2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

var var bazen eve alıyorum katoloğ tasarımı logo tasarımı falan ama benim bu işte tecrübem yaklaşık 11 yıl canım iş yeri halen büyük bi iş aldığında çağrır beni bende giderim tasarımı yapar matbaya basım haline getiririm ücretimide alırım :dance:

oh neguzel valla bende 7 senedır yapıyorum bu işi bıara b.sayardan yanı ınternet aracılıgıyla sıparıs alım dedım ama bulamadım şimdı agustosta kısmetse işten ayrılıcam ondan sonra bebişle ılgılenırım bıdahada calısma taraftarı degılım ama ınternetten sıparıs alıp dızaynları yaparsam tanıdıgım matbaacılar var bıde onlara bastırırsam benım ıcın cok ii olur oyle bır bılgın varmı ınternetten sıparıs ıcın yanii:uhm:
bak şimdi konu nerden nereye geldi görinmiii:teytey:

canım internetten ilan veren arkadaşlarım var ama detayını bilmiyorum ama ben ank daki reklam ajanslarının birçoğunu bilirim ki onlarda beni bilir msn aracılığla gönderirler çizim falan bende yapar günderirim yani eve işi böle alıyorum :)

serencim ist neresinde oturuyosun orda grafikerler daha iyi para alıyor diye biliyorum ki bana teklif edilmişti 2000 yılında 8 yıl önce baya ii para vermişlerdi ama orda yapamazdım ailem burdaydı tabi sende işe yaratabilirsin bence böle mesleğin varken biz teknoji mesleği sayılırız çalışmayı bırakma derim ama tabi şartlar ve en önemlisi senin fikrin.

kızlar buldum sizi çok şükür ilk bölüm kapandıktan sonra diğer tarafın tadı pek olmadı eski arkadaşlarda girmeyince bende pek yazmadım yazılanları okudum sadece neyse ki mommy arkadaşımız yazmış bu blümde olduğunuzu bende geldim benimdee doğumum eylül 15 ile 20 arası adımda ayşe listeye ekleyin :)

valla sağolun kızlar napayım bende senede bi kere ancak çağırabiliyorum zaten.eşimin teyzesiyele aynı apartmanda oturuyorum.büyük görümcemde yan apartmanımda oturuyor.gelirler yardıma sağolsunlar.bugün akşamdan evimi temizliyeyim inşallah bi kaç yemek hazırlığı da yaparım artık bugünden.yarınada ana yemekler kalır.
biraz önce dr.aradım randevu almak için.benim dr.da çok yoğun ya.yazık bugün akşam 11e kadar çalışacakmış.p.tesi için kendimi alıştırmıştım ama çarşamba günü 6 ya verdiler.inşalah bende bebişimi görcem çarşamba günü.herhalde cinsiyetini de öğreniriz hayırlısıyla.

kızlar buldum sizi çok şükür ilk bölüm kapandıktan sonra diğer tarafın tadı pek olmadı eski arkadaşlarda girmeyince bende pek yazmadım yazılanları okudum sadece neyse ki mommy arkadaşımız yazmış bu blümde olduğunuzu bende geldim benimdee doğumum eylül 15 ile 20 arası adımda ayşe listeye ekleyin :)

Hoşgeldin canım hilarya ekliyor listeyi artık gelince ekler söleriz p.tesi gelcek Allahın iniyle a.s.

bende diyorum bu millet nerde yemek saatini unuttuk evde olunca tabi

off naptın kıs cok zor valla bende gecen ay 18 kişiyi cagırmıstım belımın agrısından oldum ayaklarım şişmişti valla nekadar yardım etselerde evı tam bılmıyorlar hemen kalkıp yardımcı oluyorsun tabıkıde :smiley-cool: allah sanada kolaylık versın cnm ayagına duz bıseyler gıy sakın topuklu falan gıyme:1hug:
buarada sen konuyu acmısken bende solım doktoruma sordum aşı işini suan olma dedı 18 ve 20. haftalarda zaten olacaksın dedı o yuzden ben tetenoz aşısı olmuyorum suana.s.

canım zaten benimde 18 nisan da 20 hafta oluyor.hemşire ona göre verdi tarihini.çok iyiydi ya numarasını bile verdi bana sanki dr.um bişey olursa ara mutlaka diye.

serencim ist neresinde oturuyosun orda grafikerler daha iyi para alıyor diye biliyorum ki bana teklif edilmişti 2000 yılında 8 yıl önce baya ii para vermişlerdi ama orda yapamazdım ailem burdaydı tabi sende işe yaratabilirsin bence böle mesleğin varken biz teknoji mesleği sayılırız çalışmayı bırakma derim ama tabi şartlar ve en önemlisi senin fikrin.

yok cnm bende meslegımı bırakma taraftarı degılım zaten evet cok sukur guzel bır maaş alıyorum ama bebıs olacagı ıcın cıkmak zorundayım bakacak kımse yok cunku:çok üzgünüm: o yuzden bende ınternetten arastırıyordum ama bulamadım dedıgın gıbı msn aracılıgıyla olursa benım ıcın cok ii olur egerkı ole bı duyum alırpta ogrenırsen bana bıldırırmısın ınan ıhtıyacım var a.s.
sende bırakma sanslısında valla bak part tıme bulmussun yurutebıldıgın kadar yurut meslegımız gercekten cok ii getırısıde cok:nazar:

yok cnm bende meslegımı bırakma taraftarı degılım zaten evet cok sukur guzel bır maaş alıyorum ama bebıs olacagı ıcın cıkmak zorundayım bakacak kımse yok cunku:çok üzgünüm: o yuzden bende ınternetten arastırıyordum ama bulamadım dedıgın gıbı msn aracılıgıyla olursa benım ıcın cok ii olur egerkı ole bı duyum alırpta ogrenırsen bana bıldırırmısın ınan ıhtıyacım var a.s.
sende bırakma sanslısında valla bak part tıme bulmussun yurutebıldıgın kadar yurut meslegımız gercekten cok ii getırısıde cok:nazar:

serencim bi araştırıyım internetten ilan veren arkadaşlara bi soroyum ama sana bazı siteler vercem burdan da logo afiş yarışmalarını takip edersin güzel ödülleri oluyor a.s.
şans belkide bebğinin şansı bence bakmaya değer bu sitelere
http://www.dexigner.com/ajanda/
http://www.yarismatakip.org/grafik/gokceada-logo-yarismasi/
http://www.arkitera.com/competition.php?action=displayCompetitionType&ID=3&year=

banada bu hafta bi arkadaş söledi katılcam emeğe saygı yarışmasına tabi geç öğrendim yetiştirebilirsem

kızlar bebek odası için kapı süsünü almak yerine yapa bilirmiyiz aceba yaa zor mu olurr... bide şekerler var malumm onları nerden temin ediyoruzki..

kendimiz yapabiliriz herhalde ama bilen birinden destek almak lazım yada deneyerek de öğrenilebilir el becerisiyle alakalı sanırım

serencim bi araştırıyım internetten ilan veren arkadaşlara bi soroyum ama sana bazı siteler vercem burdan da logo afiş yarışmalarını takip edersin güzel ödülleri oluyor a.s.
şans belkide bebğinin şansı bence bakmaya değer bu sitelere
http://www.dexigner.com/ajanda/
http://www.yarismatakip.org/grafik/gokceada-logo-yarismasi/
http://www.arkitera.com/competition.php?action=displayCompetitionType&ID=3&year=

banada bu hafta bi arkadaş söledi katılcam emeğe saygı yarışmasına tabi geç öğrendim yetiştirebilirsem

ayyyy varya bıtanesın kıss cok tesekkurederım allah razıolsun senden a.s. bı cızımım var onu bıtırıp hemen bakıyorum valla:teytey: cok saol cok teskur mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmuuuucuuukkksssssa.s.:teytey:

ayşem yaptıgına degmez cnm cok uygun fıyatlard kapı suslerı satılıyor ben havuzlu hana gıdıcem orda resım cekerım cnm sana yollarım begendıgını soyle hedıyem olur valla ok kargoyla yollarım kıs a.s. ıllede yapmak ıstıyorum dersen plastıkten cemberler var nalburda onlarda alıp ustune kalın kurdele ıle sarılıyo sonra ınce pelus alıyorsun kırtasıyeden onlarlada sus yapıyorsun cok ıstersen cemberın ortasına sectıgın kurdelenın rengınden bebek alıp asıyorsun işte al sana kapı süsüüüüa.s.

Seren Canimm Burda Dandik Bişey 35 - -40 Ytl Canimm.... Bende Verdiğin Tarif Gibi Düşünüyodum... Sen Al Bakalim Koy Resimlerini Bende Kopya çekeyim Senden Canim....

serencim emeğe saygı yarışması 18 nisan da son baivuru tarihli afiş için ödül 7,000 ytl logo için 4.000 bence zaman kaybetmeden başla bebişinin şansına belkide kazanırsın hem ikinciyede üçüncüyede ödüller var hadi bakalım kolay gelsin

a.s.MERHABA EYLÜL ANNELERİa.s.ALLAH İZİN VERİRSE OĞLUŞUM 3 EYLÜL DE KUCAĞIMDA OLACAK.:teytey:SİTEYE HENÜZ ÜYE OLDUM.GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE...İYİ BAKIN KENDİNİZE VE BEBİŞLERİNİZE:a015::teytey:
:emir_bebek::emir_bebek:SELAM KISLARRRR EVET BAŞLIKTANDA OKUDUĞUNUZ GİBİ EYLÜLDE ANNE OLACAKLARIN BURADA BULUŞMASINI İSTİYORUMMM BİRBİRİMİZE GELİŞMELERİMİZİ YAPILAN TESTLERİ HİSSETTİKLERİMİZİ TÜM GELİŞMELERİ ANLATALIMMM OKKKK BEN 25 EYLÜLDE ANNE OLACAĞIM İNŞALLAH ŞUAN CLEXANE-CRİNONE JEL-FOLBİOL VE BEBE ASPİRİNİ KULLANIYORUM DAHA ÖNCE 3 DÜŞÜK YAPTIĞIM İÇİN BU İLAÇLAR VERİLDİ 8 ŞUBATTA ALLAHIN İZNİ İLE BEBEĞİMİN KALP ATIŞINI DUYACAĞIM İNŞALLAHHHH :emir_bebek::emir_bebek:

X