2008 Aralık anneleri geleneksel çarşamba toplaşması

SAĞOL CANIM BENİİM SENİNDE ÖYLE ÇOK GÜZEL GÖBÜŞÜN MAŞALLAH.
SORMA TEYZESİ HEM NASIL HAREKETLİ GECE SAAT 233 DEN SONRA HİÇ UYUTMUYOR. GÜNDÜZLERİDE ÖYLE O KADAR HAREKETLİKİ MAŞALLAH.
SEN NASILSIN NASIL GİDİYOR SENİNKİDE HAREKETLİMİkaydirigubbakcemile2

benimki anasının karnına ayakları yaslayıp gunesleniyor... Valla ancak son iki gundur kıpır kıpır desem yeridir aman sağlıklı olsunlarda...Canım ya ozlettin kendini BHK da merak ediyordu seni hergun bak bugun de sen geldin o kayınvalidesine gitti üzülecek şimdi...

kizlar canlarim benimm cooook ama coook tesekkur ederim hepinizee allah sagliklaa kucagimiza almayi nasip eylesin insallahh
ilkimcimm uzgunum tatlimm :roflol:
ikinciler oglan olursa kizlar berder yaparizz

goldcum dogru hatırlıyorsun ilk defa geldim bugun
bu baslıgı gormemiştim
masallah ortam da cok guzel gidesim gelmedi:1rolleyes:

tesekkurler tanıştığımıza memnun olduk bizde sende Fransa'da mısın? Ay sonu kızları ne grubu gebelikle mi ilgili, burclarla mi?

kız erkek erkek diye alıştırdık senide tuh ya ama demiştim bizde erkek erkek dedik kız cıktı diye ohhhh ohhh kız anneleri olarak coğaldık

benimki anasının karnına ayakları yaslayıp gunesleniyor... Valla ancak son iki gundur kıpır kıpır desem yeridir aman sağlıklı olsunlarda...Canım ya ozlettin kendini BHK da merak ediyordu seni hergun bak bugun de sen geldin o kayınvalidesine gitti üzülecek şimdi...

öyle canım sağlıklı olsunlarda hiçbirşey önmeli değil tatlım.
bende çok özledim hepinizi. şimdi okudum bhk kaynanasına gittiğini. :eek:klava:

geceleri fırsat buldukça msn den msj attım ona.
şimdi tekrar attım msn msj artık eve gelince okur.
yarından itibaren hep beraberiz bundan sonra inşallah.

öyle canım sağlıklı olsunlarda hiçbirşey önmeli değil tatlım.
bende çok özledim hepinizi. şimdi okudum bhk kaynanasına gittiğini. :eek:klava:

geceleri fırsat buldukça msn den msj attım ona.
şimdi tekrar attım msn msj artık eve gelince okur.
yarından itibaren hep beraberiz bundan sonra inşallah.

inşallah canım görüşürüz artık...
:sm_cool::sm_cool:

BENIMDE PRENSESIIMM OLACAKMISS NE HABERRRRRRR:teytey:

ayy demeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee hihoyyyt :sm_cool: nihayet bacım senin nazlı yaramaz prensesmiş meger göstermeye utanmış. Allah Kucağınada versin sağlıkla gözün aydın. erkekti içindeki ama hayırlısı ne ise o olsun prenseslerde bi harika oluyo onları giydirmek süslemek püslemek. zaten önce sağlıkları. tebrik ederim öptüm kocamannnnnn :1hug:

selam canım hbulduk ben de memnun oldumkaydirigubbakcemile5
bu sayfa ne guzel yaa şimdiye kadar keşfetmedigim hata olmus:CüvCüv:
orkidemin sayesinde geldim

ayyy deme iyi bari ondan da yırtmısım yaww:teytey:
ben de amma uzun surdu hıc bole bakmazlardı demiştim
radyoloji uzmanı olan adam baktı doktorum bakmadı
mavi kırmızı renkli renkli inceledi herseyi
masallahı var dedi:nazar:hersey yolundaymıs cok sukur:Saruboceq:

ama ben yine de bir iki hafta sonra tekrar gittigimde sorayım di mi nolur nolmazkaydirigubbakcemile5

için rahat etcekse sor canım ama bellikii detaylı ultrasonu başarıyla atlatmışsın. radyoloji uzmanı bakıo dediğin gibi vede uzun sürüyoo.. neyse dediğim gibi yola dewam... yarından itibaren sohbet burdan dewam eder. kaçırma http://www.kadinlarkulubu.com/2008-aralik-anneleri-haydi-buraya-t170295/index986.html

pericim canım bacım hoşgeldin cnaım.vallahi çok özledik seni.
orkidem çok şükür öğrendin bacım ben erkek diyodum ama yanılmışım bende.
hadi hayırlısı.hakkaten sonradan öğrenenler hep kız çıktı galiba kızlar geçti erkekleri a.s.

EVET KIZLAR UZUN ZAMANDAN SONRA GÖBÜŞÜMLE BERABER SİZLERLEYİM.
HEPİNİZİ ÇOK ÖZLEDİM

resim001bq5.jpg

resim002jc2.jpg

resim003eh0.jpg

naniknanik(yazdıklarıma yorum yapılmıyo)naniknanik ama söylemeden gecemicem arkadaşım göbüşün süper 10 üzerinden 100 veriyorum süper süper

goldcum izmirliyim ben
ay sonu kızları ise işte aylardır beraber hamile kalmaya calıstıgımız bir grup arkadas
arkadastan da ote olduk artık bir kısmımız hamile kaldı bir kısmımız zorlu yollardan geçiyor
devamlı ordan konusuyoruz aylardır hic kopmadık:nazar:

saol misscim burdaki ortam da cok guzel gercekten
sohbete mutlaka devam edecegim:dance:

benim eşimde izmirli her ay gidip geliyoz izmire nerde oturuyorsun

naniknanik(yazdıklarıma yorum yapılmıyo)naniknanik ama söylemeden gecemicem arkadaşım göbüşün süper 10 üzerinden 100 veriyorum süper süper

:dilcikar: teşekkürederim nedemek efendim bana yazdında ben yorum yapmadımmı:dilcikar:

senin göbüşde süper :lepi:

pericim canım bacım hoşgeldin cnaım.vallahi çok özledik seni.
orkidem çok şükür öğrendin bacım ben erkek diyodum ama yanılmışım bende.
hadi hayırlısı.hakkaten sonradan öğrenenler hep kız çıktı galiba kızlar geçti erkekleri a.s.

hoşbulduk canım sağol bende çok özlemişim siziŞeniz

X