2008 Aralık anneleri geleneksel çarşamba toplaşması

Loracım sen ustelik sadece 1 kilo almıştın degil mi henuzz
ya ben doktorumun bana 5 haftada 3 kilo almışım diye kızmasını çok kafama taktım sanırım...
Hani hamilelikte dilediğimiz gibi yeyip içip yatacaktıkkkk

yok kiz 1 kilo bile almamisim soylemesi ayup 60 gramcik almisim ama simdilerde cok yiyorum ozelliklede tatliyi cok kaciriyorum ama ne yapayim canim cok cekiyor ilerleyen günlerde duba olmasam iyi:1no2::1no2:

oy toparlağım benimm:1hug:

arkadaki saat de cıkmış yanlız.
niye 10 dk sonra koyuyosun kızım:mymeka:

ne bileyim yaw anca oldu valla net yavaşsenağlama
naniknanik lülülülülülü naniknanik lülülülülülü

------------♥♥♥♥♥♥♥♥♥
-------♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
---♥♥♥♥♥♥♥♥-------------♥♥♥
-♥♥♥♥♥♥♥--------------------♥ -----♥
♥♥♥♥♥♥♥---------------------- -----♥♥-♥♥
♥♥♥♥♥♥♥---------------------- --♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥♥---------------------- -----♥♥-♥♥
--♥♥♥♥♥♥♥-------------------♥ -----♥-
-----♥♥♥♥♥♥♥-------------♥♥♥
--------♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
--------------♥♥♥♥♥♥♥♥

fıstıklarım geldim.peroşum maşallah canım.tosunumuz çok süper görünüyor.kızlar ben deminden beri bebişimin hareketini hisseidyorum ya.bugün oda coştu:sm_cool:

eşinin üstüne bi kus loracım bişey diyemez ozaman ben öyle tehdit ediyom :))))))
zeynep resim koymayacakmış onu beklemeyinn...

fıstıklarım geldim.peroşum maşallah canım.tosunumuz çok süper görünüyor.kızlar ben deminden beri bebişimin hareketini hisseidyorum ya.bugün oda coştu:sm_cool:

benimki cikolataya bayiliyo ilkimcim cikolatayi yeyince annesine dans sov yapiyor resmen:roflol::roflol::roflol:

eşinin üstüne bi kus loracım bişey diyemez ozaman ben öyle tehdit ediyom :))))))
zeynep resim koymayacakmış onu beklemeyinn...

hic demez olurmuyum valla eminecim kac kere soyledim aslinda sisko oldugumdan degilde iste beni kizdirmak icin soyluyor ama valla niye yalan soyleyim o oyle deyince acayip hosuma gidiyor bendeki akla bak hehehe

valla canimcim simdi bize bu siskoluklar iyi geliyorda bakalim 3-4 ay sonrada boyle diyebilecekmiyiz esim bana simdiden sisko diyo yaaa:eek:

sorma valla beni gören ne kadar irilemişsin diyor. sanki dev oldum topu topu üç kilo aldım ilk aydan beri.:teselli: eşim hele dalga geçmelere başladı. maşallah maşallh diyor gelip geçerken.sırnaşık şey

sorma valla beni gören ne kadar irilemişsin diyor. sanki dev oldum topu topu üç kilo aldım ilk aydan beri.:teselli: eşim hele dalga geçmelere başladı. maşallah maşallh diyor gelip geçerken.sırnaşık şey

valla perihancim dalgalarini gecsinler bakayim bugun onlar gulsun bize yarin bebisler gelincede oyle bir yoracamki kocisi bu gunleri zor bulacak bebisin kakasini bile kocama temizleteyimde gorsun gununu

canım ben hele geçen haziran annelerine baktım kadınn birinekocası sarı kız diyomuş :KK70:
kadında sarışınmış :KK70: bizede öyle derler artık beyler doğurduktan sonra :KK70: bizde bebişlerimizi kustutturuz üstlerine :))) heheeh a.s.

neden zeynep resim koymucakmış çok merak ettim doğrusu.
hani geçen hafta çok hevesliydi bütün resimleri hazırdı bilgisayarları bozulduğu
için koyamamıştıda o yüzden sordum yanii.

arkadaşlar lütfen ukalalık olarak algılamayın ama benim 2. hamileliğim bu ilk hamileliğimde 32 kilo almış biri olarak naçizane tavsiyem lütfen beslenmemize dikkat edelim çünkü fazla kilo nun bebişlerimize faydası yok ve bu kilolar doğumdan sonra son derece rahatsızlık verici bir görsellik yaratıyor ayrıca doğumdan sonra süt verirken yani zaten iştahımız artacak dolayısıyla doğuma kadar dikkati elden bırakmamamak lazım bence. ilk doğumumu sezaryan ile yapmıştım buda bi dezavantaj olduğu için sezaryan düşünenlerin daha dikkatli beslenmeleri gerekli diye düşünüyorum şuan 14 haftama girdim 3 kilo almışım. tecrübeme dayanarak gerektiği kadar yemeliyiz yürüyüş yapmayıda unutmayalım lütfen herkese sağlıklı günler...

canım ben hele geçen haziran annelerine baktım kadınn birinekocası sarı kız diyomuş :KK70:
kadında sarışınmış :KK70: bizede öyle derler artık beyler doğurduktan sonra :KK70: bizde bebişlerimizi kustutturuz üstlerine :))) heheeh a.s.

amanın..
kız sarı kiz diye şeylere demezler mi ?
ineklere:roflol:

valla perihancim dalgalarini gecsinler bakayim bugun onlar gulsun bize yarin bebisler gelincede oyle bir yoracamki kocisi bu gunleri zor bulacak bebisin kakasini bile kocama temizleteyimde gorsun gununu

sırnaşık şey :roflol: sırnaşık şey

emineciğim göbişine bayıldım.pinpon topu gibi oy oy.çok tatlı canım yaa.

ben dün bi kadınla tartıştım.devamlı bana hani göbek diyip duruyordu,artık gücüme gitmeye başladı.bende tartıştım resmen.insanın yinede gücüne gidiyor canım.sanane benim göbeğimden dedim,sni çok geriyo anlaşılan dedim.dellendiriyoralar beni beeee.tatlicadiarzu ben herzaman her dakika şükrediyorum halime.

kızlar başım felaket ağrıyor.sanırım sıcakdan dimi.bugünde çok aşırı sıcak var.:tomato:

X