2008 Aralik Bebek Cinsiyetleri

bende ögrenmedim daha 15 haftalık olduk

p.tesi günü randevum var dr o zamn belli olur inşallah

canım ballım53 hayırlı olsun. %80 kız demiş doktorun.
banada demişti hatta%85 dedi sonra erkek çıktı.
sanırım bir oğlun var allah birde kız verir inşallah sana canım.a.s.

inşallah hayırlı ve sağlıklı olsunda inşallah bu sevincimde kursağımda kalmaz:çok üzgünüm:

bende bugün öğrendim bizim bebeğimizde kız olucak arkadaşlar Allah herkese en önce hayırlı evlatlar nasip etsin beni de eklersiniz demi

aayyy bende yakında öğreneceğim
çok az kaldı dr kontrolüne inşallah öğrenebiliriz
çoookkk heyecanlanıyorum

maşallah listede erkekler 2 kat daha fazla olmuş
bakalım sonlara doğru ne olacak sayılar:uhm:

Ya kızlar listeye baktım da erkek dolu. Galiba aralık erkek ayı olucak. AMA BEN KIZ İSTİYODUUUUUUUM :KK43:

benim hesaplarıma göre 18 haftaya girdik doktorumun hesaplarına göre 17.ci haftaya girecem bilmiyorum dün öğrendik kız olucağını bu arada bebeğim 186 gr ve ben sadece 1 kilo almışım:)

Ben kendimi 16 haftalık sanıyordum,doktorum bugün 17 hafta dedi.Bebeğin cinsiyeti erkekmiş.Bir de kızım var 4 yaşında.

arkadaşlar beni yeni üye oldum sanırım aralık ayı erkek ayı olacak bende aralıkta anne olacağım ve erkek annesi :)

Benim Bebeğim De Yaklaşik 15 Haftalik...2 ün önce Doktora Gittim Ama Bacaklarini Açmadi....15 Gün Sonra Tekrar Gidicem..erkek Bebek Kendini çabuk Belli Eder Diye Bi Söylenti Var..sizce Doğru Mu?cevaplarinizi Bekliyorum

Benim Bebeğim De Yaklaşik 15 Haftalik...2 ün önce Doktora Gittim Ama Bacaklarini Açmadi....15 Gün Sonra Tekrar Gidicem..erkek Bebek Kendini çabuk Belli Eder Diye Bi Söylenti Var..sizce Doğru Mu?cevaplarinizi Bekliyorum

bence hiç alakası yok canım. dr un ne kadar dikkatli olduğuna ve bebeğin pozisyonuna bağlı. ha erken bir evrede pipi görünce başka alternatif yok rahat rahat erkek diyebiliyorlar ama yanılma payı çok. benim bebişim için foto çekip bile verdi 12. haftada bu pipisi diye. ama 15. haftada kız olduğu kesinleşti (başka dr tarafından). yani bir çok erkek bebeğin anlaşılmadığı bir zamanda. anlayacağın bence dr deneyimliyse ve bebeğin pozisyonuda uygunsa çok erken belli oluyor kız olsun erkek olsun.coksekeriremsu

X