben sana kafana neden takıyosun böyle şeyleri ,bak bebeğin olacak senin bunlar ufacık şeyler allah daha kötü şeyler vermesinnn seviyoruz seniiiiiiii

serennnnn bunun için üzülünür mü hiiiiiç kıyamam ben sana kafana neden takıyosun böyle şeyleri ,bak bebeğin olacak senin bunlar ufacık şeyler allah daha kötü şeyler vermesinnn seviyoruz seniiiiiiii

nebılım yaa belkı ufak bı kıskanclık ama o kadınları bılıyorum ne mal olduklarını cok ii bılıyorum sınırlerım iice bozuldu ,aglamaktan tutamıyorum ıkendımı esıme cok guvenıyorum ama bılmıyorum yaa hamılelık psıkolojısı herhalde ama sınırlerım iice bozuldu offsenağlama

KIZLARRRRR hepinize iyi akşamlar ben birazdan çıkarım pztesi görüşürüz evde pek fırsat bulamıyorum haftasonu.o yüzden sizlere katılamıyorum.şimdiden hepinizi öpüyorum kendinize ve meleklerinize iyi bakın :))

Serenn Ayyyy Ben çok Kiskancimdir Ama Eşimede Güvenirimm Ama Sözz Kadin Olunca Valla Paralarimmm Zaten 1 Kere Hayatta Eşimi Bi Bayani Eve Birakamazzz..... Almam Eve Nerde Yatarsa Yatsin Valla.... Nese Sende Arada Bir Ara Konuş Eşinle.. Eve Gelincede Sorr Hesabinii Zaten Hamişizz Ne Desek Yaparlar.........

eveeet tabiki hassas olduğun için dert etmeeee ne güzel ne neşeliydin boşverrrrr başka şey olmasın yeter kiii

Serenn Ayyyy Ben çok Kiskancimdir Ama Eşimede Güvenirimm Ama Sözz Kadin Olunca Valla Paralarimmm Zaten 1 Kere Hayatta Eşimi Bi Bayani Eve Birakamazzz..... Almam Eve Nerde Yatarsa Yatsin Valla.... Nese Sende Arada Bir Ara Konuş Eşinle.. Eve Gelincede Sorr Hesabinii Zaten Hamişizz Ne Desek Yaparlar.........

:çok üzgünüm:saolun kızlar yaa ama ınan ıcım sınırle dolu mıgdeme agrı gırdı sınırden sımdı msj cekmıs gıtmıyorum ıptal ettım dedı surat yapmasak gıdecektı ama alma benı dedım valla anneme gıdıcektım dedıgın gıbı soz konusu kadın olunca şarteller fırlıyo hele bıde o kadınları tanıyıp ne olduklarını bılıyorsan aman allah kocalarımızı sasırtmasın neyse bırazdan gelıyo almaya bende cıkıyorum ama hala aglıyorum sınırlerım iice bozuldu iiki varsınız sizi sevıyorum guzel annelersenağlamasenağlamasenağlama

:a015:

kızlar cok kotuyum suan aglıyorum sınırlerım cok bozuldu uyuz esımın patronu ıkıtane kadın musterıyı evlerıne bırakmasını ıstemıs benım uyuzda kabul etmıs defolsun gıtsın bıde benım kımseyle ısım olmaz dıyo sofor sankı kendısı iicene sınırlerım bozuldu aksam benı alma dedım olamaz boyle bısey yaa sınırden aglıyorum yaa offffffffffff

cnm tam çıkıyordum yazını gördüm. niye böyle yapıyorsun demekki mecbur kalmış ve bunu senden saklamamış söylemiş ağlama lütfen böyle bir konu için hem bebişi hem kendini üzme a.s.

Gülşahcım üzülme hamilelikte yüksek tansyonla dolaşan çok var, ilacını alırsın düşer.Seninkide erken başlamış napalım....

Bu arada arkadaşlar 16. hafta ciltte güneş lekeleri oluyormuş, güneşe çıkmayın diye okudum ya da çıkılacaksan güneş kremi sürülmesini tavsiye diyorlar.Naapsak ki?

Seda saol tatlım ya inşallah,kendin için dua ederken benide unutma tamammı canım arkadaşım,güneş olayınada gelince hamişler güneşin çok olduğu öğlen saatlerinde çıkmasın diyorlar ama çıkacaksanda yüksek koruma faktörlü krem kullanabilirsin canım bi sakıncası yok bildiim kadarıylaa.s.

Kizlar Bugün Başaka Kimler öğrenecekti Cinsiyetini Bebişlerinin.

Ayşenurcum hayırlısıı olsun cok sevindim hayırlısıyla kucağınada alırsın bebişini iinşallah.ben de dün gittim dr a benim de OĞLUŞUM geliyo inşallah :dance: bu arada benide listeye ekler misiniz ?

kızlar cok kotuyum suan aglıyorum sınırlerım cok bozuldu uyuz esımın patronu ıkıtane kadın musterıyı evlerıne bırakmasını ıstemıs benım uyuzda kabul etmıs defolsun gıtsın bıde benım kımseyle ısım olmaz dıyo sofor sankı kendısı iicene sınırlerım bozuldu aksam benı alma dedım olamaz boyle bısey yaa sınırden aglıyorum yaa offffffffffff

Ağlama tatlım bilirim o duyguyu,benim eşim daha önce antalyada çalışırken bi fuara katılmışlardı ama eşimin yanında mini etekli kızlar bi akşam saat kaçlara kadar,eşim o kadınları hergün evlerine bırakıyodu ve bende sinirden çatlıyodum ama eşine güven bitanem şu an hamilelik psikolojisindende böyle hissediyosun üzme kendini ama eşinle konuş bi daha tekrar etmemesi için ağlama kıyamam canım yaaa

Cnm bence biraz abartıyorsun..Kıskanılacak ne var anlayamadım..Ne yapsaydı? Üzgünüm patron bırakamam eşim sinirleniyor mu deseydi? Rahat ol lütfen biraz...Biraz empati yapsan kıskanılacak birşey olmadığını anlarsın. O güzel canını üzme olur mu?

Kızlarr oğluşum olucakmış içime doğmuştu zaten doktor kesin dedi.Üçlü test sonuçlarımızda normal çıktı.Kalp atışlarınıda dinledim bide fotoğramızı verdi.Ayy çok mutluyumm..:dance::dance::dance:
Ayşecim gözünaydın Allah herkezin bebişlerini kucaklarına almayı nasip etsin inşallaahh.

hayırlı olsun inşallah Allah tamamını errdirsinn.benimde minikk bi oğlum olcak inşallah hamile olduğumu öğrendiğim günden beri hep erkek hissediyodum kücüklüğümden beri hep kız cocuğu düşlerdim ama annlerin içine doğuyo heraldee

kızlar bugun bebegımın cınsıyetını öğrendım :emir_bebek: bir oğlum vardı ...ikinciside yoldaymıs ..yanı bebegım ERKEK :teytey: kız annesı olmak kısmet degılmıs ama olsun gelınlerım benım kızlarım olur..hemen cızelgemın rengını degıstıreyım pembe yapmıstım belkı kız olur dıye sırnaşık şey ogluma ayıp olmasın hemen mavı yapmalıyım..allah hepımızın evlatlarına saglık versın en onemlısı o ..:emir_bebek:

hayırlı olsun oğluşuunn allah tammaını erdirsin bana ikincisi kız olurr diyolar ben de sana üçüncüs-ü kız olur dermişimmmm:dance:
tatlicadiarzu

Herkese bir ağırlık çöktü heralde kimse yazmıyor, eşimde gelmedi offf uykum geldi sanki...

Arkadaşlar moralim sıfırın altına indi ya,dr.a gitmiştim tiroit sonuçlarını almak için tsh bu ay 3,26 çıktı biliyorum yüksek ama dr.çok normal dedi anlamadım doğrusu,sonra hastaneden çıktım ve tansiyonumu ölçtüreyim dedim eczacı ölçtü ve 17-8 çıktı çok yükselmiş bana hemen dr.uma gitmemi söyledi hemen dr.uma koştum,dr.um 1 hafta boyunca sabah ve akşam tansiyonumu ölçtürmemi söyledi ayrıca pzt.siye böbrek ve karaciğerle ilgili test yapılacakmış,tansiyonum hergün yüksek çıkarsa ilaçla düşüreceklermiş ama dr.um çok erken olduğunu hamilelerde tansiyonun 6.aydan itibaren yükseleceğini söyledi,çok telaşlandım,çok korkuyorum bebeğime bişey olmasın nolur Allahım,arkadaşlar lütfen sizde dua edin ben bilmiyorum abartıyormuyum ama elimde değil işte bana bi akıl verin ne yapayım..

canım yaaa çok geçmiş olsun üzme kendini bişey olmaz bebişine de sanada allahın izni ile sağlıkla tamamlarsınız 9 ayı.
bende aynı durumdayımmm benim tansiyon düşüyor şimdilikk ama bi bakıyom 14 -8 bi bakıyom 8-5 gibi gidip geliyorr normal herhalde böle olması banada öle dedi doktorum ama ilaçla düzeltmek için çok risk yok şimdi dedi yediklerime dikkat etmeye çalışıyorum evde tansiyon aletim var saat başı ölçüyorum yükseldiyse alçaldıysa ona göre yemek yiyorum tatlı tuzlu limon gibi

KIZLAR MÜJDE BENİMDE KIZIM OLACAK BENİDE EKLEYİN LİSTEYE ÇOK MUTLUYUM İNŞALLAH ALLAHIM TAMAMINA ERDİRİR HEPİMİZİNKİNİ :emir_bebek:a.s.

oh maşallah maşallh hepiniz öğrendiniz cinsiyeti ayyy 14 nisanı bekleyemiyorum bişii uydurup gitsemmi doktorumasırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

canım şuan duygusal davranabilirsin üzme kendini güven kendine accık görmüyorum seni ama eminim çok güzel bir bayansındır eşin seni sevdiği için evlendi maşallah çekirdek aile luyorsunuz bebiş yoldaa eşin itiraz edememiştir patronuna iş hali bu anlamaya çalışşş eşine güven ver umursamamaya çalışşş bebeğinle ilgilen canımmm

X