2008 Aralık anneleri geleneksel çarşamba toplaşması

ilkim süper canım ya maşallah siin iç karın geniş demekki bizimki dışarı doğruyerim hepsini beeeeeen anaaaaaaaaam :nazar

amin canım sende süpersin bende senin göbişe bayıldım ya ben çok şişiyom ne olcak halımız

hepinizin göbüşünü yerim ben.gördünüzmü bizim göbüşümüzü,ama bişi yemedim daha yaaa.sizinkiler ne güsel top gibi maşallah.orkidem biz bu göbişlerin arasında kaybolduk yavrimmm:roflol:

nası minik nası şeker bi göbüştür o öyle aman Allahım!!!a.s.

emineeee, ne güzel olmuş göbüşün. Önden belli olmuyor ama sağda soldan helede otururken süper. maşallah!

ilkiiiiiimmm canım seninkide maşallah çok şeker gözüküyor. şanslısın işte çatlamayacaksın ne güzel!

ay kızlar hepinize bakıcam yine teker teker.çok süpersiniz ya.
goldgleb saol canım benim.ama bizimkiler bianda fırlıcaklar bekliyoz işte.ben şimdi markete gidiyorum.gelicem birazdan.

peroşşşşşş nerde kiii.neyse ben gelcem kızlar.siz koyun anam göbişlerinizi

gunaydin göbüslu hatunlar hepinizin go güzel göbüslerini yerim ben benimkide az sonra geliyor beni bekleyin anacimmmmmklava:

perihan göbişini şişirmekle meşgul bide şık bişeyler aramakla heheh naparsa yapsın BİRİNCİ BELLİİ İKİNCİ NERDE??? :)) a.s. :nazar

hadi anam bekliyoz koyun artık şu fotoları..

ben şimdi yemeğe çıkıyorum. dönüşte bakıcaammm! öpüldünüz koca göbekliler a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…