2008 Aralık anneleri geleneksel çarşamba toplaşması

aynen bir de yüzsüzlük yapip erken çıkıyorum genelde... misafirim ben burda diyorum işleri kendiniz halledin takıldığınız yerde yardımcı olayım artık diyorum...

:roflol: ben de artık gevşemeye başladım. bizim burda patronun kızına ait bi oda var arada gidip 1 saat uyuyorum. ama napalım uzun saatler çalışıyoruz dinlenmek hakkımız değil mi sırnaşık şey

:roflol: ben de artık gevşemeye başladım. bizim burda patronun kızına ait bi oda var arada gidip 1 saat uyuyorum. ama napalım uzun saatler çalışıyoruz dinlenmek hakkımız değil mi sırnaşık şey

aaa ecetuna sen antepteymişsin tekstilci misin?

loooraaaaaa

doğum günü kutlu olsun. nice mutlu yaşlaraaa!

22wj3.gif

cnm ya pastanda cok guzelolmus tadida harikaymis heheh sanada tesekurlerrrrrrrrrrrrr:içelim:

börekte açıyor musun bhk? gecen gun sorduydum ama görmedin sanirim... valla bir beceriklilik..

kız ben de cevap yazmıştım ama arada kaynadı heralde.

yok walla börek falan açamıyorum,
hem özel bir tikim var bu konuya zaten,
öğrenmemeye and içtimtatlicadiarzu

yaşasın hazır yufkananiknanik

canlarım ben geldim.emineciğim,zeynep,bhk,goldgelb göbişleriniz süper yaa.yerim ben sizin göbeğinizi bee.misafirim vardı kızlar şimdi acele arkadaşta çektirdim koycam hemen

ah anacığım kapladık sayfayı.kızlar ya benimki çok yaramaz canımı acıtıyo sizde de oluyomu

kizlar ben bugun koyamiyorum resmini ama en kisa zamanda koyacam ve yine cok iddialiyim kizlar tek rakibim ballim:lepi:

kızlar geldim ben oğluşumu gördüm
ense yapıyodu.bi eli ensede bi eli ağzındaydıı.
galiba bana bişey demeye çalışıyoooo :)))))))))

ay canım ya gözün aydın hadi.insanın her dk her sn göresi geliyo dimi.az kaldı aralığada bişi kalmadı bee:lepi:

X