2008 Aralık anneleri geleneksel çarşamba toplaşması

Teşekkür ederim.Senin de göbiş süper.
Benimki cinsiyetini göstermemekte ısrarlı.inşallah cuma günü gittiğimde öğrenicem.Ama herkes erkek diyor.Göbek şekli ve çok tatlı yememden ötürü erkek gibiymiş.

banada kız gibi geldi ondan dedim kızlar göstermezler ben ögrendiğimde 20.haftayı doldurmuştum erkekler hemen pipisini gösterirmiş hayırlısı olsun canım allah gönlüne göre versin

kıslaaarrr buldum makine, çektim fotomu :)

23+6

cimg1252kn7.jpg

süper ya bana her gören çok şişmiş karnin diyolar bende siz gelin birde bizim sitedeki kizlari görün diyorum içimden valla bizim karnimiz minicik yaww kiskandim ha

13 geçen haftaydı yavriiiiimmmm, bu hafta toplamda 14 kilo almışım :)))) benim göbek kadar arkalarda doldu canım, heryerimden alıyorum galiba kiloyu :KK43:((

hadi ya olsun canım verirsin benim patron 19 kilo almış 20.gün işe başladı 15 kilosu gitmiş kadının gerşye 4 kilom kaldı dedi

zeynep maşallah kızına annesi, herşey yolundaymış bak, zaten belliydi.
zeamays gerçekten ikize göre göbişin çok değilmiş, maşallah,elbisen çok güzelmiş kız
nerden aldın ( sakıncası yoksa ), ben de elbise almak istiyom ama bulamadım

sağol canım,

elbise değil üzerimdeki bluz. LCW'den almıştım bir kaç ay önce. artık zor giriyorum içine ama idare et.

elbise konusunda haklısın canım bende geçen hafta aradım zar zor bir tane istediğim gibi buldum. hamiş mağazalarındaki elbiseler çok yaşlı işi gibi duruyor. hiç sevmedim normal mağazalarda aradım bulamadım. neyseki en son girdiğim mağazada üstü kot, altı tiril tiril göğüsten robalı buldum bitane :) başkada almam zaten kış geliyor. sırf elbise hevesim gitsin diye aldım onuda :)))) normalde m beden giyerdim, xl aldım. seneye daraltıp giyerim tabi kilo verebilirsem :)

hadi ya olsun canım verirsin benim patron 19 kilo almış 20.gün işe başladı 15 kilosu gitmiş kadının gerşye 4 kilom kaldı dedi

ohhh maşallah. ne güzel vermiş. bende dert etmiyorum canım, veririm artık napiiim, bebişlerim sağlıklı olsunlarda en önemlisi o.

ben yemeğe gidiyorum şimdi,

görüşürüüüüzzzz a.s.

haydi kızlar haydi nerde göbişler gold'cum meltemcim,loracım.ilkimcim ve ismini sayamadığım birsürü tatlı güzel hamişler hadi göbüşlerinizi görelim

zeyno anca bakabildim sana demiştim bebişin çok iyidir diye hiç şüphem yoktu zaten...Senin de içine su serpilmiştir . Allah cümlemizin bebegini korusun inşallah...

banada kız gibi geldi ondan dedim kızlar göstermezler ben ögrendiğimde 20.haftayı doldurmuştum erkekler hemen pipisini gösterirmiş hayırlısı olsun canım allah gönlüne göre versin

Sağol canım.Önce sağlıklı olsun diyorum ama herkes cinsiyeti öğrenip de bi ben kalınca sinirlenmeye de başladım.Bir de göbeğimi gören önce kaç aylık olduğunu,sonra cinsiyeti soruyor.Aaa artık belli olması gerekiyo,doktorun söylemiyodur.şeklinde yorumlar yapıyorlar.Cuma gününe belli olmazsa gidip 3 boyutlu falan çektirecem bir özel hastanede.:jeyyar:

zeynepcim öncelikle güzel haberlerle döndüğüne çok sevindim bir daha hemen evhamlanma olurmu canım... geçmiş olsun
benim göbüş durumuda aynı senin gibi canımm:CüvCüv:

sağol canım benim :1hug:ahhh hiç sorma genç kızkende hiç popom yoktu kızın olcak deyince cok sevinmiştim popom cıkcak diye ama nerde olan popoda gömüldü kaldı kaydirigubbakcemile3

X