2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

oy kıyamam sana yanlız degılsın canım benım bızler burdayız bak senı asla yanlız bırakmayız her konuda burda bızlerle paylasabılırsın cnm sıkma canını bak bebısde uzulur yoksa orda komsuların yokmu yada akrabalardan yakın olan bırılerı falan:uhm: hanı kımısı gun falan yapıyor o tarz seylerle meskul degılmısın, a.s.

Yok canım burda ne arkadaşım,ne komşum kimsem yok,açıkçası birazda eşimden kaynaklandı bu durum,arkadaşlık kurmaktan nefret ettiği için bende onun sayesinde yalnız kaldım,birkaç dairedeki arkadaşlarının eşleriyle buluştum falan ama yaşları benden hem oldukça büyük hemde dediğim gibi eş faktörü,bebeğim bana ilaç gibi gelecek ama üzerimdeki bu sıkıntıyı bi türlü atamıyorum iyice karamsarlaştım,yinede saol canım ya çok teşekkürler iyiki varsınız ve iyiki bulmuşum kk yıa.s.

cnm benim ailenin özlemini bilirim ben memlekete sene bir gidip annemile hasretlik gideriyorum inanırmısın su anda bir sene doldu nerdeyse inşallah mayısta gitmeyi düsünüyorum memlekete hem kalacagım annemin yanıda 1ay inşallah dügün olcak aluda gideriz yaa cok özledim bende bebişlerimiz dünyaya gelseydi o kadar olmazdı galiba ama su anda bende cok arıyorum annemi cnm :çok üzgünüm:1hug:

Hepiniz çok saolun canlarım yaa,zaten nedenli nedensiz herşeye ağlıyorum iyiki varsınız,aile özlemimi biraz olsun gideriyorum sizlerle çok saolun tekrar,Allah bebişlerimizide sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah:nazar:

Yok canım burda ne arkadaşım,ne komşum kimsem yok,açıkçası birazda eşimden kaynaklandı bu durum,arkadaşlık kurmaktan nefret ettiği için bende onun sayesinde yalnız kaldım,birkaç dairedeki arkadaşlarının eşleriyle buluştum falan ama yaşları benden hem oldukça büyük hemde dediğim gibi eş faktörü,bebeğim bana ilaç gibi gelecek ama üzerimdeki bu sıkıntıyı bi türlü atamıyorum iyice karamsarlaştım,yinede saol canım ya çok teşekkürler iyiki varsınız ve iyiki bulmuşum kk yıa.s.

ANLIYORUM CNM KIMI EŞLER BOYLE NAPICAN DEDIGIN GIBI BEBEGIN SANA COK GUZEL BIR ARKADAS OLACAKTIR INSALLAH ONU HAVA ALDIRMAYA CIKARTIRSIN GEZERSINIZ OH NEGUZEL VALLA:teytey: BUNLARI DUSUN VE LUTFEN ICINI KARARTMA , PEKI BAGZI BELEDIYELERIN KURSLARI OLUYOR İSMEK FALAN EL İŞİ KURSLARI YANI ONLARADA GIDEBILIRSIN ASLINDA AMA YOKSA TABI NAPICAN EVDE OTURUYON İŞTE CNM YAA KIYAMAM DEDIGIM GIBI SABRET BEBEISIN GELİİİİ:teytey: BAK BIZLERDE BURDAYIZ İŞTE KOMSUM YOK DIYE BIDE UZULUYORSUN HER KITADAN KOMSUN VAR DAHA NE İSTİİİN HEEE:eek:klava:
:roflol:

BUYUR CNM SANA KAYFE IKRAM EDIM SENINKI KADAR LEZZETLI DEGILDIR BELKI AMA EH İÇ SIMDILIK KAPA FALINADA BAKIM:içelim:
a.s.

aileme yakın olmayı cok isterdim arkadslrım bende aramızda 12 saatlik bir yol var ailemle senede bir görüyorum eger gitme durumu olusa işte hayırlısı ya inş ilerde aileme yakın bir yerde otururum :1hug:

Seni çok iyi anlıyorum canım ya bende ailemden 12 saat uzağım,çok zor bişey ama eşimi ikna ettim gibi,bebişimin anneanne ve dedesinden mahrum büyümesini ve tabikide bizimkilerin torunlarından ayrı kalmamasını istediğimden dolayı eşim ailemin yakınına gitmeyi kabul etti ama doğumdan sonra falan,napiim işin ucunda yakınlaşmak olsunda beklerim mühim değil,eskiden ayrı olsam daha iyi diye düşünürken şimdi annemin kıymetini daha iyi anlıyorum inan,umarım sende en kısa zamanda ailene yakın bi yere gidip kendi evine geçersin güzelim,hele bi bebişlerimiz doğsunda inşallah..

ALLAHA LLAH BEN 13. HAFTAMDAYIM HATTA BU HAFTA SONU 14. HAFTAMA GIRICEM AMA BU ASSAGIDAKI TAKVIM NIYE HALA 3. AYDA:çok üzgünüm: BENIMKI NIYE 4. AYA GECEMEDI HALA :uhm:

Kizlarrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Müjdemi Isterimmmmmmmmmm
Ayşenin Kizi Olcakmişşşşşşşşşşşşş
Oleyyyyyyyyyy Ben Demiştim Senin Kizin
Olacak Oğluma Alicam Diye Hheeeheetyttttttt

ANLIYORUM CNM KIMI EŞLER BOYLE NAPICAN DEDIGIN GIBI BEBEGIN SANA COK GUZEL BIR ARKADAS OLACAKTIR INSALLAH ONU HAVA ALDIRMAYA CIKARTIRSIN GEZERSINIZ OH NEGUZEL VALLA:teytey: BUNLARI DUSUN VE LUTFEN ICINI KARARTMA , PEKI BAGZI BELEDIYELERIN KURSLARI OLUYOR İSMEK FALAN EL İŞİ KURSLARI YANI ONLARADA GIDEBILIRSIN ASLINDA AMA YOKSA TABI NAPICAN EVDE OTURUYON İŞTE CNM YAA KIYAMAM DEDIGIM GIBI SABRET BEBEISIN GELİİİİ:teytey: BAK BIZLERDE BURDAYIZ İŞTE KOMSUM YOK DIYE BIDE UZULUYORSUN HER KITADAN KOMSUN VAR DAHA NE İSTİİİN HEEE:eek:klava:
:roflol:

BUYUR CNM SANA KAYFE IKRAM EDIM SENINKI KADAR LEZZETLI DEGILDIR BELKI AMA EH İÇ SIMDILIK KAPA FALINADA BAKIM:içelim:
a.s.

Saol kız valla içimi aydınlattın inan,sen buyur gel bana bide kısır yaparız çayla beraber e tabi dedikodusuz olmazsırnaşık şey,içmiş kadar oldum güzelim ellerine sağlık keşke öyle bi fırsat olsada görüşsek ne süper olurdu ya...Haklısın benim memleketin her köşesinden bir sürü komşum var daha ne istiyim,saol tatlım iiki varsınız:dance:

Kizlarrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Müjdemi Isterimmmmmmmmmm

benimde içimden kız geçmişti allah sağlıkla doğumunu nasip eder inş :teytey:

Kizlarrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Müjdemi Isterimmmmmmmmmm

HADİ YAAA :teytey: AYYYYYYYYYYYYYYYYYYY NEGÜZELLLLLLL KENDI BEBEKLIK ELBISELERINI GIYDIREBILECEK :dance: SUPER YAAAAA COK SEVINDIM VALLA BENDE HEP KIZ ISTERDIM NAPALIM IKINCI BEBIS INSALLAH KIZ OLUR:teytey:

Saol kız valla içimi aydınlattın inan,sen buyur gel bana bide kısır yaparız çayla beraber e tabi dedikodusuz olmazsırnaşık şey,içmiş kadar oldum güzelim ellerine sağlık keşke öyle bi fırsat olsada görüşsek ne süper olurdu ya...Haklısın benim memleketin her köşesinden bir sürü komşum var daha ne istiyim,saol tatlım iiki varsınız:dance:

YAPARIS VALLA :teytey: YAP KISIRI GELIYOM HADI CABUK CABUK VAKIT KAYBETME :dance: YERIM SENİİ HADI ARTIK UZULMEK YOK BIZLER NE ICIN BURDAYIZ SANIYORSUN HEPIMIZ BIRIMIZ BIRIMIZ HEPIMIZ İÇİİİİNNNNNNa.s.

kızlar,
bende yarın akşam doktora gitcem ,cinsiyetini öğrencez artık inşallah
çok kız olsun istiyorum dua edin kızlar şööyle sağlıklı güzel bi kızım olsun :)

iyi günler kızlar
Ayşeyi tebrik ettiğimi söyler misiniz.. maşaAllah güzel kızına ..
hoşçakalın..

kızlar,

İNŞ CANIM allah hepimizin gönlüne göre versin. sana da sağlıklı güzel bir kız verir inşa.s.

kızlar,

ınsallah allah gonlune gre versın cnm bende cok kız ıstemıstım ama olsun oglusum olucak sanırım :teytey:

Bak Yaaaaaaaaaaaaaa Kime Diyorum Bennnnnnnnnnnnn
Ayşenurrrrrrrrrrrrrr Gel Hadi Anlat Olanlariiiiii
Ayrintili Bir şekilde Tane Tane Hadi Amaaaaaa

Ayşe tebrikler canım bende başından beri hep kız istiyom bakalım tabi evladın kızı oğlanı yok,sonuçta sağlıklı olsunlarda..Tekrar tebrikler canımmm:nazar:a.s.

X