2008 Ekim bebeklerinin ilk halleri ve gelişim resimleri

maşallah bebişlerimize...
ya kızlar alttaki resimli aylık çizelgeyi nasıl yapiyosunuz?

slm kizlar buda benim bebecigim Esila

Eklentiler

• $20.03.2009 011.jpg
    82,4 KB · Görüntüleme: 20
  • $20.03.2009 013.jpg
    81,4 KB · Görüntüleme: 41
tesekkür ederim kizlar bu arada bebegimin ismi kurandan anlami ögleyle ikindi arainda bir vakit ismi.

tesekkür ederim kizlar bu arada bebegimin ismi kurandan anlami ögleyle ikindi arainda bir vakit ismi.

gercekmi len bu bebek :mymeka: :mymeka:baya baya yapma durii kendileri cokacimcoook buarada tam bende adını sorucakrım ne demek die sen yazmusun efferin öpüciim gel Şeniz ha bi de kocemmeeennn maşallah

gercekmi len bu bebek :mymeka: :mymeka:baya baya yapma durii kendileri cokacimcoook buarada tam bende adını sorucakrım ne demek die sen yazmusun efferin öpüciim gel Şeniz ha bi de kocemmeeennn maşallah

tesekkür ederim canim o bana allahin hediyesi 5 yil bekledim hediyem özenip hazirlandi sanirim kaydirigubbakcemile3

tesekkür ederim canim o bana allahin hediyesi 5 yil bekledim hediyem özenip hazirlandi sanirim kaydirigubbakcemile3

benim bücürükte 7 sene sonra ve 7 bebek kaybettikten sonra geldi.bizde hepsinin güzelliğini allahım buna vermiş diyoruz kaydirigubbakcemile3 rabbim acılarını göstermesin :Saruboceq:

benim bücürükte 7 sene sonra ve 7 bebek kaybettikten sonra geldi.bizde hepsinin güzelliğini allahım buna vermiş diyoruz kaydirigubbakcemile3 rabbim acılarını göstermesin :Saruboceq:

insallah canim bend ikitane kaybettim 3. dogdu. allah salikla büyütmeyi nasip etsin hepimize

canım benim sen epey üzüntüler atlatmışsın haberim yoktu:1no2:allah kuzuna sağlıklı uzun ömürler nasip etsin mutluluğunuz daim olsun inşallah.hemen 2.yapın siz arkadaşım zaman kaybetmeden.:dance:

canım benim sen epey üzüntüler atlatmışsın haberim yoktu:1no2:allah kuzuna sağlıklı uzun ömürler nasip etsin mutluluğunuz daim olsun inşallah.hemen 2.yapın siz arkadaşım zaman kaybetmeden.:dance:

saol zeynepcim.çok şükür kabus bitti :Saruboceq: seneye bu zaman işlem tamamdır :CüvCüv:

minikpatik maşallah oğluşuna..
yonca kızının hem ismi güzel hem kendi maşallah....
çıtırpıtırcım işklim bebişe kocaman bir aferinn maşallah ne güzel desteksiz oturmuş oyuncakları ile oynuyor..
ben kasım annelerindenim ama bebişlerim erken gelince ekim annesi oldum (10 ekim doğumlular)kıskandım sizi bende resmini koyacağım oğluşlarımın...

soldan sağa kerem bey ve kaan bey..:))

kaan bey çıngırağı ve dişliğiyle oynarken

kerem bey meyve suyunu içerken

Son düzenleme:
Çıtırpıtır Maşallah bebeğine
seninkini görünce oturtmaktan korkmayacağım artık.Biz hala destekliyiz ama ona bile korkuyordum:))

Nazlımelekcim seninkiler büyüdükçe iyice birbirine benzememeye başlamış.
ıkisinede kocaman MAŞALLAHH

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…