2008 Aralık anneleri geleneksel çarşamba toplaşması

goldcum bakiyorumdaa git gide sivriliyosun maasallah cok tatli cikmis gobusunn

sagol canım seninki gibi belim ince olsa daha guzel duracak ama göbüşüm birden çok büyüdü tatile gittiğim yerde 24 haftalık hamile vardi aramizda 4 hafta olmasına ragmen benim ki ondan bariz büyüktü herkes dalga geçti. -tatlicadiarzu-

yazık sana arkadasim bence soyle kayınvalidene kendini iyi hissetmediğini sonuçta iki canlısın senin görümcen yok muydu? O yardım etmez mi?
Bu arada haftalardır Betul'umuzu görmedik, resmini koymadan kaçma sakın kaydirigubbakcemile2 teyzeleri olarak merak ediyoruz çokkk

görümce yok benim.
eltim var,o da çalıştığı için herşeyden muaf saolsun -tatlicadiarzu-
evlendiğimden beri bana yıkıyolar herseyi çalışmıyorum diye.
sanki ben milletin işini yapayım diye calışmammayı seçtim
aman neyse yaa...
heyheylerim üzerimde bugün iyice.

golcum süper cıkmışsın yaaa!!!

spa0149bl6.jpg

spa0150gi1.jpg

[IMG

sivri göbek sivri göbek cok güzel cıkmış göbüşün

kızlar benim arkadaşımda 2 ay öncesine dogum yaptı maşallah cok güzel bir kızı var 10 saat boyunca sancı cekmiş ama olmamaış sezerayanla oldu dr sezeryanla alıcam demiş işte arkadaşım girdi doguma bizde bekliyoz nihayet bebiş geldı tabi biz bebişin arkasında bende dahil sadece babası ameliyat kapısının önünden ayrılmadı tam 1 saat bekledi torununa baktı cok güzelmiş dedi tekrar oturdu ve elcin ameliyat kapısından cıktıgında sadece babası ordaymış babası kızına bakmış ağlayarak geçmiş olsun demiş ellerinden tutmuş bişey istiyormusun diyebilmiş sadece oda babasına kızını sormuş cok güzel bir kızın var demiş babası ve odasına ikisi girmiş ogünden sonra babama zaten düşkündüm şimdi daha cok seviyorum dedi önce can geliyor kızlar sonra canan babası kızını düşünüyo kızıda dogurduğu kızını arkadaşım bunu anlattığında cok etkilendim ve ağladım bakalım bizim başımı kim beklicek benim babam yok ama beni beklicek olan aslan bir erkek kardeşim var

Benim de arkadasim soğum yaptığında annesi oyleydi kızı odaya gelene kadar bebege bakmadı bile benim bebeğim içerden çıksın once deyip durdu...

görümce yok benim.
eltim var,o da çalıştığı için herşeyden muaf saolsun -tatlicadiarzu-
evlendiğimden beri bana yıkıyolar herseyi çalışmıyorum diye.
sanki ben milletin işini yapayım diye calışmammayı seçtim
aman neyse yaa...
heyheylerim üzerimde bugün iyice.

golcum süper cıkmışsın yaaa!!!

sagol canım belki biraz kaba bir tabir olacak ama ağlamayana meme yok onlar insafsızsa biz n'apalım bence nazla kendini biraz, ayakta duramıyorum artık de...ya da hiç olmadı eşine soyle o uygun bir dille annesine izah etsin!

bu yakından 23+5:nazar:
234vh0.jpg

234vh0.0cb92f2eb3.jpg

bu azcık uzaktan bakın sşze accık frikikde verdim :)) :nazar:
234fa3.jpg

buda cemremle erenim :nazar:
cemreerenpk1.jpg

oooo Eminem n'aptın sen ya! Bayagı buyumuşsun ne güzel :))) kıyafette super son moda...
Senin Eren boşuna manken anne istiyorum diye kusturmamış seni, kimden isteyecegini biliyor afacan!sengözlerimebaksanab

sormayın kızlar benim oğlan çokda ilgi isteyecek doğunca galiba.
ayy kahvaltı yapıyom tekmeleyip duruyo bende azcık dur oğlum faln diyom bitiriyim die
ayy kızdırdım heralde ilgilenmiyom die çıkardı yine herşeyi :))))))))))))
bende dururmuyum devam ettim sonra :)))))))) hehhe
goldcum senn göbişte süper canım maşllah :nazar:

sagol canım ben unutmuştum göbek gununu o yuzden fotoğraf makinamı almamışım yanıma burda cepten çektik anca bu kadar oldu hafta sonu kardesimin dugununde çekilip tuvaletle resmimi koyacagım. :roflol: kardesimin duğununde hamile olacagım hiç aklıma gelmezdi, göbek atabilir miyim sizce :eek:

sagol canım ben unutmuştum göbek gununu o yuzden fotoğraf makinamı almamışım yanıma burda cepten çektik anca bu kadar oldu hafta sonu kardesimin dugununde çekilip tuvaletle resmimi koyacagım. :roflol: kardesimin duğununde hamile olacagım hiç aklıma gelmezdi, göbek atabilir miyim sizce :eek:

kız ne güzel oğlışunla göbek atarsınız sen göbek atarsın senin oğluşun tekme kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kızlar benim arkadaşımda 2 ay öncesine dogum yaptı maşallah cok güzel bir kızı var 10 saat boyunca sancı cekmiş ama olmamaış sezerayanla oldu dr sezeryanla alıcam demiş işte arkadaşım girdi doguma bizde bekliyoz nihayet bebiş geldı tabi biz bebişin arkasında bende dahil sadece babası ameliyat kapısının önünden ayrılmadı tam 1 saat bekledi torununa baktı cok güzelmiş dedi tekrar oturdu ve elcin ameliyat kapısından cıktıgında sadece babası ordaymış babası kızına bakmış ağlayarak geçmiş olsun demiş ellerinden tutmuş bişey istiyormusun diyebilmiş sadece oda babasına kızını sormuş cok güzel bir kızın var demiş babası ve odasına ikisi girmiş ogünden sonra babama zaten düşkündüm şimdi daha cok seviyorum dedi önce can geliyor kızlar sonra canan babası kızını düşünüyo kızıda dogurduğu kızını arkadaşım bunu anlattığında cok etkilendim ve ağladım bakalım bizim başımı kim beklicek benim babam yok ama beni beklicek olan aslan bir erkek kardeşim var

zeynepciğim kardeşin ameliyat olacaktı diye hatırlıyorum oldu mu bi problem yok değil mi

zeynepciğim kardeşin ameliyat olacaktı diye hatırlıyorum oldu mu bi problem yok değil mi

oldu canım bizde nasıl olduğunu anlayamadık belinden iğne vurmuşlar içindeki gazlı bezi alıp tekrar dikmişler hemen ayaklandı kardeşim aynı gün cıktı hastaneden şimdi cok iyi allaha şükür :Saruboceq:ilgin için sağol canım

oldu canım bizde nasıl olduğunu anlayamadık belinden iğne vurmuşlar içindeki gazlı bezi alıp tekrar dikmişler hemen ayaklandı kardeşim aynı gün cıktı hastaneden şimdi cok iyi allaha şükür :Saruboceq:ilgin için sağol canım

aman çok geçmiş olsun... Delikanlı çocuk hemen toparlamış kendini maşallah :nazar:

cok gecmıs olsun zeynepcim
gazlı bez mi kalmıs içinde
dogru mu anlıyorum:1shok:
vallahi Allaha emanet yaşıyoruz yaaa

evet canım dogru duydun askerdeyken fıtık ameliyatı olmuştu kardeşim gelmesine 1-2 ayı kalmıştı ameliyatını oldu teskeresini aldı geldi birgün birgeldi eve pantolonu kanlar içinde bizde kavga oldu bıcaklandı falan sandık bir baktık dikiş yerleri açılmış kanıyo hastaneye götürdük ameliyat yeri apse yapmış dediler antibiyotikle kuruttular sonra işte tekrar operasyon geçirdi içinde gazlı bez unutmuşlar oda iltahaplanmış dışa vurmuş canım öyle allaha emanet yaşıyoruz

X