2008 Aralik Bebek Cinsiyetleri

bence hiç alakası yok canım. dr un ne kadar dikkatli olduğuna ve bebeğin pozisyonuna bağlı. ha erken bir evrede pipi görünce başka alternatif yok rahat rahat erkek diyebiliyorlar ama yanılma payı çok. benim bebişim için foto çekip bile verdi 12. haftada bu pipisi diye. ama 15. haftada kız olduğu kesinleşti (başka dr tarafından). yani bir çok erkek bebeğin anlaşılmadığı bir zamanda. anlayacağın bence dr deneyimliyse ve bebeğin pozisyonuda uygunsa çok erken belli oluyor kız olsun erkek olsun.coksekeriremsu

bana da 2 tane doktor erkek dedi ama 2 gun önce gıttım ve ayrıntılı ultrasonda kız oldugu ortaya cıktı yani doktordan kaynaklanan problemler oluyor.insan sona bıraz sasırıp buruklanıyor.ama allahım hepımıze hayırlı saglıklı bebısler versın

sevgili ballım, benim bebişimde kız:asigim: dün kesin dedi doktorumuz...listeye eklemek istersen...
sevgiler canıma.s.

benim doktorum 2 seferdir kararım değişebilir ama erkek diyorum dedi. büyük ihtimal oğluşum olcak :)) çok enteresan bi duygu. ben merak etmiodum daha belli değildir diye ama eşim sormuş çaktırmadan ondan sölemiş doktorda :)) bidaki kontrol taa 26 temmuzda o gün net belli olcak heralde. bu ayrıntılı ultrason hangi hafta yapılıyor benim doktorda dedi ama bu gidişimdemi bakacak acaba?

ay benim bebiş daha göstermedi içime hep erkek doğuyor ama bakalım hayırlısı zaten aralık ayı erkeklerin ayı olacak gibi görünüyor

kızlar benimde kızım olacakmış bugün dr geldim geçen hafta %80 demişti bugün kesin dedi
bu arada herkezi listeye ekledim atladığım olduysa kusura bakmayın yazarsanız hemen eklerim Allah hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin (AMİNNNNNNNNNNNNNNN)

selam kızlaarr, şimdi geldim doktordan.

:sm_cool: :nazar:yavrularımın ikiside kız :nazar::sm_cool::sm_cool:

yaramazlar zor gösterdiler. doktor ikiside kız dedi ama birinden çok emin değil tam göstermedi yavrucuuummm coksekeriremsu

ayyy zeamayyysss canimmbenimm
gozlerim yasardii yaaa
allah saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah
tebrik ederim sizii
vee diger kizlarii
ne koyacan isimlerinii

ayyy zeamayyysss canimmbenimm
gozlerim yasardii yaaa
allah saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah
tebrik ederim sizii
vee diger kizlarii
ne koyacan isimlerinii

çok sağol canım benim. bende çok mutluyum. sağlıklarıda iyi yavrularımın:nazar::nazar: :))))

isimleri bahar ve cemre olacak :)))))))

tekrar tekrar burdanda tebrik ederim zeamays sahiden çok sevindik sağlıklarınada kızlarınada hepsine. hep böyle hayırlı haberlerle sağlıkla olsun herşey İnşallah. bütün hamişlere tebrikler :))

sağol canım. inşallah hep böyle güzel haberler duyarız annişlerimizden.

X