2008 Aralık anneleri geleneksel çarşamba toplaşması

benim prensensim de burda işte !!!

(16+5) im ben burda...

aayn2.th.jpg

Son düzenleme:
:teytey: hala kalıp kalıp peynir yemeye devam. iştahım bir açıldıki sormayın. şu anda bile bir yandanda peynir yiyorum :icecream:

canım geçengün tartıldığımda 4 kilo almıştım. Ama dün başka bir baskülde tartıldım 2 kilo almışım. anlamadım hangisi doğru. Dünkini hemşire odasında tartıldım. doğrudur herhalde. En iyi sonucu doktorum verecek yinede. başlangıçta almıştı kilomu. bir dahaki gidişimde net çıkar ortaya :1rolleyes:

Afiyet olsun canım bebeklere sifa olsun..ne zaman gideceksin doktora bir daha?

s6300362cc6.th.jpg
[/IMG]

çokta fazla değil ya bunuda aynadan çektim diğerini yakından karnımı çektim çokta büyük değil ya

Afiyet olsun canım bebeklere sifa olsun..ne zaman gideceksin doktora bir daha?

daha çok var canım yaaaa 7 Temmuz'da. zamanda geçmiyor bir türlü! seninkinin cinsiyeti bellimiydi? sen ne zaman gideceksin doktora?

superrrrr çok harika kocaman olmuşş çokta şıksın annesi...

ay utandım :eek:

kokoş perihan dün,yarın ne giysem acaba diye muhabbet çevirince,
ben de en azından pijamalarla çekilmeyeyim şu resmi dedim tatlicadiarzu

çok kocamanım gerçekten di mi?
Umarım sadece ben büyümüyorumdur:roflol:

daha çok var canım yaaaa 7 Temmuz'da. zamanda geçmiyor bir türlü! seninkinin cinsiyeti bellimiydi? sen ne zaman gideceksin doktora?

ben cumartesi gittim canım buyuk ihtimal erkek ama siz şimdilik kimseye soylemeyin bir daha ki gelişiniz de kesinleşir dedi tabii ben herkese soyledim naniknanik naniknanik

hepinizin göbüşünü yerim ben.gördünüzmü bizim göbüşümüzü,ama bişi yemedim daha yaaa.sizinkiler ne güsel top gibi maşallah.orkidem biz bu göbişlerin arasında kaybolduk yavrimmm:roflol:

X