2008 Aralık anneleri geleneksel çarşamba toplaşması

gülme ne olur ne yapayım banada ikiz mi diyolardı şimdide iri yarıyımda boydan çekilmediği için anlaşılmıyo

zeynep 42 giyiyorum deyince çok şaşaırdım 38 gibisin cnm

kız boşver kiloları zaten kocişle fazla icraatta yok amacım kim görüyor germe kendini gider o kilolar bızdıklar bir ayaklansında

oyyy ben başımı nerelere vuram (

ben kaç beden giydiğimi bile bilmiyorum. hala beli lastikli kotları giyiyorum ((((

Vurma canım başını falan.Sen ikiz doğurdun hadi bana ne demeli?Ben de hala hamile pantolonları ve eşofmanlarla geziyorum.15kg fazlam var.Kaç beden giydiğimden bihaberimkafamçokkarıştı
6 aydan önce göbek tamamen yok olmazmış zaten.Şu 6 ay bi geçsin,bebişim mama yemelerine başlasın,acil rejim uygulamam lazım.Hayatımda ilk defa rejim yapacağım.Vercez Zea'cım.Elbet vercez

inşallah edoş inşallah veririz. doğumdan hemen sonra evde bayaa kilo vermiştim ama geçen tartıldım tekrar almışım kiloları (( göbekde aynen duruyor. işe başlamayı bekliyorum inşallah veririm yaz gelmeden. yoksa yazın o tiril tiril kıyafetlerle nasıl saklarız bu yağlarıkafamçokkarıştı

maşallah Eren paşamıza kocaman olmuş damadım :)))

Maaşallah edoş. Eren Paşa baya büyümüş. Sanki sana benziyor... Yoksa bana mı öyle geldi. Allah bağışlasın

bende 20 kiloyla gittim doguma simdi 7 kilom kaldı ama göbeğim bir garip yani normal doğum yaptığım için çok şiş kalmadı ama nasıl anlatsam hımmm işkembe gibi sanki... havası alınmış yogun deri ıykkk
gerci ben kendime göre kilolu da hamile kalmıştım 10 kilo daha vermem lazımmıs..
günde 1 litre süt üretmek 1000 kaloriymiş bu arada!

günde 1 litre sütmükafamçokkarıştı

üretebilen varmı:sm_confused:

peyker (ask-ı memnu) üretiyor herhalde.. Ne de olsa o da Aralık annesi ama dün de yazdım sana ya görüyorsun zayıflığı, sipsi gibi diye...

delikafadulden:roflol:Çok güzel anlatmışsın göbeği vallahi.Tebrik ederimkaydirigubbakcemile3
Günde kaç litre süt çıkıyo nası bilcem kıs ben?Doğum sonrası 40 günlük kilomla duruyom hala.Değişmedi.Demek ki ürettiğim süt kadar kalori alıp yakıyorum.Ne geliyo kilolar ne gidiyfffbenneyaptımki

peyker (ask-ı memnu) üretiyor herhalde.. Ne de olsa o da Aralık annesi ama dün de yazdım sana ya görüyorsun zayıflığı, sipsi gibi diye...

he ya öyle, kadın bide emziriyor ayaklarına yatıyor ama eve girdiği yok, nasıl oluyorsa bu iş, biz markete bile çıkamıyoruz-tatlicadiarzu-

aayyy başımız dertte bu göbekle
bacak kısmı oluyo göbekten kapanmıyo kıyafetlerklava:
göbek gold un dediği gibi iiğğğyykkk
kızlar bildiğiniz egzersiz var mı:uhm:
yaz geliyo yaaa:çok üzgünüm:

valla ben daha evvel yazdıydım mekik dedi bana kadın doğumcum...gunde 5 taneyle basla 50 ye kadar çık dedi başka turlu olmazmış...
Birde sirt kasları için duvarda şınav..

valla ben daha evvel yazdıydım mekik dedi bana kadın doğumcum...gunde 5 taneyle basla 50 ye kadar çık dedi başka turlu olmazmış...
Birde sirt kasları için duvarda şınav..

yarın sabah aç karnına başlayım bari 5 tane ile
şimdi tok karnıma yerimden doğrulamam:roflol:

kızlar sezeryanlı hatunlarda mekik çekebilirmi? bir zararı olurmu acep?

ben koşu bandında tempolu yürüyorum iki gündür. yarım saat, bacakların iç kısımlarını toparlamam lazım, durumum feci. ama psikolojikmidir nedir sanki ameliyat yerim acıyor gibi ((

canım o kadar zorlama sezaryandan sonra karın içi kendini 1 senede toplarmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…