2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Haa Bende Hani Kot Sikiyo Falan Dedinn Yaa Sanirimm Kiyafette Sorun Yasiyon Sandimm

Valla Ben Sabah 8,30 Başliomm Akşam 17,30 çikiomm Bazen 18,00 Oluyoo

allah kolaulık versin kızlar özel sektör 2 kuruş para veriyolar ama hakkını fazlasıyla alıyor.ben 12de evden cıkıyorum 6da evdeyim ama canım cıkıyo vallakafamçokkarıştı.sizlerii okuyonca halime sükür ettim allah bebişlerinizi korusun:nazar:

bakıyorum herhes tanışıyor benim adım da zeliha kızlar.bu arada vitamin hapı kullanan var mı aranızda doktorum bana elevit hapını yazmıştı kullanıyordum ama 2 gün önce bitti bunu yeniden yazdırmam gerekiyor mu.tüm hamilelik boyuncamı yoksa ilk 3 ay mı kullanacaktık bilgisi olan.....

Arkadaşlar bende kendimi tanıtayım,
İsmim SEDA
28 yaşındayım, çalışmıyorum, asıl mesleğim sanat yönetmenliği fakat grafikerlik yapıyordum son senelerde.Şimdi evdeyim.
İstanbul Acıbadem de oturuyorum.Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum.:teytey
:

folıc asiti bıraktırdı doktor bana artık elevit ve demir hapı verdi cnmmmmmmmmmm

yani hapa devam mı. ozaman ben gidip saglık ocagına yazdırayım bugün.hem su tetanoz aşısı hakkında bilgi alayım doktordan.ben kacıyorum kızlar öyleyse oradan da okula gecerim artık.öptüm hepinizi hoşcakalın.....

bakıyorum herhes tanışıyor benim adım da zeliha kızlar.bu arada vitamin hapı kullanan var mı aranızda doktorum bana elevit hapını yazmıştı kullanıyordum ama 2 gün önce bitti bunu yeniden yazdırmam gerekiyor mu.tüm hamilelik boyuncamı yoksa ilk 3 ay mı kullanacaktık bilgisi olan.....

CNM ben son gittiğimde de yazdı ben hala istifra ettiğimi söyledim yazdı drumda ama süreklimi kullanacağız bilgim yok

yani hapa devam mı. ozaman ben gidip saglık ocagına yazdırayım bugün.hem su tetanoz aşısı hakkında bilgi alayım doktordan.ben kacıyorum kızlar öyleyse oradan da okula gecerim artık.öptüm hepinizi hoşcakalın.....

kumralımmm bana ilk defa verdi ama vitamini yanlış anlamaa daha ilk kutum benim çünkü sen doktoruna sor bence devam edecek miyim diyeeee

Bride - Seda
Minnik Anniş- Merve
Gamzeli- Kübra
Kumralim - Zeliha
Ayse&serkan - Ayşenur(ben Yani)
Yeni Yaşam - Esra
Asliii - Asli

Ee Diğerlerii

Ayy Allahimm Yaa Eeee Bu Kadinn Kimle Yattida Hamile Kaldiii Yoksa Karisida Erkek Mii Bunun

:roflol::roflol: AYY BILMIYORUM VALLA AMA TAM KOMEDILER RAHATSIZ BUNLAR BENDE AYNI SEYI DUSUNDUM VALLA IKISIDE KADIN SONUCTA NASIL O COCUK ORAYA GELDI PEKİİ ASPARAGAS HABER OLMASIN KISS:teytey:

Slm.güzel bebişlerin güzel anneleri,kısaca yazdıklarınızı okudum hep isimlerinizi yazmışsınız bende söyliyim ismimi o zaman adım Gülşah,eşimin işi nedeniyle burda yaşıyorum pek fazlada arkadaşım yok siz bana arkadaşlık ediyorsunuz sayenizde yalnızlığımı unutuyorum valla,çalışmıyorum evdeyim işte.Cinsiyet takvimine göre kız çıkıyor bilmem artık farketmez benim için sağlıklı olsunda bebişim,bende nisanın 3.haftasında öğrenicem inşallah

X