2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

evet canım önemli olan sağlıklı olmaları..
Allah sağlıkla dünyaya getirmeyii nasip etsin hepimize inşAllah..

Hadi yaa.....Benimde doktorum %80 kız dedi benim içime hep erkek doğuyor...Kesin benimki de yanıldı.Bak çok şaşırdım şimdi ya....Sanada doktorun %80 kız demişti sanırım değil mi?Ne büyük süpriz olmuştur sana :)

EVET canım %80 kız dedi .görümceme %60 demişlerdi kız olacak bebişi. önemi yok ama kesinleşse iyi olur .birşey de almadım zaten 7.aydan sonra bile cinsiyeti farklı söylelnen 2 arkadaşım var :))a.s.

EVET canım %80 kız dedi .görümceme %60 demişlerdi kız olacak bebişi. önemi yok ama kesinleşse iyi olur .birşey de almadım zaten 7.aydan sonra bile cinsiyeti farklı söylelnen 2 arkadaşım var :))a.s.

canım benim gittiğim dr ayrıntılı ultrasyonda bebeğin tüm organlarının görüldüğü gibi cinsiyetinin kesin gözüktüğünü yanılma payınında olmadığını söledi. Ankarada oturanlar için 20 haftada ayrıntılı ultrasyona gitmeniz gerekiyor sanırım gaziosman paşada prof. bi klinik söyledi bizim dr tavsiyesi bu isteyen olursa tel no var verebiliriima.s.

bebişimi en son gördügümde ayaklarını oynatmaya calısıyordu şimdi biraz daha büyüdügü için merak ediyorum inşallah iyi haberlerle gelirim yarın canlarım hayırlısı ile Allahım saglık versin de hepimize bebişlerimiz de iyi olurlar :emir_bebek:

Neden bu kadar tedirginsin rahat ol canım benim bebişin iyidir Allahın izniyle rahat olki bebşinde rahat olsun demi a.s.

tşk cnm haklısın yanımda kimse yok sizde olmasanız ben düşüne düşüne kendi kendimi üzüyorum inşallah hepimiz için hersey cok güzel olacak bebişlerimiz bize arkadas olacak inş hayırlısı ile saglıklı dünyaya getirmeyi nasip etsin Allahım hepimize a.s.:1hug:

evet cnm haklısın benımde yengeme 9. ayına kadar erkek dedıler doguma 1 hafta kala kız oldugunu ogrendı şok bır durum yanı :1shok:aman bızlerde ole olmayalım yaa

buarada ayşe nerde kaldı merakedıyorum ınsallah cınsıyetını gorumustur yaa :nazar:

cnm arkadaslarım burda olmaktan gercekten cok mutluyum çünkü sizi tanıdım yoksa evde sıkıntıdan patlıyordum tşk hepinize canlarım :1hug:

arkadaşlar cinsiyetini öğrenenleri kıskanmıyorum desem yalan olur bizim kuş inatçı çıktı gerçi bu inadı ben bi yerden tanıyorum ama:eek:klava: hepiniz kendinize iyi bakın görüşmek üzere sağlıklı bebiş haberlerinizi bekliyoruza.s.

rabiyacımm inan bende okuldan gelince sabah kalkınca acaba kimse gelmişmi kızlarrr neler konuşmuşlar diyip merak ediyorum gelir gelmez hemen yazılarınızı okuyorummm. iyiki varsınızz ve iyiki kkyı bulmuşumm.

bebişimi en son gördügümde ayaklarını oynatmaya calısıyordu şimdi biraz daha büyüdügü için merak ediyorum inşallah iyi haberlerle gelirim yarın canlarım hayırlısı ile Allahım saglık versin de hepimize bebişlerimiz de iyi olurlar :emir_bebek:

canım hiç merak etme, yarın bebişini sağlıklı kıpır kıpır göreceksin Allahın izniyle :nazar:
sen yeter ki iyi beslen bebişe iyi bak tamam mı yerimseniben

bende burda olduğum için kendimi şanslı hissedenlerdenim kafama takılan herşeye cevap alabiliyorum
herşeyi paylaşabiliyorum bende elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum burası çok güzel bii yer :))

rabiyacımm inan bende okuldan gelince sabah kalkınca acaba kimse gelmişmi kızlarrr neler konuşmuşlar diyip merak ediyorum gelir gelmez hemen yazılarınızı okuyorummm. iyiki varsınızz ve iyiki kkyı bulmuşumm.

haklısın cnm burasıda olmasa sıkıntıdan patlıcam yani evden fazla dısarıda cıkmıyorum onun için iyiki burası var a.s.:1hug:

arkadaşlar cinsiyetini öğrenenleri kıskanmıyorum desem yalan olur bizim kuş inatçı çıktı gerçi bu inadı ben bi yerden tanıyorum ama:eek:klava: hepiniz kendinize iyi bakın görüşmek üzere sağlıklı bebiş haberlerinizi bekliyoruza.s.

cnm yarın inşallah görüsürüz sende kib bebişede öpüyorum :1hug:a.s.

canım hiç merak etme, yarın bebişini sağlıklı kıpır kıpır göreceksin Allahın izniyle :nazar:
sen yeter ki iyi beslen bebişe iyi bak tamam mı yerimseniben

sagolasın cnm inşallah yarın mutlu haberi veririm siza hayırlısı ile fazla iştahım yok ama cnm bu aralar inş gecer oda a.s.

X