2008 Aralık anneleri geleneksel çarşamba toplaşması

eee kız ya ondan canım özellikle erkeklere yolladı şaka şaka teyzesi senin kızıda öpüyormuş canım kız maşallah senin göbüşte cok güzel :nazar:seninde benim gibi ayakların şiş galiba

iyi bak kızım küser sonra :roflol:sorma canımya hele akşama berbat oluyor davul gibi birde masa başı çalıştımdan hep aşağıda ayaklar eve gidince hemen yastık koyup yukarı dikiyom biraz kendine geliyor ayaklar senağlama
ah ah nede güzel ayaklarım vardısenağlama

iyi yapmışınız böyle dr.ları ayırsınlar görevden seni bu kadar üzmeye hakkı yoktu.benim oğlan en son gittiğimde dr.iyiydi ama bugünlerde çok az duyuyorum hareketlerini eskiden daha hareketliydi telaşlanıyorum o yüzden Çok üzgünüm çoook

işini tam yapsın başka bişey istemem kimsenin ekmeğinle oynamak istemem ama benneyaptımkicanım biryerde okumuştum bu haftalarda normalmiş hareket azlığı canım 1-2 hafta sonra düzelir birde erkek bebekleri fazla hareket etmezmiş öyle duymuştum canım telaşlancak bişey yok birde ben karnıma hafifce vurunca oda tekme atıyo bana sende dene belki olur

25+5 :nazar:oğluşum ve ben:asigim:
255xy1.jpg

oh ohhh maşallah,:nazar::nazar: erenimde bayaa büyütmüş mekanını :) kocaman olmuşun eminem.

şimdi bende makine buldum çekiyorum fotomu :)

iyi bak kızım küser sonra :roflol:sorma canımya hele akşama berbat oluyor davul gibi birde masa başı çalıştımdan hep aşağıda ayaklar eve gidince hemen yastık koyup yukarı dikiyom biraz kendine geliyor ayaklar senağlama

bu kızımdan kızına canım a.s.Şeniz

zeynepciiim çok sevindim canım, maşallah minik prensesimize :nazar:

bize öpücük yokmu?

zeynepcim geçmiş olsun canım yaa. o doktorun yaptığı çok büyük sorumsuzluk ve yaptığı yanına kalmamalı :eek:klava:.. kuzunun iyi olmasına çok sevindik oğluşumla hihoyyyt.. inşallah hep böyle sağlıklı devam eder hamişliğin.. oğlumla öpüyoruz teyzesi Şeniz

niye öyle diyon kıs, ayaklar şişince daha güzel oluyor, ne damar gözüküyor ne kemik, tombik tombik ne güzel :)

zeynepcim geçmiş olsun canım yaa. o doktorun yaptığı çok büyük sorumsuzluk ve yaptığı yanına kalmamalı :eek:klava:.. kuzunun iyi olmasına çok sevindik oğluşumla hihoyyyt.. inşallah hep böyle sağlıklı devam eder hamişliğin.. oğlumla öpüyoruz teyzesi Şeniz

sağol canım inşallah hepimizin geri kalan zamanımız cok rahat ve güzel gecer

Merhabaaahihoyyyt
Göbişler çok güzel hepsine ayrı ayrı maşallah:nazar::nazar::nazar:

Zeynep'cim kızının sağlığının iyi olmasına çok sevindim.O doktoru şikayet etmeniz de iyi olmuş.Susmamak lazım böyle durumlarda.

zeynep maşallah kızına annesi, herşey yolundaymış bak, zaten belliydi.
zeamays gerçekten ikize göre göbişin çok değilmiş, maşallah,elbisen çok güzelmiş kız
nerden aldın ( sakıncası yoksa ), ben de elbise almak istiyom ama bulamadım

haydi kızlar haydi nerde göbişler gold'cum meltemcim,loracım.ilkimcim ve ismini sayamadığım birsürü tatlı güzel hamişler hadi göbüşlerinizi görelim

kız maşallah seninde göbüş cok güzel cıkmış senin kızın olcaktı değilmi:uhm:

Teşekkür ederim.Senin de göbiş süper.
Benimki cinsiyetini göstermemekte ısrarlı.inşallah cuma günü gittiğimde öğrenicem.Ama herkes erkek diyor.Göbek şekli ve çok tatlı yememden ötürü erkek gibiymiş.

kız maşşalhın var hiç 13 kilo almış gibi durmuyorsun:nazar::nazar::nazar: birde bize bak

13 geçen haftaydı yavriiiiimmmm, bu hafta toplamda 14 kilo almışım :)))) benim göbek kadar arkalarda doldu canım, heryerimden alıyorum galiba kiloyu :KK43:((

X