2008 Aralık anneleri geleneksel çarşamba toplaşması

canım anladım kadarı ile erkek istiyorsun o halde Allah gönlüne göre hayırlı sağlıklı bir erkek nasip eder inşallah..

canım anladım kadarı ile erkek istiyorsun o halde Allah gönlüne göre hayırlı sağlıklı bir erkek nasip eder inşallah..

lilyumcum valla oylee yalan yok cok istedim rabbimdenn
oda nasip edersee insallahh
kizlardaa hep erkek diye umutlandirdii
valla ama kiz olursada uzulmemm cunku ikisinede hazirladim kendimiii bugun gobusu koymasaydimm
herkess erkek falan diyince dahada bi tuhaf oldum
allah razi olsunn guzel dileklerin icin canimm

bircan0144wy8.jpg

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=369&i=bircan0143yr1

buda benim minik kızım

ayyy ilkimm yerim ben senin o gobusunuuu
ne kadarda buyutmussunn kizzzz
maasallahh canimm
amaa valla sivrilmiss ne diyimmmm oyle digilmi kizlarrrr

canım benim çok mercü.bugün kaçda gidiyodun canım ya.çok merak ediyorum.hayırlı haberlerle gel canım inş.dualarım seninle.

aralık annelerinin manken ve cıtır anneleri ilkim ve orkşdem bakıyorumda göbüşleriniz bizimkilerle yarışıyor canlarım :nazar::nazar::nazar:

kız goldgelb göbüşünü cıkarayım derken bellini iyice bükmüşün yoksa sendemi fazla göbeksizlerdensin ha kötükedihüsoeger öyleysen sende git göbüşünü şişrde gel bakem:lepi:

orkidem kız derlersede üzülme bence çünkü benim içimden nedense kız geçiyor göbişinde kız göbişi gibi geldi bana... ayrıca kız çocuk anneye daha yakın olur unutma hem ilk çocuğun hayırlısı olsun diyelimm..

yok canim uzulmemm yaa
ilk bebegim ya artik allahtan hayirlisiii
ayy gercektenmii gobusumu goren erkek dediii
durun sizzz
ben kiza hazirlanam iyiceee:roflol:

yok canim uzulmemm yaa
ilk bebegim ya artik allahtan hayirlisiii
ayy gercektenmii gobusumu goren erkek dediii
durun sizzz
ben kiza hazirlanam iyiceee:roflol:

bencede neye hazırlanırsan tam tersi cıkıyor canım bana erkek gibi gelmişti kız ilkimede öyle sen kıza niyetlen bence

zeynep sorma canım.çıkmıyo çıkmıyo dedik yetiştik size canım benim.morelim bozuldu demin,eşim kaçgündür bebeğimizin ismine elif koyalıım diyor.arıyor elif ne yapıyor,elif kızım nasıl kaçgündür.artık sabrettim durdum patladım demin.tanıştığımızdan günden beri adı ilkim yada hira olcak diye karar vermiştik.nerden çıktı bu ilkim kaçgündür yaa.:kızgın:sana bu fikri kim verdi,nerden çıktı bu elif durup dururken,yoksa birini mi çağrıştırıyo derken demin birsürü msj attım eşime.en sonunda aldım ağzından baklayı,annesi istemiş.kimse yanlış anlamasın elif ismini çok severim,kızdığım nokta başka kızlar.ben kayınvalidemle görüşmüyorum,yaklaşık 1,5sene olcak.beni istemeyen gelin oldum hep,şimdi ne hakları var da benim yavruma isim koyabilme hakkına sahipler.hem beni görmek istemiyorlar,halen torunumuz olcak barışalım lütfunda bulunmuyolarken yavruma isim takacaklar.eşim dedi annem istedi aşkım dedi,istemiyosan koymayız dedi.bende kırıcı olmadan istemiyorum aşkım,bu bizim yavrumuz aileler karışmasın dedim.yine kırıcı olmayım dedim,daha msj atmadı bana.kesinlikle koymam ya.isterse darılsın bana.ay varya kızlar başınız şişirdim,ama sinirlerim boşaldı yaa:kızgın:

X