2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

canım ya sorma SMMM staj başlatma sınavı bebek olunca çalışmam çok zor olacak şimdi kursa gidip halledeyim dedim.

bende kpss ye hazırlanmak için gidiyorum kursa inşallah başarılı oluruz...

bu arada enteresan 1 nisan şakası yaptınız mı bugün ya da size yaptılar mı, paylaşabiliriz

arkadaslar ben cıkıyorum kib bebişlerinize de iyi bakın öpüyorum sizi Allaha emanet olun yine görüsürüz inşallah :1hug:a.s.

gözünaydın cnm benim drum birşey söylemedi ama bende merak ediyorum acaba yapacakmı

bende kpss ye hazırlanmak için gidiyorum kursa inşallah başarılı oluruz...

bu arada enteresan 1 nisan şakası yaptınız mı bugün ya da size yaptılar mı, paylaşabiliriz

inşallah başarırız canım.
valla yazık bebişime benle birlikte muhasebeci olacak üzülüom :roflol:

Kızlar dün doktorum ikili test sonuçların gayet güzel...O yüzden üçlü test yapmayacağız dedi... Sizin doktorlarınız bu konuda size bişiler söyledi mi??

benim testte iyi çıkmıştı o yüzden doktorum 3 lüye gerek yok dedi banada darısı diğer kızların başına

Kızlar benimde hafta sonu Açıköğretim sınavım var nolur dua edin zar zor çalışıyorum vallahi bugünde migrenim tuttu napçam bilmiyorum.Hamişlerin duası kabul olur inşallah veririm dersleri öptüm sizleri

Kızlar benimde hafta sonu Açıköğretim sınavım var nolur dua edin zar zor çalışıyorum vallahi bugünde migrenim tuttu napçam bilmiyorum.Hamişlerin duası kabul olur inşallah veririm dersleri öptüm sizleri

inşş güzel geçer sınavlarınn Allah zihin açıklığı versin...

Kızlar dün doktorum ikili test sonuçların gayet güzel...O yüzden üçlü test yapmayacağız dedi... Sizin doktorlarınız bu konuda size bişiler söyledi mi??

cnm bana ıkılı test yapmadı gerek yok dedı hersey cok ii dedı:nazar: ayın 29unda gıdıcem kısmetse ozaman 3lu test yapabılırız dedı onada gerek duyulmayabılır dedı:uhm:

sınavında başarılar dilerim canım.
bende yemek yapmaya gidiyorum artık kocişim gelecek
şimdilik by by

slmmmmmm nbr bakalımmm neler neler konuştunn siz yaaa :)))))))) ne güzel paylaşımlar yapmıssınızzz

sınavında başarılar dilerim canım.
bende yemek yapmaya gidiyorum artık kocişim gelecek
şimdilik by by

ayy neguzel yaa bole yazınca ımrenıyorum valla bende artık evımde olup bebegımızle aşkımı beklemek ona yemek hazırlamak ıstıyorum yaaaaaaaaaaasenağlama
SIKILDIM ARTIK ÇALIŞMAKTAAAANNKötü Kazen

benimde ikli test sonuçlarım iyi çıktığı için 3 lüye gerek olmadığını söyledi dr.um.içini ferah tutabilirsin yani canım.
sınava girecek arkadaşıma da başarılar diliyorum.
bana bugün 2 kez şaka yapıldı.biri kocam tarafından ama ilk ben ona yapmıştım.birinide daha 4,5 yaşındaki yeğenim yaptı.sabah sabah işyerime tlf açmış tabi annemin yardımıyla.hala sen niye bana geçmiş olsuna gelmiyorsun dedi.bende noldu dedim grip mi oldun dedim hayır ayağımı kırdım koltuğun üstünden atlarken dedi.ne zaman oldu diye sordum biraz sonra yaptım dedi :)) sonrada 1 NİSAN şaka yaptım diyo velet.

benimde ikli test sonuçlarım iyi çıktığı için 3 lüye gerek olmadığını söyledi dr.um.içini ferah tutabilirsin yani canım.
sınava girecek arkadaşıma da başarılar diliyorum.
bana bugün 2 kez şaka yapıldı.biri kocam tarafından ama ilk ben ona yapmıştım.birinide daha 4,5 yaşındaki yeğenim yaptı.sabah sabah işyerime tlf açmış tabi annemin yardımıyla.hala sen niye bana geçmiş olsuna gelmiyorsun dedi.bende noldu dedim grip mi oldun dedim hayır ayağımı kırdım koltuğun üstünden atlarken dedi.ne zaman oldu diye sordum biraz sonra yaptım dedi :)) sonrada 1 NİSAN şaka yaptım diyo velet.

:)))))))))))) SUPER VALLA COK ZEKI BIR YIGENIN VARMIS MASALLAH:)))

BENDE SABAHTAN BERI DUSUNUYORUM EŞİME NASIL BIR SAKA YAPSAM DIYE AMA HİİİÇ AKLIMA GELMEDİ NEDENSE:uhm: FIKRI OLAN VARMIII:1hug:

valla çocuklar bu şaka konusunda daha yaratıcı oluyo heralde benimde aklıma hiç şaka gelmiyo daha doğrusu gelsede yaparmıyım bilmiyorum başıma gelir diye korkarım ben en iyisi hiç bulaşmamak

merhabalarrr arkadaşlarrr bakıyorumm herkes ne güzel şeylerr yazmış bende paylaşacagım ama benimki biraz çok uzun ilk önce bir slmlayayımm güzel annelerimi dedimm. kızlarr eşim gelmeden banada güzel bir şaka bulunn bende bulamadımm.

cnm bana ıkılı test yapmadı gerek yok dedı hersey cok ii dedı:nazar: ayın 29unda gıdıcem kısmetse ozaman 3lu test yapabılırız dedı onada gerek duyulmayabılır dedı:uhm:

Benimde dr.bana 2 li test yapmadı canım bende sadece bana yapılmadı zannedip endişelenmiştim,kısmetse ayın 17 sinde gidicem 3 lü teste inşallah sonuçlar iyi çıkar hem benim hem senin hemde test yaptıran bütün hamişlerina.s.

X