2008 Aralık anneleri ihtiyaç listemiz

kızlar yeditepe müzik adı altında bir cd varmış 6-7 ay arası yeni doğmuş bebeklerin anne karnında alıştığı seslerin benzeri müzikler varmış ve bebeklerin uyumasına yardımcı oluyormuş diye okudum dergide akşam ben d&r dan sorucam bilginiz olsun istedim

Yani kızlar kısaca kendiniz günde 12-14 saat bebek emzirmeye hazirlayin...
Göğüs kalkanı şart - o bebişler minicik ağızlarıyla göğüs uçlarınızı öyle bir yara yapiyor ki sütyene değdiği an çığlık atiyorsunuz,
göğüs pedi-süt akip üstünüzü basınızı batırmasın
pratik bir emzirme sütyeni
bebeğin ağzına gelse bile zarar vermeyecek bu iş için üretilmiş bitkisel göğüs kremi
ve bence mutlaka göğüs pompası şart

zeamays için tabiki şart canım hatta o belki mama bile kullanabilir çünkü ikiz bebeklerde yetmeyebiliyor anne sütü benim arkadaşım mama da vriyor prematüre bebklere özel mama varmış ondanveriyor ikizler erken doğdukları için. içimizde bebişlerine ilk kavuşan zeamays olacak galiba

inşallah bebeklerim gelişimlerini tamamlayarak zamanında sağlıklı dünyaya gelirler.
doktorum aralığın başında alırız demişti,normalinde 18 aralık gözüküyor. tabi bunu şimdiden bilemeyiz. hayırlısı olsun. sağlıkla dünyaya gelsinlerde

inş. canım hepimizin bebekleri sağlıkla dünyaya gelsinlera.s.

slm kızlar bende nette dolaşırken gördüm.. önemli olduğunu düşünüyorum mutlaka alıcam.. sizlerde bu linle bir bakın http://www.bebeshop.com.tr/bebek/product_info.php?products_id=1159[/URL]

Listeye şunlarıda ekleyelim kızlar..Kolsuz Yelek, yaz bile olsa muhakkak kullanışlı oluyor. Bebek cantası, sırt çantası tipinde olanları tavsiye ederim. Diğerleri tamamen anneye yük Bi kolda bebek bi kolda çanta.Bebek bezi Çok fazla küçük boy almayın 1paket yeter.15 günde felan 2 numaraya geçiliyor.Banyo havlusu (2-3 tane): banyodan önce veya sonra cis olayı olursa açıkta kalmayın :lepi:

devamı gelecek az daha düşünelim...

- Ağız Bezi & Mendil
- Banyo Havlusu
- Body-Askılı/Yarım Kollu
- Body-Kimono baş kısmından giydirilmesi zor dönemler için ideal.
- Hastane Çıkışı
- Organik Atkı-Bere-Eldiven
- Organik Battaniye
- Tulum Setleri Boydan tek parça ideal
- Zıbın & Eldiven
- Şapka
bebişler kışın doğacak ona göre alırken yünlü yada uzun kollu ayarlamasını yaparsınız..ha birde 2-3 tane cici kıyafet alalım malum 40'ı çıkınca veya misafir yanında giyilmesi için

ya kızlar bişey soracağım, ben marketlerde bakıyorumda bu bebek bezlerinde 4-9 kilodan başlıyor hep. daha küçüğü üretilmiyormu acep?

ya kızlar bişey soracağım, ben marketlerde bakıyorumda bu bebek bezlerinde 4-9 kilodan başlıyor hep. daha küçüğü üretilmiyormu acep?

ZeaMays cım benim bildiğim 3 kg dan başlıyor.. zaten bebekler ortalama 3 kg üstünde doğuyor. 3-6 kg arası yeni doğanlar için .. :uhm:

ZeaMays cım benim bildiğim 3 kg dan başlıyor.. zaten bebekler ortalama 3 kg üstünde doğuyor. 3-6 kg arası yeni doğanlar için .. :uhm:

kızlar sizler almaya başladınızmı marka hakkında fikri olan varmı ben çok acemiyim hiç ilgilenmezdim artık iş başa düştü:uhm:

kızlar sizler almaya başladınızmı marka hakkında fikri olan varmı ben çok acemiyim hiç ilgilenmezdim artık iş başa düştü:uhm:

bence prima 1 numara tartışılmaz ama çok pahalı.. eltim can bebe alıyor hem iyi hem ucuz diyor.. daha almadım bez ama stoklamak lazım malum çok pahalı..

valla huggies primadan daha iyiymiş diye duydum kaç kişiden, papucunu dama atmış...
yenidoğan primadan pek memnun kalmadı benim arkadaslarım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…