20 ş ı ü ¢

• Konu Sahibi Rober & Burcu
cadı kızım burayda mı el attın hayırlı olsun ghost bölümüde açmışsın bende öyle gelirim artık a.s.Şeniz:1hug:

niye ben yaa niye ben neden benim açtıgım hiç bir klube gelinmiyor allah kahretsin hiç mi 20 yaşın altında üye yok mu ya büyükler bile gelmek istiyor. siz küçükler sizin için açıkmış bür klubüe gelme tenezzülünde bile bulunmuyorsunuz

canım beniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim üzülme kıssss ben geldim sana hadeeee al beni kulübüne

AYRICA BU KLUBÜMÜ KURMAMI SAĞLAYAN '''CÜVCÜV''' ABLAMA TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM.. (PARDON CAPSLOOK AÇIK KALMIŞ))

Canım ben de sana sevgilerimi gönderiyorum.
Herşey gönlünüzce olsun.Allah bana da sizler gibi bıcır kızlar versin :sm_cool:

:dance::dance::dance:

[youtube]fUgsYHl3bWQ[/youtube]

[youtube]QmLofCTRkTE[/youtube]

:dance:

bennn bende 18 im birileri bana bacakk kadar boyunla karışma falan demişti bi aralar bu kulübde benide aranıza alırsanız onları birlikte yeneriz

bennn bende 18 im birileri bana bacakk kadar boyunla karışma falan demişti bi aralar bu kulübde benide aranıza alırsanız onları birlikte yeneriz

gel cnm bende çok savaştım halada savaşıyorum birbirimize destek olalım gel:1hug:

[youtube]QmLofCTRkTE[/youtube]

:dance:

ya cüv cüv abla işte şimdi olmadı yaa küserim bak ya senağlama
birkezde orlime gıcık olan ondan nefret eden biriyle tanışıyım ya şakkıdı naniknanik senağlama yasakkelime Kötü Kazen jeyyar​

BU ARADA HADİ BURCU HADİ ACIDIM AĞLAMA GELİYİM BARİ HADİ BENİDE SIFIRINCI ÜYE YAP
AMA BAK SIFIRINCI OLMAZSSAM ŞAPKALARIDA KÜLAHLARIDA DEĞÜŞÜRÜK :Roflol:

ya cüv cüv abla işte şimdi olmadı yaa küserim bak ya senağlama
birkezde orlime gıcık olan ondan nefret eden biriyle tanışıyım ya şakkıdı naniknanik senağlama yasakkelime Kötü Kazen jeyyar​

Güzelim ben senin için koydum bu video'yu Orlandoyu tanımam etmem jest olsun dedim yani.Orlandon senin olsun canım.
Bu arada Legolas Orlandoymuş bunu da öğrenmiş oldum :bbo:

BU ARADA HADİ BURCU HADİ ACIDIM AĞLAMA GELİYİM BARİ HADİ BENİDE SIFIRINCI ÜYE YAP
AMA BAK SIFIRINCI OLMAZSSAM ŞAPKALARIDA KÜLAHLARIDA DEĞÜŞÜRÜK :Roflol:

değüşmeyek lo seni noter huzurnda 20 yaş altıntaki üyler fan clubunun kraliçesi ilan ediyorumm:Roflol:

loooooooo sen başımın dadlı belasımısın nesin bacım tam diyom ohhhh benim kulüp başa gelmiş bi başka yere gidip geliyom anında 20 yaş altı alla alla yaa klava:

loooooooo sen başımın dadlı belasımısın nesin bacım tam diyom ohhhh benim kulüp başa gelmiş bi başka yere gidip geliyom anında 20 yaş altı alla alla yaa klava:

hahaha :Roflol: kızma lo 20 yaş altına kimse gelmiyor ama omuzlarımda taşıtırım bn burayııııııı:1rolleyes:

eee burcu aldım dedin rober ın e mail adresini bari ulaşabildın mı??aydınlat bizi merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…