2008 Aralık anneleri geleneksel çarşamba toplaşması

zerencim katılıyorum bacım bende kuaföre koşucam :)
yeni resmim nasıl?beğendinizmi?
gold bacım uzman olarak nasıl orantılarım :)))))))) hehhee

zerencim katılıyorum bacım bende kuaföre koşucam :)
yeni resmim nasıl?beğendinizmi?
gold bacım uzman olarak nasıl orantılarım :)))))))) hehhee

NE kadar güzel yaaaaaaaaaALLAHIM BANADA YAŞAT çok güzel canım ya ağlamamak için zor tuttuyom valla kendimi ben ne zaman yaşıycam bunları:1shok:

NE kadar güzel yaaaaaaaaaALLAHIM BANADA YAŞAT çok güzel canım ya ağlamamak için zor tuttuyom valla kendimi ben ne zaman yaşıycam bunları:1shok:

ağlama güzelim dilerim ALLAH sanada yaşatır
ALLAH'ım her isteyene hayırlı evlet sahibi olmayı nasip etsin dilerim:Saruboceq:

emine maşallah son fotoğrafında gayet iyi görünüyosun, kilo filan almamışsın.
ben ekleyemiyorum kızlar

gold görmedinmi bu resmimi bacım?laelaelaelaelae

resmi yeni gördüm şekerim çok hoşmuş, hiç kilo almamışsın valla ince hamile kalmanın faydaları
eminecik ütü de yaparmış o oda sonra çocuk odası mi olacak?
annemle kayınvalidem evde kıyafetlerimi topluyor:jeyyar: bende mecburen işte ve bu ara boş gezenin boş kalfası olarak bilgisayarda oyunlara taktim. Aranızda facebook uyesi var mi?

ütüde yapıyorum örgüde örüyorum bulaşık çamaşır hertürlü işi yapıyozz bacım
sen bak oyunlara özellikle ben kız oyunlarına bayılıyom yok boyamasıydı yok giydirmesiydi falankaydirigubbakcemile2
eşim çekti resmimi sağolsun:asigim:
etrafta dağınıktı kusura bakmayın.evet bu odada bilg ve ütü var tabi kitaplığımızda bebişimiz olunca 1sene sonra burda yatmaya başlıycak yatak odasının tam karşısında
aslında 6kğ aldım ben ama memnunum bi teyze bana(komşu)2mi die sordu sanki çok büyük görünüyoda karnım:uhm:
neyse önemli olan benim bende halimden memnunum :1hug:

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=225&i=

kızlar misafirim vardı.şimdik koyabildim zaten anca yapabildim kart olayını.nasılız kızımla

hımm sende fazla kilo almamışsın samira
masallah sivri göbüş senin ki...
kaç gundur ugramıyorsun hiç, hani hep gelecektin artık bizleri çok sevmiştin

tabii zayıf olunca göbek yuvarlak olsa bile daha sivri duruyor sanirim..
Sen kaç kilo baslayıp kaç kilo aldın?
yazarsan listemize ekleriz...:sm_cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…