2008 Aralık anneleri geleneksel çarşamba toplaşması

zeynepciğim anlıyorum seni hayatım.tartışcaz sanırım bu belli,ne yapalım bu artık adet olmuş.

goldgelb en iyisini yapıosun canım.karışmasın kimse ya,yavrularımız sağlıklı gelsinlerde dünyaya hele

zerenciğim canım bende rüyalar görüyorum,artık ilerledikçe psilolojikmen etkileniyoruz sanırım.ben bir doğuruyorum yavrumu,bir eziriyorum.daha çok görüyorum anlıyacağın.sanırım çokda görcez,önemli olan etkisinde kalmamak.takma kafana,düngece bende uyuyamadım

ben şimdilik kaçıyorum canlarım,pazara gitcem meyve felan alım gelim.görüşürüz kzılar,orkidem giti sanırım,inş.hayırı haberlerle gelir.

bu arada lora yok ortada halen yaa

heeytttttttttttttttt ben geldimmmmmm kavgamı var uleynnn.. dağıtırım o kaynanaları valla kaydirigubbakcemile bide utanmadan biricik hamiş annelerimimi üzüyolar benim. kaynana kaynana dört bacaklı danaaaaa die bi şarkı vardı bi zamanlar -tatlicadiarzu- bende kaynana olcam İnşallah ama adabını biliriz Allah'ın izniyle. canlarım benim, ilkimcim hiç kafana takıpta bozma morelini bebişini düşün. dağıtırızz sen ne istersen önce o olur eşinede gerekeni sölemişsin nasılsa tamam mı rahatlayın bakalım gevşeyin hop bir ki kollar aşşa kollar yukarıııııı hihoyyyt

öyle güzelim dürümümü düşünürüm kız zaten gergindi ortadada yok meraklandım
çok zor tatlım ya ALLAH'ın izniyle bir kavuşsak bebeklerimize başka duam yok valla:Saruboceq:

kötü düşünmeyelimki kötü bişey olmasın eminim ikiside iyidir
hem bak goldgelb düşünüyormu dünürünü zeamaysta yok ortalıkta dün rahatsızlanıp gitmişti

dünürüm nerdesn kız sen merak ettim herşey yolundamı şekerkaydirigubbakcemile5

kız nerdesin sen bak dünürün meraktan catladı dünürümde dünürüm dedi sabahtır inşallah güzel haberlerle gelmişsindir canım

kızlar miss cim yok ortada doktorda işi vardı merak ettim haberi olan varmıfisfisfis

canım benim sağolun varoooolunn :teytey: nihayet gittim gördüm bebişimi detaylı detaylıda rahatladım geldim güzel sonuçlarla :sm_cool: bebişim Maşallah iyiymiş sağlığı sıhatii yerindee görünüyor Allah'ın izniyle öylede devam ettirsin Rabbim. bi rahatladım bi rahatladım. yüzünüde gördüm hafif yandan yandan, pipisini bile gördüm oğlumun ben teyzeleriiiiii heryerini gösterdi çok şükür amuda kalkmış başaşşa duruyo 2 seferdir bugun sabahta sonuçları almaya gittim doktorun çalıştıgı devlet hastanesine valla allah sabır versin devlet hastanesinde işi olana sahiden bir kalabalık bir sıra neyse 2 saattee hallettimde geldim . mutlu haberler hayırlı sonuçlarla aranızdayım. dualarınız destekleriniz pimpiriklerime kulak verip beni rahatllattıgınız için çook teşekkür ederimmmmmmmmmmmmmm :1hug: :a.s.

Son düzenleme:

kız bune biçim rüya allah seni napsın kaydirigubbakcemile3sırnaşık şey

kötü düşünmeyelimki kötü bişey olmasın eminim ikiside iyidir
hem bak goldgelb düşünüyormu dünürünü zeamaysta yok ortalıkta dün rahatsızlanıp gitmişti

yok kız sabahtan beri aklımda yukarda da yazdım zaten,
sırf dunurum olduğu için değil hepinizi düşünürüm ben... Mesela bir yandan da Doru'yu dusunuyorum umarım iyi haberlerle gelir diye cunku en kati sorun onda hayırlısıyla atlatır inşallah 28. haftayı...

misscim çok sevindim komsucum.. Şimdi sen doktor sorununu çözdün degil mi?

valla ya ona cok üzülüyorum ben inşallah sağlıklı sıhhatli kavuşur bebişine

çok geçmiş olsun canım.. siz 2 kardeşsiniz galiba ,Allah sizlere sağlık versin zeynepcim kimse bu dünyada kalıcı değil ama ne varki vakitsiz acı yaşamak insanı üzüyor işte ...

lilyumcum senin göbişide görsek fena olmaz canımkaydirigubbakcemile5
bak burda eksik bilgilerin var canım süprizzzzz
http://www.kadinlarkulubu.com/2008-aralik-anneleri-listemiz-t178451/index.htmlhttp://www.kadinlarkulubu.com/2008-aralik-anneleri-listemiz-t178451/index.html

Samira canım yanlış anlama sakın benim hafızam çok kuvvetlidir ayrintilari hiç unutmam ben seni bugun ilk defa mı gördüm? Daha evvel geliyor muydun sen aramıza? Yani tabii elbette ne iyi ettin de geldin :CüvCüv:

anlaşılan aralık anneleri kaynanalarından muzdarıp durumdalar ah bu kaynanalar

kızlar ben bu konuda çokşkr şanslıyım.sırnaşık şey
bir evin bir geliniyim kayınvalidemler alkatta oturuyorlar.ama bunun hiçbir zorluğunu görmedim herkonuda yardımcı sağolsun.kaydirigubbakcemile2
hasta olduğumda bana nasıl baktı kadıncağız kendini parçaladı.
halılarımı aldı yıkadı hamileyim die.
elimi sıcak sudan soğuk suya sokturmaz.
allah razı olsun :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…