2008 Aralık anneleri geleneksel çarşamba toplaşması

orkidem, ilkim ikinizede

çok güzel olmuş göbüşleriniz kıslar :içelim:

kızlar ben bu günden koymaya çalışıyorum resmimi umarım olmuştur, çünkü geç giriyorum genelde sayfaya

..................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:

ay orkidem massallah zapzayıf kalmısın sadece bebegin buyumus massallah cok guzel yerimseniben

...............................................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
yarın kesin koyucam misafirimiz var bi sizlere bakayım diye girdim ben senin gibi zayıf kalamadım ama zaten 58 kiloyla hamile kaldım

ee daha nee bende seninle ayni kilodaydimm
ama canimm benim ilk dort ay berbattt gectiii
amaaan bosverr zaten su siralar kendimi kollayamiyorummm
aldigim yere kadarr; :dance:

ee daha nee bende seninle ayni kilodaydimm
ama canimm benim ilk dort ay berbattt gectiii
amaaan bosverr zaten su siralar kendimi kollayamiyorummm
aldigim yere kadarr; :dance:

ooo canım senin massallahın var yanı cok guzel gorunuyo vucudun fit gorunuyo benim ki kilomu bebekmi belli deil kimse anlamıyor amaaan kackere hamile kalcazki hayatta yiyip içmeli keyfini cıkarmalı yerimsenibenyerimsenibenyerimseniben

ah canım benim yerim senin o göbüşü kıs.ya yorum yapamıyorum yaaa,acaba erkekmiki.çok merak ediyorum cinsiyetini.canım benim maşallah çok şirin tüüüüüü tüüüü.nazar değmesin.ben yarın koyarım yavrim

günaydın kızlar
vede geçmiş kandiliniz mübarek olsun

aranızda hsg ilaçlı rahim filmi çektiren varmı benim çektirmem gerekiyomuş çook korkuyorum
paylaşırsanız çook sevinirim

şimdi muhabbetinizede limon sıkmış gibi oluyorum ama ne olur affedin ne yapıcağımı şaşırdım senağlama

oyy canımm:1hug:
hamişlerden haberler kısmına bir başlık açtın mı.?
daha kolay cevap alırsın heralde.
ay Allah kolaylık versin ya..

güzelim ilk defa duydum,

Ama korkulacak bişey olduğunu sanmıyorum. Yaptırman gerekiyorsa yaptır canım.

allah kolaylık versin.

HSG ilaçlı filmin uygulanışı

Jinekolojik muayene pozisyonundayken rahimağzını görüntülemek için spekulum adı verilen alet yerleştirilir. Rahimağzı sabitlendikten sonra rahimağzı kanalına kanül adı verilen pipet benzeri alet yerleştirilir. Kanüle iliştirilen enjektörden birkaç aşamada basınç uygulanarak kontrast madde adı verilen özel bir sıvı verilir. Bu sıvı röntgen filminde bulunduğu yerlere radyoopak yani beyaz bir görünüm kazandırır. Sıvı verilmesi esnasında ya belli aralıklarla tek tek röntgen filmleri alınır veya floroskopi adı verilen yöntem kullanılarak ekrandan sıvının geçişi sürekli olarak izlenir ve kaydedilir.

korkma canım bak kolay bir şeye benziyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…